Sev Yeter 60. Bölüm Özeti 7 Eylül Fragmanı Mihir’in Kardeşi Şagun Çıktı

Sev Yeter dizisinde İşita Raman hakkında yaptığı fedakarlık vurgusu Şagun’u kıskandırmıştı. Raman kızarıp bozarırken Mihika bu paylaştığın şey romantik bir anı değil diyor ve yeni bir anıyı paylaşmasını istiyor. İşita Raman’ın romantik olmadığını ve paylaşacak bir şey olmadığını söyleyince Parmit Şagun dan bir şeyler anlatmasını istiyor. Şagun yıllar önce Raman ile yaşadıklarını anlatıyor. Raman önce çiçeklerle beni bezedi ardından beni öptü diyor. İşita sinirleniyor. Sev Yeter 60. Bölüm 7 Eyül Cuma Özeti başlıyor.

Adi ve Shravan Ruhi ile oynuyor. Adi Ruhi ye baban oyuncaklar konusunda çok zevksiz diyor ve Ashok’un son çıkan videoları aldığını söylüyor. Sharavan da babam vakit kaybı olduğunu söylediği için oynamadığını söylüyor. Bu arada Romi geliyor ve kabaddi oynayalım diyor. Bunun için bölünüp takımlar oluşturacağız diyor. Adi aptal kızlarla oynamayacağını söylerken Sharavan Ruhi yi savunuyor. Romi de Adi ye sinirleniyor ve Adi’den küçük kız kardeşine saygı duymasını istiyor. Bhalla müziği açmasını ve bazılarının sesini kesmesini istiyor. Bu arada Şagun eve gitmek için Adi yi götüreceğini söylüyor. Parmit İşita nın yanına geliyor ve Şagun’un insanları nasıl inciteceğini iyi bildiğini söyleyerek onunla dalga geçiyor.

Bala ertesi gün dört saat özel dersi olduğunu söyleyerek izin istiyor. Ancak arabaları olmadığı için onları Raman götürüyor. Raman İşita nın da gelmesini istiyor. Raman Bala ve Vandu yu bıraktıktan sonra sağnak yağan yağmurun altında arabasını durduruyor ve İşita ile dans ediyor. Ertesi sabah ikisi de hapşuruyor. İşita ve Mihika Sanjana hakkında konuşuyorlar. İşita onu nikaha yeniden çağıracağını söyleyerek gidiyor. İşita Sanjana ile buluştuğunda acı bir gerçekle yüzleşiyor. Sanjana Raman ile ilişki yaşadığını ve sonra ayrıldıklarını söylüyor. Raman Mihir’e ne söylediyse Mihir benimle görüşmak istemiyor diyor. İşita şoklardadır ve bir bahane ile evden ayrılıyor.

İşita eve geldiğinde Sanjana nın sözlerini düşünerek Raman’a kızıyor. Raman benden bu kadar önemli bir şeyi neden gizledi diye kızıyor. Belki de Sanjana yalan söylüyor diyor ne de olsa onu daha yeni tanıdım diyor. Ancak Sanjana nın gösterdiği resimlerden Raman’ın bir şeyler gizlediğini düşünüyor. Ayrıca ben onu neden kıskanıyorum diyor. Sharavan İşita nın ağladığını görüyor ve bunu Bhalla ya anlatıyor. Bhalla kesin Raman’ın yüzünden diyor. Raman da geliyor ve İşita nın sinirli olduğunu öğreniyor. Raman İşita nın yanına geliyor ve sorunun ne olduğunu soruyor. Raman onu zorlasa da İşita söylemek istemiyor. Raman ayrıldıktan sonra İşita onunla konuşmama kararı alıyor. Ayrıca Mihir ile Sanjana yı birleştirme sözü veriyor. 

Nikah için hazırlıklar tamamlanmıştır. Misafirler birer ikişer gelmeye başlıyor. Sanjana da tanınmamak için kafasına bir örtü takarak geliyor. İşita Raman ile konuşmamaya devam ediyor. Pandit Mahurat için şahitleri çağırıyor. Raman ve İşita panditin önüne oturuyor. Ruhi ve Sharavan ellerinde telsizle polisçilik oynuyorlar ve Sanjana nın hırsız olduğunu söylüyorlar. Amma bunu duyunca Sanjana yı tutuyor ve hırsız diye bağırıyor. İşita mahuratı bırakıp onun hırsız olmadığını söylüyor. Herkes Sanjana nın kim olduğunu merak ederken İşita bu kadın Mihir’in kız kardeşi diyor. Sev Yeter 60. Bölüm 7 Eyül Cuma Özeti  devam ediyor.

Mihir bu kadını ilk kez gördüğünü ve kardeşi olmadığını söylüyor. İşita ayrıca Raman ile ilişkisini söylüyor. Raman çok kızıyor. Mihir benim kız kardeşim bu değil derken Şagun içeri giriyor ve Mihir’in kız kardeşi olduğunu söylüyor. Herkes şoktadır. Şagun Mihir’in nikahına gelmek istedim ancak Mihir gelmemi istemedi ben de inat ettim ve Sanjana ile bir oyun oynadım. Böylelikle Mihir’İn kız kardeşi olduğunu itiraf ettirdim diyor. Sev Yeter 60. Bölüm 7 Eyül Cuma Özeti sona erdi.

Sev Yeter 60. Bölüm Fragmanı