Sev Yeter 66. Bölüm Özeti 17 Eylül Fragmanı Ashok Mihika’ya Aşkını İtiraf Ediyor

Sev Yeter dizisinde İşita Raman’ın kaza yaptığını öğrenince arabasıyla olay yerine geliyor. Ancak ortada ne beyaz araba ne de Raman vardır. İşita bazı kişilerden kazayı soruyor ancak kimsenin kazadan haberi yok. Bir minibüs İşita yı görüyor ve kaçırmaları gereken kadının İşita olduğunu düşünerek yanlışlıkla İşita yı kaçırırlar. Bu arada Raman da olay yerine gelmiştir ve İşita yı kaçırılırken görür. Adamların peşine düşer. Sev Yeter 66. Bölüm 17 Eylül Pazartesi Özeti başlıyor.

Ashok Mihika ya aşkını itiraf ettiğinde Mihika şok oluyor. Mihika olanları Şagun’a söyleyeceğini belirtiyor. Şagun’un hamile olduğunu ve ondan ayrılamayacağını söyleyerek gidiyor. Raman adamların önünü kesiyor ve onları iyice pataklıyor ancak kendisinin de kafa göz yarılıyor. İşita Raman’ın yaralarına bakıyor ve kazayı soruyor. Raman kaza yapmadığını söylüyor. Sadece benimle konuşman için bunu yaptım diyor. 15 kere aradığım halde benimle konuşmak istemedin ben de böyle bir plan yaptım diyor. İşita çok sinirleniyor ve güven olmadan ilişki olmayacağını belirtiyor. Ashok ve Şagun doktora gidiyorlar. Doktor Şagun’un hamile olmadığını söyleynce Şagun yıkılıyor. Ashok göstermelik olarak onu teselli ediyor. 

Ashok hastanede bir kişinin hemşireye para vererek raporları değiştirdiğini öğrenir. Bu kişi Romi dir. Ashok ve Suraj cennetle müjdelenmiş gibi gülerken Ashok çok mutlu olduğunu söylüyor. Şagun’un hamile olmadığını ancak evlerinde bulunan bir kişinin kızları hamile bırakıp aileden sakladığını söylüyor. Bu durumu Asya iş konferansında kullanacağını söylüyor. Raman İşita ile konuşmak isterken İşita uyuyor. Raman İşita rahatsız olmasın diye telefonunu kapatıyor ve ışıkları söndürüyor. Bundan sonra iyi bir eş olmaya çalışacağını söylüyor. Mihika Şagun ile Ashok hakkında konuşmak istiyor. Şagun Ashok’un gerçek yüzünü gördüğünü söylüyor. 

Mihika bir an umutlansa da Şagun Ashok beni gerçekten seviyor ve beni prensesler gibi yaşatmak istiyor diye belirtiyor. Mihika herşey zamanla değişebilir dese de Şagun hayal aleminde uçmaktadır. Mihika bu durumun uzaması durumunda işlerin karışacağını düşünüyor. Ashok Romi nin Sarika isminde bir kızı sevdiğini Parmit den öğreniyor. Ashok Asya iş adamları derneğinin açılışında Romi nin kızları hamile bıraktığını ve Raman’ın da onları işten çıkardığını herkesin duyacağını belirtiyor. Suraj bu fikri çok beğeniyor. Bayan Bhalla elinde hediyelerle dönmüştür. Sev Yeter 66. Bölüm 17 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor. 

İşita sabah uyandığında telefonuna bakıyor ve kapalı olduğunu görüyor. İşita acil durumda 30 çağrı olduğunu görüyor. Bunu Raman’ın yaptığını öğrenince ona patlıyor. Raman İşita nın iyiliği için yaptığını söylüyor ve evden ayrılıyor. Romi ve Sarika arasındaki yasak aşk herkes tarafından öğrenilmiştir. Ancak Romi Sarika yı yüz üstü bırakıyor. Onu sevmediğini ve bebeğin bir hata olduğunu söylüyor. İşita Romi ile konuşuyor ancak Romi kesin kararlıdır. Sarika ile evlenmeyecek. Raman da araya giriyor hatta Romi yi dövüyor. Bayan Bhalla Romi nin yanında yer alıyor ve Sarika bu eve girerse ölümü çiğnemeli diyor. Raman bir şeyler yapacağını söylüyor. 

Ashok da fırsattan istifade Sarika ile konuşuyor. Raman ve ailesinin kötü yönlerini gördüğünü bu yüzden Sarika ya yardım edeceğini söylüyor. Raman Sarika ile konuşmaya gidiyor. Raman Romi nin güvenilir birisi olmadığını ve evlenirlerse hayatlarının mahvolacağını söyleyerek Sarika ya boş bir çek veriyor. Sarika Romi de aynısını yaptı diyor ve çeki kabul etmiyor. Raman eve giderken Sarika hemen Ashok’u arıyor ve Romi ye dava açacağını söylüyor. Ashok her zaman yanında olacağım diyor. Raman’a bir mektup geliyor. Raman taciz davasını görünce şok oluyor ve Romi ye yardım etmeyeceğini söylüyor. Bhalla fenalaşıyor ve Romi benim oğlum diyerek ona en iyi avukatları tutacağını söylüyor. İşita da Sarika ile konuşuyor ancak Sarika intikamını alacağını söylüyor. Sev Yeter 66. Bölüm 17 Eylül Pazartesi Özeti sona erdi.

Sev Yeter 66. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 66. Bölüm Özeti 17 Eylül Fragmanı Ashok Mihika’ya Aşkını İtiraf Ediyor (1 Yorum)