Emir Özyakışır Kimdir? (Gülperi Dizisi Can)

21 Eylül Cuma günü Show Tv de izleyicisi karşısına çıkacak Gülperi dizisi karakterlerini yakından takip ediyoruz. Gülperi dizisi yapımcısı Tims B Yapım dizide bir çok yeni karakteri sektöre katmaya hazırlanıyor. Gülperi dizisinde Gülperi’nin küçük çocuğu Can’a da Emir Özyakışır isimli sektörde kısmen yeni bir oyuncu hayat verecek. Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat veren İrem Yaren Ercan gibi bir çok yeni oyuncu sektöre girecek. Peki Gülperi Dizisi Can karakterine hayat verecek Emir Özyakışır  Kimdir?

Emir Özyakışır Kimdir?

2014 yılından beri Zerin Kültüral Ajansı bağlı olarak çalışmaktadır. Bir Çok reklam filminde yer almıştır. Son olarak ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol almıştır. Emir Özyakışır İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul Şehir Koleji 1. sınıf öğrencisidir. Doğum tarihi tahminimize göre 12 ağustos 2011 doğumludur. Mart 2017’de Beyaz Show’a da konuk olmuştur. Abc reklamlarında yer almıştır. Hem model hem çocuk manken hemde dizi oyuncusudur.

Gülperi dizisi tüm oyuncu listesi ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Gülperi Dizisi Can Kimdir?

Can Gülperi’nin en küçük oğludur. Dedesi Yakup’un oynadığı hain oyunlardan en çok o etkilenmiştir. Daha anne sıcaklığı ve baba sevgisine ihtiyaç duyduğu yaşlarda hem annesiz hem babasız kalmıştır. Yakup’un etkileyemediği tek torunudur. Annesini istemekte ve onu çok sevmektedir. Gülperi dizisinin de sesi olarak karşımıza çıkacak ve onun sesinden dinleyeceğiz diziyi. 

Emir Özyakışır ile ilgili detaylar kısa süre içinde sayfamıza eklenecektir.

Emir Özyakışır Kimdir? (Gülperi Dizisi Can) (1 Yorum)

  1. Can diziden ayrılırsa dizide fazla bir kitle kalmaz ve final yapar çocuklarım ve ben can ve yakup ağa hastasıyız ali ve ejder de renk katıyor