MasterChef Türkiye 3 Eylül Kim Elendi? İşte Detaylar

MasterChef Türkiye 3 Eylül Kim Elendi?

MasterChef Türkiye’de  3 Eylül salı akşamı elenen Onur oldu. Onur’un rakipleri arasında en kötü 2. tabak Eda’nın olmuştu; ama yine de elenen MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda ki en kötü aday Onur oldu. 

MasterChef Türkiye onur elendi 3 eylül

MasterChef Türkiye 2. sezon Hazer Amani’nin ayrılığı ve Danilo Zanna’nın gelişi ve yeni yüzlerin katılması ile çok daha eğlenceli bir hale gelmiş. MasterChef Türkiye 2. sezona çok iyi reytingler ile başladı; bu da MasterChef Türkiye’de yapılan değişikliklerin ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi.

Bilindiği üzere MasterChef Türkiye’de 2 eylül 2019 da Mavi takımın kaptanı Suna kırmızı takımın kaptanı Onur olmuştu. Kırmızı Takım dokunulmazlığı kazanmış ve Mavi takıma yukarıdan bakmıştı. 2 eylül akşamı Mavi takım dokunulmazlığı kaybedince bireysel dokunulmazlık oynamış ve kazanan Suna olmuştu. Suna kenisine rakip gördüğü Ekin’i elenmesi için eleme potasına atarken takımın geriye kalanı ise Eda’yı gitmesi için yazdı. Bu durumda 2 eylül 2019 pazartesi akşamı eleme adayları Eda ve Ekin oldu.MasterChef Türkiye 3 Eylül sonucusu

MasterChef Türkiye 3 eylül 2019 salı akşamı ise bu sefer dokunulmazlığı Mavi takım kazandı ve Kırmızı takım dokunulmazlık oynadı. Kırmızı takımdan 3 eylül akşamı elemeye çıkan iki isim ise Onur ve Mustafa oldu. Mustafa en çok takımdan oyu alan yarışmacı olurken Onur ise elenmesi için dokunulmazlığı kazananın elenmesi için seçtiği isimdi. 

MasterChef Türkiye 3 Eylül Kim Elendi?

MasterChef Türkiye de 3 Eylül salı akşamı elenen isim muhtemelen Onur olacak. Onur şuanda MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda en beceriksiz aday. 

MasterChef Türkiye 3 eylül onur elendi

MasterChef Türkiye 1 Eylül 2019 Hangi Takım Kazandı?

MasterChef Türkiye 1 Eylül Pazar akşamı kazanan takım Mavi takım oldu. Kırmızı takımın menüsünü yetiştiremediği için zaten kazanma gibi bir ihtimali yoktu. MasterChef Türkiye’de Mavi takım daha iyi bir takım görüntüsü verdi kavga etseler bile. 

MasterChef Türkiye 1 Eylül sonucu

MasterChef Türkiye 2 Eylül 2018 Kim Elendi

MasterChef Türkiye’de ilk eleme heyecanı 2 eylül pazar akşamı yaşandı. MasterChef Türkiye’de ilk elenen isim Ercan oldu. 4 eleme adayının yer aldığı haftanın finalinde Kerem Ercan Umut ve Ezgi  ilk elemenin heyecanını yaşadı. En kötü çorbayı yapan Ercan oldu ve elendi. Ercan ve Ezgi finale kaldı ve giden Ercan oldu. Ercan bir işletmeciydi aşçı değildi. MasterChef Türkiye 2 Eylül Kim Elendi

MasterChef Türkiye de 1 eylül cumartesi akşamı yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. MasterChef Türkiye’de ilk olarak 40 yarışmacıdan 14’e kalan yarışmacılar seçildi ve son 14’e kalan 14 yarışmacı Mavi ve Kırmızı Takım olarak ikiye ayrıldı.

Takımlar ikiye ayrılırken önce takımların kaptanları seçildi. Takım kaptanları seçilirken erikli bir yemek yapılması istendi ve yarışmacılar Erikli bir yemek konusunda yarıştı. Erikli yemek oyununu kazanan isim Meltem oldu. Murat isimli yarışmacı ise Erikli bir meyve tabağı yapımcı şeflerden fırçayı yedi.

Meltem takım kaptanı oldu ve karşı takımın kaptanı olarak Murat’ı seçti. Murat ve Meltem takımlarını seçti.

Mavi Takım : Meltem, Esra,  Ezgi, Ercan, Hakan, Kerem, Umut

Kırmızı Takım: Murat, Eslem, Mehmet, Tuğçe, Mehmet Alp, Burcu, Uğur,

Takımlara bir yemek listesi verildi ve tam bir saatleri vardı. iki takım da önce markete gitti ve yemekler için gerekli malzemeleri alındı. Yemekte et orta pişmiş olacak kuş kanmazlı bir çorba olacak ve armut tatlısı olacaktı. Mavi ve kırmızı takım üç saatlik sürenin sonunda 3 çeşit bir menü getirdi ve şefler tabakları tattı.

Kırmızı takım kuşkonmazla süslediği bir yaz çorbası yapınca yine fırçayı yedi. Et başarılıydı kırmızı takımda tatlıları çok iyi değildi ama Mavi takımdan daha iyiydi. Bu nedenle Şeflerin tadımı sonrası kazanan takım Kırmızı takım olduMasterChef Türkiye 1 Eylül kim kazandı

Mavi takım şimdi dokunulmazlık oyunu oynayacak ve bir isim bireysel oyunda hünerlerini göstererek dokunulmaz olacak.

MasterChef Türkiye 1 Eylül Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

MasterChef Türkiye’de 1 eylül cumartesi akşamı yayınlanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim Hakan oldu. MasterChef Türkiye^1 eylül akşamı dokunulmaz Hakan olduMasterChef Türkiye 1 Eylül dokunulmaz

MasterChef Türkiye 1 Eylül Kim Elendi?

MasterChef Türkiye de 1 eylül akşamı eleme olmadı sadece iki tane eleme adayı seçildi. 2 eylül akşamı ekranlara gelecek MasterChef Türkiye 2. bölümde de iki eleme adayı çıkacak ve bu dört adaydan biri muhtemelen 2 eylül akşamı elenecek