İrem Yaren Ercan Kimdir? (Gülperi Dizisi Bedriye)

İrem Yaren Ercan okulundan dolayı Gülperi dizisinde yer alamayacak. İrem Yaren Ercan Gülperi dizisinin İstanbul dışında olması sebebi ile Tims B Yapım ile sözleşme imzalayamadı. Bu durumda İrem Yaren Ercan Gülperi dizisinde Bedriye karakterini oynayamayacak. Bakalım İrem Yaren Ercan’dan sonra Tims B Yapım Aleyna Özgeçen  ile anlaştı. 

Aleyna Özgeçen Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat verecek. Aleyna Özgeçen Kimdir? Kimdir?

Peki geleceğin yıldız adaylarından İrem Yaren Ercan’ı tanıyalım

İrem Yaren Ercan daha 19 yaşında çok genç ve istekli bir oyuncudur. Şuanda hangi eğitimleri aldığını bilmiyoruz ancak güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile daha uzun yıllar konuşulacak bir oyuncu olacağı kesin. 

İrem Yaren Ercan’ın ilk ciddi projesi Antep’te çekimleri devam eden Gülperi dizisinde hayat vereceği Bedriye karakteri olacaktı ancak Gaziantep’e giden set ekibi ona uymadı zira okulu İstanbul’dayd. Bedriye burnu havada bir kızdır bir çok yönüyle annesine değil dedesine çekmiştir. Annesini hiç bir zaman tasvip etmemiş onu aptal bir kadın olarak yaftalamıştır.

İrem Yaren Ercan Gülperi dizisinde oynayamadığı Bedriye karakterinin gözünden annesi Gülperi’yi şöyle anlatıyor

“Taşkın olmanın ayrıcalığını kanınızın son damlasına kadar hissedersiniz bu konukta. Düşük omuzlarınız dimdik olur, yürüyüşünüz duruşunuz değişir. Daha ilk gün o yaşta içimden annem ne yapıyorsa tam tersini yap Bedriye dedim. Onun aklı olsa gelin olarak geldiği konağın hanımı olurdu hizmetlisi değil. Masum olsan kaç yazar salaksın salak”

İrem Yaren Ercan Kimdir?

İrem Yaren Ercan 19 yaşındadır ve 1999 doğumludur. İstanbul Pendik’te yaşamıştır ve muhtemelen eğitimlerini de İstanbul’da tamamlamıştır. Çocukluktan itibaren güzelliği ve oyunculuk becerileri ile dikkat çektiği için yeteneğini fark etmiş ve bir ajansa kaydolmuştur. Şuanda İzmir Tunay Menajerlik’in oyuncusudur. Gülperi dizisinde eline geçen fırsatı iyi kullanabilirse geleceğin yıldız adayıdır.

İrem Yaren Ercan ile ilgili detaylı bilgi menajer firmadan istenmiştir. Kısa süre içinde sayfamızda olacaktır.

Gülperi dizisi tüm oyuncu listesi ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Etiketler