Nöbet 7/24 Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Nöbet 7/24 dizisi eylülün ilk haftası itibari ile sete çıktı. Nöbet 7/24 dizisinin tanıtım fragmanı çekiliyor. Nöbet 7/24  dizisinin ekim ayı sonunda veya kasım ayında çarşamba akşamları Show Tv olacağı açıklandı.

Nöbet 7/24 isimli Pana Film dizisi için hazırlıklar son hız devam ediyor. Kurtlar Vadisi efsanesinin mimarı Pana Film’den Show Tv bir asker dizisi istemişti. Bilindiği üzere son dönemde asker dizileri oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Özellikle Savaşçı ve Söz dizisinde ki başarı Show Tv’nin iştahını kabarttı.

Nöbet 7/24 Dizisi Konusu

Nöbet 7/24 dizisi bir asker dizisi olacak. Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar Nöbet 7/24 dizisi ile anlaşan önemli Kurtlar Vadisi isimlerinden. Diğer taraftan Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan’da Nöbet 7/24 dizisi için teklif götürülen oyunculardan

Nöbet 7/24 Oyuncuları

Cahit Kayaoğlu(Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu)  Nöbet 7/24 Murat Soylu

11 Ekim 1974 de Gaggoşlar diyarı Elazığ’da doğan Cahit Kayaoğlu 48 yaşındadır. Cahit Kayaoğlu oyunculuktan önce polis komiseri olarak görev yaparken Necati Şaşmaz‘ın teklifi ile oyuncu olarak memurluktan istifa etmiştir. Cahit Kayaoğlu ilk olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer almıştır. 

Ertuğrul Şakar(Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici) Nöbet 7/24 Vedat Leblebici

1977 sivas doğumlu olan Ertuğrul Şakar 41 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesinde diksiyon dersleri vermektedir. Şefkat Tepe dizisinde hayat verdiği Kordon Celil karakteri ile tanınır. 1.81 cm boyunda ve 79 kg’dır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer almıştır. 

Nöbet 7/24 dizisi için Teklif Götürülen Oyuncular

Ali Sürmeli

1959 yılında doğan Ali Sürmeli 59 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Deli Yürek dizisi ile ünlenmiştir. 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır. Daha sonra 2015 yapımı Mucize filminde rol almıştır. 

Orçun Kaptan

Orçun Kaptan 1980 Kayseri doğumludur. Emret Komutanım Astek Kerim karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Vezir Parmağı filminde ve 2018 de Fox tv için çekilen Koca Bulma Sanatı filminde yer almıştır. Asker dizilerinin vazgeçilmez isimlerindendir.