Sev Yeter 62. Bölüm Özeti 11 Eylül Fragmanı Bala’nın Sakladığı Sır Ne

Sev Yeter dizisinde İşita ve Raman adına işler yolunda gidiyor. Mihir ve Mihika da sonunda nikah ritüellerini gerçekleştirmişlerdir. Mihir Raman ve İşita nın tavsiyelerine uyarak Şagun ile konuşmaya karar vermiş. Ashok ile evlenmesi için evlerini ziyaret etmiştir. Ashok annesini bahane ederek Şagun’u Mihir’in evine göndermişti. Şagun Ashok ile evlenmek için gün saymaktadır. Sev Yeter 62. Bölüm 11 Eylül Salı Özeti başlıyor.

Mihir’in evine sari satan bir adam gelmiştir. Şagun Mihika için bir sari beğenir. Mihika bunu Mihir beğenmez dese de Şagun Mihir’in zevklerini bildiğini söylüyor. Satıcı adam bile hayretle neden bu elbiseyi aldınız diyor. Şagun adama kapa çeneni diyor, paranı ben vereceğim. Mihir geliyor. Şagun seçtiği sariyi gösteriyor. Mihir bu sariyi Mihika nın haketmediğini söylüyor. Mihika için güzel bir sari beğeneceğini söylüyor. Mihir ve Raman, Abhimanyu Raghav ile buluşmaya geldi. Sekreter toplantının iptal edildiğini söyledi. Ramlan sadece 10 dakika geç kaldıklarını söylüyor. Sekreter gönderdiğiniz şampanyayı beğenmediğini söylüyor. Raman onu kim gönderdi diye söylenirken Ashok geliyor.

Raman şimdi anladım diyor. Ashok Abhimanyu Raghav senin gibi rüşvet almıyor diyor ve gidiyor. İşita Mihir’in evinde akşam yemeği daveti olduğunu ve Ashok’un da katılacağını Mihika dan öğreniyor. Onu Şagun davet etmiştir. İşita bu durumu Raman’a söyleyince Raman sinirleniyor. İşita bunu kendi iyiliğin için kabul etmelisin diyor. Mihir’in yanında olmaları gerektiğini söylüyor. Herkes farklı yemekler yapıyor ve konuklara servis ediyor. Bala ve Vandu yemekten önce ayrılıyor. Bala nın tuhaf davranışları Raman’ın dikkatini çekiyor. Şagun ve İşita palak paner diye sebze yemeği yapmışlardır. Şagun Raman dan yemekleri tatmasını istiyor. Hangi yemeğin daha iyi olduğunu söylemesini istiyor. 

Raman yemekleri tadınca İşita nn yaptığı yemeği doğru tahmin ediyor. Bunu nasıl bildiğini soruyorlar. Raman, İşita benim damak tadımı iyi bilir diyor. İşita gülümserken Şagun kızarıyor. İşita ve Raman eve geliyorlar. İşita ona teşekkür ediyor. İşita sabah uyandığında geç kaldığını ve Raman ve Ruhi nin yiyeceklerini dışardan söyleyeceğini belirtiyor. Alarmı kapatan kişiye kızıyor. Salona gidince Ruhi ve Raman’ın sürpriz demesiyle karşılaşıyor. Raman ve Ruhi onun için güzel bir kahvaltı hazırlamıştır. Şagun Bala yı arıyor. Bala müsait olmadığı için Vandu açıyor. Sev Yeter 62. Bölüm 11 Eylül Salı Özeti devam ediyor.

Şagun, Bala nın günlerdir Adi ye ders vermediğini söylüyor. Mihir’in evinde olduğunu ve derslerini burada verebileceğini söylüyor. Vandu Bala ya neden derslere gitmediğini soruyor. Vandu Bala nın stres altında olduğunu anlıyor ve bu durumu birlikte aşacağız diyerek ona sarılıyor. Bala telefonuna baktığında 31 cevapsız aramayı görüyor. Ruhi babasına okulda bir çocuğu iteklediğini söylüyor. Onun için müdürün çağırdığını söylüyor. Raman okula gidiyor ve park yüzünden Abhimanya ile tartışıyor. Güvenlik meseleyi çözüyor. Ruhi nin iteklediği çocuk da Abhimanya nın oğlu çıkınca Raman ve Abhimanya br kez daha karşılaşıyor.

Çocuklar birbirinden özür dileyince Raman ve Abhimanya da birbirinden özür diliyor. Şagun Mihir ve Mihika için pahalı bir davetiye seçmiştir. Onları aynı gün evlendireceğini söylüyor. Mihir Bayan Bhalla gelmeden evlenmeyeceklerini söylüyor. Şagun bir çağrı alıyor ve gidiyor. Mihika Mihir’i sakinleştirir ve ellerini tutar. Raman İşita nın sürekli Mani den bahsettiğini söylüyor ve onu bulmak istiyor. Bunun için İşita uyurken bilgisayarı tuvalete götürüyor ve gizlice sosyal medya hesaplarını kontrol ediyor. Ancak Mani diye birine rastlamıyor. Sev Yeter 62. Bölüm 11 Eylül Salı Özeti devam ediyor.

İşita Mani nin gönderdiği mesaja bakarken gülünce Raman kıskanır. İşita Mani ile buluşacağını söyler ve Raman dan da gelmesini ister. Raman gelemeyeceğini belirtir. İşita buluşmaya gittiğinde Raman da gizlice onu takip eder. Amacı Mani nin nasıl birisi olduğunu görmektir. Mani biraz geç kalınca asistanının gönderir. Asistanı çelimsiz kara kuru birisidir. İşita ya Mani nin gecikeceğini söylemeye gelmiştir. Raman adamı görünce Mani bumuymuş diyerek rahatlıyor. Raman ayrılırken Mani ( Abhimanyu ) geliyor. Mani biraz sonra bir çağrı alıyor ve İşita yı partiye davet ediyor. İşita yeniden Raman’ı arıyor ve partiye gelmesini istiyor. Raman yine gelmeyeceğini söylüyor.

İşita partide Ashok’u görünce Mani ye bu adam kim diye soruyor. Mani Ashok’un vazgeçilmez biri olduğunu söylüyor. Ancak İşita onun edepsiz biri olduğunu söylüyor. Ashok ise bir kadına sulanmaktadır. Kadın rahatsız oluyor. Mani Ashok’un yanına gidip bir müddet sohbet ediyor. Ashok bir kadınla 6 yıldan beri birlikte olduklarını ve evlenmeyi düşünmediğini söylüyor. İşita onu dinliyor. Ashok giderken takıldığı kadına kartını veriyor. Raman ise daha fazla dayanamayarak partiye gidiyor. İşita da partiden ayrılıyor. Raman bu sırada yine Mani nin asistanını görüyor.

Sev Yeter 62. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 62. Bölüm Özeti 11 Eylül Fragmanı Bala’nın Sakladığı Sır Ne (9 Yorum)

  1. Herkese selam.Hedeam‘cim Mani bildigin Abhimanyu Raghav.Ishitaya bi cok iyilik yapacak,hatta herkes ishita intihar etti sanarken ishitayi o kurtaracak.En sonunda Shagun ile evlenecek.Mani‘nin yegeni Aliya da Aditya ile evlenecek fakat Aditya daha sonra Aliyayi terkedecek bawka biri icin.Shagun ise Aliyayi koruyacak.

  2. Defnem.Salıham.Nurdan ım.Aysel ım.Elam ve ısmını yazamadıgım butun kardeşlerım.Hepınızı çok sevıyorum.Sızı çok özledım.Nasılsınız?Eskı kadronun çogu yazmıyor mu?Isımlerını goremedım

  3. Bi sey diyebilirmiyim lutfen ozetleri hizli verin lutfen sizinde aranizda bu durumdan sikayetci olanvarmi? Varsa yorum yazsin lutfen cunku yorumlara en gec sabah bakicam

    • Herkese selam.Hedeam‘cim Mani bildigin Abhimanyu Raghav.Ishitaya bi cok iyilik yapacak,hatta herkes ishita intihar etti sanarken ishitayi o kurtaracak.En sonunda Shagun ile evlenecek.Mani‘nin yegeni Aliya da Aditya ile evlenecek fakat Aditya daha sonra Aliyayi terkedecek bawka biri icin.Shagun ise Aliyayi koruyacak.

  4. harikaaa özetler çok howuma gitti gercekden.Yazanin da yayinlayanin da eline saglik cok Tewekkur ederim