Gülperi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2019 2020 2. Sezon Var mı?

Güncelleme 17 Nisan 2019 Gülperi dizisi için Show TV’den yeni sezon onayı çıkmadı. Hercai dizisi başlamadan önce yeni sezon  onayı alacağına kesin gözü ile bakılan Gülperi dizisi için bırakın yeni sezon onayını erken final kararı bile geldi. Show Tv her hafta düşen Gülperi dizisi reytingleri sonrası dizinin yapımcısı Tims B Yapım ile anlaştı ve Gülperi dizisinin 3 mayıs 2019 cuma günü ekranlara gelecek 30. bölümü ile ekranlara veda etmesine karar verildi.

Bu durumda Gülperi dizisinin çekimleri de 23 nisan öncesi tamamlanacak ve Gülperi dizisi seti de dağılmış olacak. 

Gülperi final 30. bölüm

Hercai Dizisi Gülperi Dizisini Bitirdi

Tims B Yapım’ın Cem Karcı imzalı sevilen dizisi Gülperi  14 Eylül 2018 Cuma günü yayın hayatına başlamış ve ilk bölümden itibaren yükselişine sürdürerek 7.5 reytingleri her hafta görmeye başlamıştı. Bir çok otoriter tarafından 2019 2020 yeni sezonunda da devam edeceğine kesin gözü ile bakılan; hatta Show TV’nin göz bebeği olarak değerlendirilen Gülperi  dizisini nisan ayında ne yazık ki zor günler bekliyor.

Gülperi dizisi bir çok bölümü ile Kanal D’nin Arka Sokaklar dizisini geçerken bir çok bölümde de cuma günlerinin en çok izlenen ikinci dizisi olmayı başarmıştı. Peki her şey güllük gülistanlık giderken Gülperi dizisine ne oldu?

Gülperi Dizisinin Reytingleri Çakıldı

Gülperi dizisine çok dişli bir rakip geldi hemde aynı kategoriden. Atv’nin izlenme rekorları kıran yeni dizisi Hercai iki bölüm yayınlandı ve Gülperi dizisinin reytinglerini alt üst etti. Öyle ki iki hafta önce 6.28 reyting ile Arka Sokaklar’dan sonra üçüncü sırada olan dizi iki hafta sonra 25. bölümü ile 22 mart cuma akşamı 13. sırada yer buldu kendine ve sadece 3.6 reyting alabildi. İşte Gülperi dizisinin düşen grafiği Gülperi Yeni Sezon reyitngleri

Bir çok kanal olduğu gibi Show Tv de istikrarlı dizileri sever; çünkü reklam verenler istikrar ister. Gülperi dizisi grafikte de görüldüğü üzere istikrarını kaybetmiştir; Gülperi mart ayında bir dalgalanma yaşadı ama nisan ve mayıs aylarında eski performansını yakalayamazsa 2019 2020 yeni sezonunda işi gerçekten çok zor olur.

Show TV Sezon Sonu Dizilerine Acımıyor

Show Tv geçen sezon haziran ayında bir çok dizisi için final kararı aldı ve yeni sezona yeni diziler ile başladı. Bu sezon Show TV dizileri arasında sadece Çukur dizisi geçen sezondan devam eden tek dizi oldu. Show TV sezon sonu yani mayıs ayında eğer Gülperi dizisinin reytinglerini yeterli görmezse 2019 2020 yeni sezonu için dizisine onay vermez ancak şuanda ki durum Gülperi dizisinin mayıs ayında final yapacağını gösteriyor.

Gülperi dizisi her ne kadar 22 mart cuma günü 3.67 reyting alsa da o akşam Türkiye’nin Arnavutluk ile 2020 Avrupa Kupası maçının olmadı dizinin reytinglerini düşürmüştür; zira maç 11 reyting ile 1. sırada yer aldı. Gülperi Yeni sezon

Gülperi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Gülperi dizisi ne yazık ki 2019 2020 yeni sezonunda devam etmeyecek. 3 mayısta final yaparak erken ekranlara veda edecek Gülperi dizisini her ne kadar Hercai dizisinin yayında girmesi bitirdi gibi günse de bunun yanında Gülperi dizisinin senaristlerin dizinin senaryosun içine etmesinin ve izleyicinin çoğu bölümde aynı şeyleri izlemesiyle de yakından alakalı

Gülperi Ne Zaman Final Yapacak?

Gülperi dizisi tahminime göre 3 mayıs cuma akşamı 30. bölümü ile 1. final yaparak ekranlara veda edecektir. Diğer sezon dizileri haziran ayının Ramazan Bayramı tatiline gelmesi nedeniyle 1 hafta erken sezon finali yapacak.

Tabi Gülperi dizisinin finali yapması Show TV’den yeni sezon onayını almadığı için bitti. Show Tv mart ayında Çukur dizisi için yeni sezon onayı devam Gülperi için final kararı açıkladı.

Gülperi Final Fragmanı 30. Bölüm

Gülperi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2019 2020 2. Sezon Var mı? (5 Yorum)

  1. Hercai dixisi yüzünden bittiyse cok saçma.İlk bölümler oldugu icin teytingi yumsek çıkmıstir.Oyuncu kadrosu gülperinin yanınfa çok vasat.Konusuda çok ilgi çekici degıl.Birkac jafta somra reytimgleri degerlendirin.Gülperi her seyiyle dört dortluktu. Oyunvukadrosunu tebrik ediyorum.Ama bitirdiginiz ivin hercaiyi izlemem

  2. defolup gitti pislik dizi gulperi dizi kominist flim sevindim final olduğu için ahlaksizlar