4N1K 7 Eylül Neden Yok 4N1K İlk Aşk 9. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

4N1K dizisi için bir şansızlık daha yaşandı. 4N1K dizisi bilindiği üzere bayram haftası yani 8. bölümü ile ekranlara gelememişti. 4N1K İlk Aşk dizisi 9. bölümü ile de 7 eylül cuma akşamı ekranlarda olamyacak. 4N1K’nın şansızlığı ise Türkiye-Rusya maçının 7 eylül cuma akşamı yayınlanacak olması oldu.

Fox Tv bundan sonra Türkiye’nin milli maç yayınlarını yayınlayacak. Bilindiği üzere 2017  2018 sezonunda da Atv’de milli maçlar ekranlara gelmişti. Bundan sonra ise Türk Milli takımın maçları Fox Tv de ekranlara gelecek. Bu da Fox Tv dizileri için oldukça kötü bir haber çünkü milli maç demek diziler için bir hafta ara demek bir hafta ara diziler için reyting kaybı demek.

4N1K İlk Aşk Dizisi için her an final kararı gelebilir?

4N1K İlk Aşk dizisi yaz aylarında 4 reytingin üzerine çıkamadı. Her ne kadar sosyal medyada en çok konuşulan dizi olsa da gençlere hitap eden bir yapım olunca kısıtlı bir kesime hitap etti ve o kesimin desteği genelde sosyal medyadan geldiği için televizyon reytinglerinde oldukça geride kaldı. Kanallar için asıl önemli olan da reytingler olunca 4N1K dizisi için final zilleri çalmaya başladı diyebiliriz. 4N1K İlk Aşk dizisi Fox Tv’nin yeni sezon  planlamasında yer aldı. Fox Tv 4N1K İlk Aşk’ı bir de sezon içinde görmek istedi; ancak tedbiri de elden bırakmadı ve 4N1K İlk Aşk eğer 5 ve üzeri reytingler alamazsa yeni bir dizi için de hazırlıklarını sürdürüyor. 

4N1K İlk Aşk 7 Eylül Neden Yayınlanmıyor?

7 Eylül cuma akşamı Fox Tv ekranlarında Türk Milli takımının Rusya Milli takımı ile 2020 Avrupa Kupası ön eleme maçı sebebi ile ekranlarda olamayacak.

4N1K İlk Aşk 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

4N1K İlk Aşk 9. Bölümü ile 17 eylül cuma akşamı ekranlarda olacak.

4N1K İlk Aşk 9. Bölüm Fragmanı 17 Eylül

 

 

4N1K 7 Eylül Neden Yok 4N1K İlk Aşk 9. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. Hayir ya final olmasin insallah final olmaz ben cok seviyorum bu diziyi offf hangi diziyi sevsem final haberi cikiyor final oluyor 😡