Söz Derya Kimdir? Yeni Gelen Savcı Derya Yavuz ve Derya Aşkı Başlıyor (Deniz Baysal Kimdir?)

Söz dizisi yep yeni bir sezon için çekimlerine devam ediyor. Söz dizinin 2018 2019 yeni sezon tanıtımında Deniz Baysal’ın Aybüke Pusat’ın yerine Söz dizisi kadrosuna dahil olduğunu biliyorduk. Şimdi de Deniz Baysal’ın hayat vereceği karakterin detayları belli oldu.

Söz dizisinde Deniz Baysal Derya karakterine hayat verecek. Derya başarılı bir cumhuriyet savcısı olarak Karabayır’a atanacak. Karabayır’ın yeni savcısı tabi ki Karabayır’ın en yakışıklı askeri Yavuz’un eline düşecek ve Yavuz ile büyük bir aşk yaşayacaklar. Söz dizisinde daha önce de Karabayır’a atanan doktor Bahar’da Yavuz ile aşk yaşamıştı.

Söz dizisine Yeni Gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Söz Yeni Gelen Savcı Kimdir?

Savcı Derya 30’lu yaşların başında genç bir savcıdır. Hukuk fakültesinden birincilikle mezun olduktan sonra yurt dışından gelen teklifleri reddetmiş ve ülkesine hizmet etmek için savcı olmaya karar vermiştir. Savcı Derya ülkenin içinde bulundu bu zamanda korkusuz olmanın ve terör örgütlerinin üzerine gitmenin ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve terörün en yoğun kendini hissettirdiği Karabayır’a tayin ister. Derya çok deneyimli bir savcı değildir mesleğinin başındadır ama suçluyu ve masumu yüzünde bakınca ayırt edecek kadar deneyimlidir.

Karabayır’a gelir gelmez büyük bir terör operasyonunu girişen Savcı Derya Yavuz Karasu’nun yakışıklılığı karşısında adeta kalbinden vurulur ama görevi gereği Yavuz’a soğuk davranır. Yavuz’un eşini kaybettiğini öğrenen savcı Derya ona karşı daha fazla ilgi besler.

Yavuz’un ise kalbi BaharQı kaybettikten sonra her türlü aşka kapılıdır. Peki Derya ve Yavuz arasında aşk nasıl başlayacak? D

söz yeni savcı

Deniz Baysal Kimdir?

5 Nisan 1991 de İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğan Deniz Baysal 27 yaşındadır. Celal Bayar Üniversitesinde Uluslararası Ticaret bölümü mezunudur. Karşıyaka Devlet Tiyatro’sunda 10 yıl çalışmıştır. Çocuk oyuncu olarak girmiş ve ülkenin en önemli yıldızı olmuştur.  Son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan Çamkıran karakterine hayat vermiştir. Daha önce ise Kaçak Gelinler ve Sevda Kuşun Kanadında dizileri ile tanınmış ve ünlü olmuştur.

söz yen gelen savcı derya

Deniz Baysal Sevgilisi Kim?

Deniz Baysal Barış Yurtçu ile aşk yaşamaktadır.

Deniz Baysal Kaç Yaşında?

5 Nisan 1991 de doğmuştur ve 27 yaşındadır.

Deniz Baysal’ın Boyu Kilosu

Deniz Baysal 1.67 cm boyunda ve 56 kilodur. deniz baysal sevgilisi

Söz Derya Kimdir? Yeni Gelen Savcı Derya Yavuz ve Derya Aşkı Başlıyor (Deniz Baysal Kimdir?) (4 Yorum)

  1. Merhaba bu sözler doğru düzgün konuşun lütfen yeter artık sıkıldım
    ama hepiniz çok iyi insanlarız
    hoşçakalin★★★☆☆☆♡♡♡♥♥♥

  2. bence yavuz ile derya hiç yakışmıyorlar eğer sevgili olurlarsa çok ama çok saçma olur ilk önce merve sonra bahar şimdide deryamı yavuz ile bahar çok yakışıyorlardı çokda seviyodum şimdi ise bahar olmadığı için filimin tadı kalmadı eğer yavuz ile derya olursa film berbat olur yavuz ile derya arkadaş kalsınlar

  3. Bence deniz baysal’ın diziye dahil olması çok iyi olmuş tolga sarıtaş’la çok yakışırlar