Gülperi Eyüp Kimdir? Nasıl Bir Adam?

Gülperi dizisine Eyüp karakterine hayat vermesi için son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterine hayat veren Erkan Bektaş ile anlaşıldı. Bilindiği üzere Gülperi dizisinde Eyüp’ün Suriye sınırında kaybolduğu açıklanmış herkes tarafından ise öldüğü sanılmıştı.

Gülperi her ne kadar yaralı olarak sınırı geçen kocasının ölüsünü yada dirisini Suriye’de aratsa da bir sonuç elde edememiş ve acısını kalbine gömerek kocasının öldüğünü varsaymıştı. Gerçek hikaye ise Eyüp adam öldürmek suçundan aranmaktaydı. Yakup Ağa ise Eyüp’ü yaralandıktan sonra hapishanelerde sürünmemesi için Suriye’ye kaçırmış ve asla Türkiye’den kimseyle bağlantı kurmaması gerektiğini belirtmişti. 

Eyüp ise kardeşi Ejder’in öldüğünü öğrenince gizliden Türkiye’ye dönmüş ve gözünde tüten karısı ve çocuklarını görmek için İstanbul’a gelir. Eyüp çocukların karşısına hemen çıkmaz ve çocukları ve Gülperi’yi takip etmeye başlar. Aslında Eyüp kötü bir adam değildir; zira çocuklara Suriye’de zindan da tutsak olduğunu ve Türkiye’ye gelmek istediği halde gelemediğini anlatmıştır.gülperi eyüp mü kadir mi resimleri

Eyüp geldiğinde her ne kadar Hasan önce onu reddetse de tutsak kaldığını öğrenince babasına sarılır ve onu suçlamaya bırakır. Eyüp ise babası Yakup Taşkın’ın emanetlerine layıkı ile bakmadığını görünce yıllar önce işlenen cinayeti üstlenmesini ister. Yakup Ağa’nın evini basan Eyüp ona zorla itiraf verdirir savcıya ve Yakup Ağa tutuklanır.

Peki şimdi Gülperi Kimi Seçecek? Eski Kocası Eyüp’ü mü ? Çocukluk Aşkı Kadir’i mi?

Siz olsanız çocuklarınız için Eyüp’ü mü aşkınız için Kadir’i mi?

3E5596C4 7C58 45F1 95FA 16ACA6C42B75

Erkan Bektaş Kimdir?

Erkan Bektaş 11 Mart 1972’de Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 47 yaşındadır. Erkan Bektaş çok yoğun olarak tiyatro ile ilgilenmiş sonradan dizi oyunculuğuna geçmiştir. Erkan Bektaş’ı dizi oyuncusu olarak ilk Muhteşem Yüzyıl dizisinin 30. bölümünde hayat verdiği Kalender Çelebi karakteri ile tanıdık.

Erkan Bektaş 2013 yılında ise Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Yavuz karakterine hayat vermiş ve başarısı ile göz doldurmuştur. Erkan Bektaş başarılı dizi oyunculuğu karakterini ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Börü dizileri ile taçlandırmıştır.

Erkan Bektaş resimleri 2019
Erkan Bektaş Gülperi dizisinde Eyüp’e hayat verecek

Daha önce Gülperi’nin Yaşadığı ile ilgili bilgi gelmişti

Gülperi 6 yıl önce eşinden haber alamamış; aylarca sınırda Eyüp’ü aramış; sınırın karşısından adamlarla anlaşmış ama Eyüp’ün ne ölüsüne ne de canlısına ulaşamamıştı.

Daha sonra Hasan ve Yakup Ağa konuşmasında Eyüp’ün Suriye’ye işlediği bir suçtan dolayı kaçırıldığını ve şuanda Suriye’de olduğunu; Suriye’de ki iç karışıklıklardan dolayı Eyüp’ün durumunun da oldukça kötü olduğunu öğrenmiştik.

Yakup Ağa oğlu Ejder’in de kaybından sonra çaresiz kalmış ve Gülperi’nin Kadir denen avukat ile kırıştırdığını düşünerek oğlu Eyüp’ü her türlü riske karşı tekrar Türkiye’ye dönecek.

Yakup ağa gelir gelmez oğlu Eyüp’ü Gülperi’ye karşı dolduracak ve Gülperi ile Eyüp gelir gelmez düşman olacak. Hasan da kendilerini bir hiç uğruna bırakıp kaçan babasına düşman olacak ve Gülperi dizisinde Ejder gidecek ve Ejder’den daha kötü bir adam olarak çocukların gerçek babası Eyüp gelecek. Gülperi Eyüp geliyor

Eyüp’ün gelmesi ile çocukların velayeti de ayrı bir sorun olacak; her ne kadar Yakup dede olarak velayeti alamasak da Eyüp baba olarak velayeti almayı hak edecek ve işler karışacak.

Gülperi dizisinde Eyüp karakterine hayat verecek  Erkan Bektaş dizide kötü bir karaktere hayat verecek. Eyüp karakterinin yaşadığını 14 aralıkta öğrensek de 21 aralıkta Eyüp karakterini görebileceğiz.

Gülperi  Eyüp Geliyor

Gülperi Eyüp Kimdir? Nasıl Bir Adam? (1 Yorum)

  1. Ya niye düşman oluyor onun yüzünden Can’ın kulağı duymaz oldu hemen kötü hiç iyi bir şey yok