Sev Yeter 61. Bölüm Özeti 10 Eylül Fragmanı İşita Sevdiğini İtiraf Ediyor

Sev Yeter dizisinde Mihir ile Mihika bir türlü evlenemiyorlar. Mihir’in kız kardeşi zannedilen Sanjana meğersem Şagun’un kurmaca bir piyonuymuş. İşita Mihir’in kız kardeşinin Şagun olduğunu öğrenince şok yaşıyor. Mihir Şagun’u kalpsizlikle suçlarken Poornima geliyor ve Mihir’in haksızlık yaptığını söylüyor. Şagun Poornima bizim annemiz diyor. Herkes bir şok daha yaşarken Bhalla daha önce seni uyarmıştım diyerek Poornima ya tepki gösteriyor. Amma ve ekibi nikah salonundan çıkarken Mihir gitmemelerini istiyor. İşita Mihir’e ben hallederim diyerek Amma nın peşinden gidiyor. Sev Yeter 61. Bölüm 10 Eylül Pazartesi Özeti başlıyor.

Raman nikah işlevini mahveden Şagun ve Poornima ya kızıyor. Onlar kendilerini savunurken Mihir onlar hakkında çok sert konuşuyor ve onları kovuyor. Mihir iyice çökmüştür. Eve geldiklerinde Raman Amma nın yanına gidiyor. Mihika nın annesi Somya ve Amma Mihir’i destekleyince Raman şaşırıyor ve bu kadar iyi bir aile içinde bulunduğu için çok mutlu oluyor ve mutluluktan ağlıyor. Somya misafirler gitmişse ailede yarım kalan işi tamamlayalım diyor. Raman Panditin hala gitmediğini söylüyor. İşita Mihir’in yanına gidiyor. Mihir Raman ben 16 yaşımdayken bana sahip çıktı. Beni yurt dışına göndererek eğitimi tamamladı.

O benim hem babam hem de ağabeyim diyor. Ayrıca Raman’ın Şagun ve Poornima ya sahip çıktığını söylüyor. Annesine yemek tarifleri için teşvikte bulunduğunu söylerken Şagun’un para yüzünden Ashok’u tercih ettiğini söylüyor. Allah’a şükürler olsun ki Raman’ın hayatına girdiniz diyerek İşita yı övüyor. İşita nefreti sona erdirmek için Şagun ve Poornima yı affetmesini istiyor. Mihir yapamayacağını söylerken Mihika onu çağırıyor. Mihir geleceğini söylediğinde Raman’ı görüyor. Raman’ın her şeyi dinlediğini görüyor. Raman İşita nın haklı olduğunu söylüyor. Yeni bir ilişki için bunları yapması gerektiğini söylüyor.  Sev Yeter 61. Bölüm 10 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor.

Raman uzun uğraşıların ardından Mihir’İ ikna ediyor. İşita nikah işlevi için onları çağırıyor. Kız kardeş olarak ben olacağım diyor. Nikah işlevi sona eriyor. Ertesi gün Mihir İşita ve Raman’a verdiği söz gereği Ashok’un evine gelin bohçası ile gidiyor. Bu sırada Ashok ve Suraj birlikteler. Suraj Şagun ile evlenmene izin vermeyeceğim diyor. Karşılarında Mihir’i görünce şaşırıyorlar. Mihir 6 yıldır Şagun ile birlikte olduğunu ve artık evlenmeleri gerektiğini söylüyor. Hizmetçi Şagn’a Mihir’in geldiğini söylediğinde Şagun çok seviniyor. Mihir Adi ye sarılıyor ve seni görmek çok hoş diyor. Mihir panditi arayacağını ve düğün tarihi alacağını söylüyor. Şagun buna çok seviniyor. Ashok ve Suraj birbirlerine bakıyorlar. 

İşita Mihka ya Raman hakkındaki duygularını anlatıyor. Ne kadar kavga etsekte Raman’ı sevmeye başladım diyor.  İşita duygularını anlatırken Mihika çoktan yanından ayrılmıştır. İşita Mihika yı aşağıda görünce boşa konuştuğunu anlıyor. Ancak bu sefer de Raman’ın yanında olduğunu görüyor. İşita utanıyor ve elleriyle başını tutuyor. Ashok Suraj’ı tokatlıyor ve hani Şagun ile evlenmeme izin vermeyecektin diyor. Suraj 6 yıl sonra Mihir’in gelebileceğini nerden bilebilirdim diyor. Ashok Şagun ile evlenmek zorunda olduğunu söylüyor ancak evlilikten vazgeçen ben olmayacağım diyor. Suraj’a planından bahsediyor. Sev Yeter 61. Bölüm 10 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor.

Bayan Bhalla uçakla bir yere gidecektir. Uçağın kalkmasına uzun bir süre vardır. Raman Bala nın da kalmasını istiyor. Uçuşa kadar birlikte vakit geçirmelerini istiyor. Mihir şişe oyunu oynamalarını tavsiye ediyor. Şişe döndüğünde kapağı kime gelirse samimi düşüncelerini söyleyecektir. Şişe ilk olarak Mihika ya geliyor. Bala ondan Mihir’i öpmesini istiyor. Mihika bardağı tutuyor ve Mihir’in yansımasını öpüyor. Bala Mihika nın çok uyanık olduğunu söylüyor. Ardından şişe Raman’a denk geliyor. İşita ondan bugün bir kızdan ne duyduğunu soruyor. Raman Ruhi den bahsediyor. İşita rahatlıyor.

Bhalla hazır olduğunu söylediğinde misafirler kalkıyor. Raman İşita nın elini tutuyor ve bütün her şeyi duyduğunu söylüyor. Birlikte Bhalla yı uçağa bindiriyorlar. Suraj Ashok’a mükemmel bir fikri olduğunu söylüyor. Annesini aradığını söylüyor. O gelmeden düğünün yapılamayacağını söylüyor. Suraj Şaşgun’a annesinden bahsediyor. Onun gelenekçi olduğunu söylüyor ve düğün yapılıncaya kadar Mihir’in evinde kalmasını istiyor. Bu fikir Şagun’un da hoşuna gidiyor. Mihir Ashok dan bir çağrı alır. Ashok, düğün gününe kadar Şagun ve Adi nin Mihir’in evinde kalmasını istiyordur. Mihir bunu Raman ve İşita ya söyler.  Sev Yeter 61. Bölüm 10 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor.

Raman bunun iyi fikir olduğunu söyler. Ashok ve Suraj konuşurken Suraj Şagun’un dönmemek üzere gittiğini söyler. Adi onları duyar. Şagun evden ayrılırken Ashok ile vedalaşır. Adi Ashok’ a sarılırken duyduklarından dolayı mutsuzdur. Onlar Mihir’in evine gidiyor. Daha ilk günden Mihika Şagun’un ne mal olduğunu anlıyor. Şagun bir yere gidince Adi nin dişi sancı yapıyor. Mihika onu İşita ya götürüyor. İşita dişine müdahale yapılması gerektiğini söylüyor ve ailesine haber verilmesi gerekiyor. Önce Şagun’u arıyor ancak ulaşamıyor. Ashok’u aramak istiyor ancak Adi onun gelmesini istemiyor. İşita onlar arasında bir sorun olduğunu anlıyor.  Sev Yeter 61. Bölüm 10 Eylül Pazartesi Özeti sona erdi.

Sev Yeter 61. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 61. Bölüm Özeti 10 Eylül Fragmanı İşita Sevdiğini İtiraf Ediyor (4 Yorum)

  1. Merthan arkadashim benim seni nekadar ozlediyimi tahmin edemezsin adini gorunce havalara uchtumya inanirmisin chok mutluyum.
    bugush pusua chingu yani seni ozledim arkadashim.

  2. Merthan arkadashim benim seni nekadar ozlediyimi tahmin edemezsin adini gorunce havalara uchtumya inanirmisin chok mutluyum.

  3. ozet harikaydiya en heyecanli yerinde bitti ama neyse;
    Turane canim hala ozetleri okuyormusun okuyorsan cevapyaz umarim iyisindir.