Sev Yeter 65. Bölüm Özeti 14 Eylül Fragmanı Raman İşita’yı Öpüyor

Sev Yeter dizisinde İşita Raman için oruç tutarken bir anda burnundan kan gelmeye başlamış ve bayılmıştı. İşita hastaneye kaldırılırken Raman Mani nin İşita hakkında bildiklerine şaşırmıştı. İşita kendisine geldiğinde orucu tamamlayacağını söylüyor. Ancak doktor oruç tutmaması gerektiğini Raman’a defalarca söylemişti. Raman İşita yı ikna edemiyor. Biraz sonra Mani ile birlikte Ruhi geliyor. Ruhi İşita nın oruç tutmamasını istiyor. Ondan yemek yemesini ve bir an önce eve dönmesini istiyor. İşita Ruhi nin ısrarları üzerine çorba içiyor. Mani Raman’a iyi bir eş olamadığı için kızıyor. Sev Yeter 65. Bölüm 14 Eylül Cuma Özeti başlıyor.

Raman iyi bir eş olmak için Bala dan yardım isterken bir yandan da internet sitelerinden yardım alıyor. Bazı kişiler Bala nın oğlu Sharavan’ı kaçırıyor. Raman iyi bir eş olmak için hanımını öpmesi gerektiğini öğreniyor. Amma ve ailesi heryerde Sharavan’ı arıyor. Dışarı çıkıyorlar ve onu çocuklardan soruyorlar. Bir müddet sonra Sharavan siyah bir arabadan iniyor ve elinde bilgisayar oyunu var. Siyah araba gidiyor. Ailesi Sharavan’a sarılıyor. Bala evime kadar geldiler diyor ve bir şey yapmazsa işlerin iyice karışacağını düşünüyor. Raman evde İşita yı nasıl öpeceğini düşünüyor. Ya beni öldürürse diye içinden geçiriyor. Bu arada Romi İşita nın durumunu soruyor. Raman’ın aklına bir fikir geliyor. Romi yi öpüyor. Ardından Ananya ve Simmi yi öpüyor ve öpmenin hiçte zor olmadığını söylüyor.

Mihir evde film izleyeceklerini söylüyor. Şagun buna çok seviniyor ve gerçek arkadaşlığı şimdi gördüğünü söylüyor. Film başladığında Şagun’un mutlu olduğunu gören Mihika bunu daha önce neden düşünmedim diyor. Şagun’u Ashok belasından kurtarabileceğini düşünüyor. Bala telefonda bir kadınla konuşuyor. Bu problemi neden evime kadar getirdiniz diye kızıyor. Vandu Bala ya neden bu kadar steresli olduğunu soruyor. Sharavan’ın evimize döndüğünü söylüyor.  Romi sabah uyandığında Raman’ı öpüyor. Raman çok sinirleniyor. Romi daha dün beni sevgiyle öpmüştün diyor. Raman pratik yaptığını söylüyor. Sev Yeter 65. Bölüm 14 Eylül Cuma Özeti devam ediyor.

Raman hastaneye gidiyor ve iyi bir koca nasıl olurmuş İşita ya göstereceğim diyor. Onun yatağına kadar geliyor ve gözünü kapayıp yatakta olmayan İşita yı öpmeye çalışıyor. Gözlerini açınca İşita nın yatakta olmadığını görüyor. Dışarda yüzünü kapatan bir kadını İşita zannediyor ve onu öpüyor. Kadın feryadı figan ediyor ve nasıl olurda kocam olmadığın halde beni öpersin diye bağırıyor. Bu sırada İşça geliyor. Raman İşita dan yardım istiyor. İşita sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalışırken Raman hemşire olan kadına anneme benziyorsun bu yüzden içim kaynadı ve öptüm diyor. Kadın sonunda gidiyor. Raman İşita ya dönüyor ve seni gördüğüm zaman tansiyonum çıkıyor diyor.

İşita eve geldiğinde Raman’ın hemşireyi nasıl öptüğünü anlatıyor. Mani ve diğerleri gülüyorlar. Bu sırada Raman geliyor. Ertesi gün Raman Ruhi den bir fikir alıyor ve evdeki tüm kadınları öpeceğini söylüyor. Ruhi kadınları birer birer Raman’ın yanına getiriyor. Raman ilk olarak Simmi ve bebeğini öpüyor. Simmi Raman’a neden hiç durmadan bizi öpüyorsun diyor. Raman aile bağlarını güçlendirmek için öptüğünü söylüyor. Raman Ruh den İşita yı da getirmesini istiyor. İşita söylenirken Raman onu yanağından öpüyor. Raman ve İşita şoklardadır ve birbirlerine bakarken Yeh hai mohabbatein şarkısı çalıyor. Sev Yeter 65. Bölüm 14 Eylül Cuma Özeti devam ediyor.

Raman 2. adım olarak çamaşırları yıkayarak İşita yı sevindirmek istiyor ancak Raman renklilerle beyazları birlikte yıkayınca elbiseler mahvoluyor. İşita buna çok sinirleniyor. Mani ile telefonda konuşurken Raman dan bahsediyor. Mani eve tamirci göndereceğini söylüyor. İşita sen benim kahramanımsın diyor. Raman Mani nin her şeyi yönettiğini söylüyor. Sinirlenerek odasına gidiyor. Raman 3. adım olarak Mani ile yakın arkadaşlık kurmaya çalışacağını düşünüyor.

Raman Asya İşadamları arasında en iyiler arasında aday olarak gösterilmiştir. Bu duruma en çok İşita sevinir ve Raman’a güzel bileklik almaya karar verir. Ancak kararsız olunca Mani den yardım ister. Raman İşita nın elindeki bilekliği Mani ye taktığını görerek yanlış anlar. Ancak Raman daha sonra hem İşita dan hem Mani den hem de kuyumcudan gerçeği öğrenince mahçup olur. Şagun ise hamile olduğunu Mihika ile paylaşınca Mihika Ashok’un kendine asılmaya çalıştığını ona anlatamaz. Raman kendisini affettirmek için Mihir’den bir numara yapmasını ister. Mihir İşita yı arar ve Raman’ın kaza yaptığını söyler. İşita verilen adrese gider.

Sev Yeter 65. Bölüm Fragmanı