Nöbet Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Nöbet dizisi başlamadan krizler çıkmaya başladı. Antalya Elmalı’da çekimlere başlamak için gün sayan dizinin yönetmeni Selahattin Sancaklı  ve erkek başrol oyuncusu Cahit Kayalı diziden ayrıldı. Nöbet  dizisi yapımcısı Pana Film ise diziye yeni bir yönetmen ve başrol oyuncusu aramaya başladı. 

Nöbet dizisi Kasım ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Gökhan Erkut Nöbet dizisinin yönetmeni olacak. 

Nöbet dizisi kasımın ilk haftası itibari ile sete çıktı. Nöbet dizisinin tanıtım fragmanı çekiliyor. Nöbet dizisinin aralık ayı sonunda veya ocak ayında çarşamba akşamları Show Tv olacağı açıklandı.

Nöbe isimli Pana Film dizisi için hazırlıklar son hız devam ediyor. Kurtlar Vadisi efsanesinin mimarı Pana Film’den Show Tv bir asker dizisi istemişti. Bilindiği üzere son dönemde asker dizileri oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Özellikle Savaşçı ve Söz dizisinde ki başarı Show Tv’nin iştahını kabarttı.

Nöbet Dizisi Konusu

Nöbet dizisi bir asker dizisi olacak. Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar Nöbet dizisi ile anlaşan önemli Kurtlar Vadisi isimlerinden. Diğer taraftan Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan’da Nöbet dizisi için teklif götürülen oyunculardan

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nöbet dizisi Antalya Elmalı’da çekiliyor. 

Nöbet Dizisi Oyuncuları

Orçun Kaptan(Jandarma Kıdemli Başçavuş Ergün Aydın) (Nöbet Ergün Çavuş)

Orçun Kaptan 1980 de Tekirdağ ilinde dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Orçun Kaptan’ın gençlik yıllarından itibaren her zaman tiyatroya ilgisi olmuştur ve bir çok tiyatro ekibinde yer almıştır. İlk tanınması ise Şanslı Masa programının sunucusu olması ile olmuştur. Daha sonra Emret Komutanımda rol almıştır. Herşey Yolunda Merkez ve Hükümet Kadın önemli dizilerdendir. Deniz Kaptan ile evli ve 1 çocuğu var.

Ertan Saban

Ertan Saban 1977 yılında Yugoslavya’nın büyük şehirlerinden Üsküp’de dünyaya gözlerini açmıştr. Zamanında dedeleri Kars’tan göç ettiği için hep aklında Türkiye vardır. Makedonya Devlet Konservatuarı, Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Türk yönetmen Mehmet Ulusoy ile çalıştıktan sonra Türkiye’ye gelme daveti aldı. İstanbul’a geldikten sonra stanbul Halk Tiyatrosu‘nda görev aldı. İlk tanındığı dizisi ise Elveda Rumeli oldu. Daha sonra Sakarya Fırat dizisinde ünlendi. Daha sonra Hatasız Kul Olmaz dizisinde ve  Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde yer aldı.

Dizinin kötü karakteri olması için teklif gitti. 

Yurdaer Okur(Nöbet Barış Kalender)

1974’de Samsun’da doğan karizmatik oyuncu Yurdaer Okur 44 yaşının içindedir. Ankara Hacettepe Üniversitende  Tiyatro bölümünü okuyan Yurdaer Okur son dönemde Yeter dizisinde hayat verdi Doktor Yekta karakteri ile tüm Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Yeter dizisinin final yapmasından sonra Alıja Dizisinde İzzetbegovic olarak karşımıza çıkan deneyimli oyuncu Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde katılacağı bir programa uyuşturucu götürmesi nedeniyle yargılanmış ve özel hayatında yaşadığı bu problem nedeniyle bir çok projeden çıkarılmış ve zor günler yaşamıştı.

Nöbet Ayşe Kalender

Nöbet dizisi için Teklif Götürülen Oyuncular

Ali Sürmeli

1959 yılında doğan Ali Sürmeli 59 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Deli Yürek dizisi ile ünlenmiştir. 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır. Daha sonra 2015 yapımı Mucize filminde rol almıştır. 

Orçun Kaptan

Orçun Kaptan 1980 Kayseri doğumludur. Emret Komutanım Astek Kerim karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Vezir Parmağı filminde ve 2018 de Fox tv için çekilen Koca Bulma Sanatı filminde yer almıştır. Asker dizilerinin vazgeçilmez isimlerindendir. 

 

Nöbet Tanıtım Fragmanı

Nöbet dizisi tanıtımı şuanda yayınlanmamıştır.

Nöbet Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Ertuğrul Şakar(Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici) Nöbet Vedat Leblebici

1977 sivas doğumlu olan Ertuğrul Şakar 41 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesinde diksiyon dersleri vermektedir. Şefkat Tepe dizisinde hayat verdiği Kordon Celil karakteri ile tanınır. 1.81 cm boyunda ve 79 kg’dır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer almıştır. 

Cahit Kayaoğlu(Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu)  Nöbet Murat Soylu

11 Ekim 1974 de Gaggoşlar diyarı Elazığ’da doğan Cahit Kayaoğlu 48 yaşındadır. Cahit Kayaoğlu oyunculuktan önce polis komiseri olarak görev yaparken Necati Şaşmaz‘ın teklifi ile oyuncu olarak memurluktan istifa etmiştir. Cahit Kayaoğlu ilk olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer almıştır. 

Funda İlhan (Barış Falay’ın Nöbet dizisinden ayrılmasının ardından o da diziden ayrılık kararı aldı)

Funda İlhan 28 Haziran 1971 de İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül Ünviversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculupa Kara Melek dizisi ile 1996 da başlamış Gümüş dizisinde Esra karakterine hayat verince bilindik bir sima olmuştur. Funda İlhan’ın ünlü olması da aslında Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile olmuştur. Dizi de Margaret Teodora’ya hayat vermiş ve unutulmaz karakterler arasında girmiştir. Funda İlhan son olarak Güneşin Kızları ve son olarak Seni Kimler Aldı dizilerinde rol almıştır. 2018 de İnsanlık Suçu dizisinde Cavidan karakterine hayat vermiştir 

Selahattin Sancaklı Kurtlar Vadisi Pusu’da da yönetmen olarak yer almıştı.

Nöbet Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)