Sev Yeter 7 Ocak Özeti 146. Bölüm Fragmanı İşita Çıldırdı Mı

Sev Yeter dizisinde İşita zor günler yaşamaktadır. Şagun’un ölümünden sonra iyice sarsılmıştır. Rüyalarında sürekli Şagun’u görüyordur. Gerçek hayatta da Şagun onun peşini bırakmamıştır. Onun ölüm merasiminde İşita nın elini sıkmıştır. Bu olay gerçek mi yoksa hayal mi önümüzdeki günlerde belli olacak. Sev Yeter 7 Ocak Pazartesi Özeti devam ediyor.

İşita bileğini kontrol ettiğinde parmak izlerini görüyor. Yani Şagun gerçekten de onun kulunu sıkmıştır. Ancak hala emin değildir. Amma oldukça sarsılan Bayan Bahalla nın yanına giderek onu teselli etmeye çalışıyor ve evde dini bir ritüel yapılmasını istiyor. Bhalla da iyi olacağını düşünüyor. Raman İşita nın kolundaki kızarıklığı görüyor ve nasıl olduğunu soruyor. İşita cevap vermiyor. Ancak İşita nın yüksek ateşi olduğunu farkedip doktor çağırıyor. Doktor onun dinlenmesini ve ilaçlarını zamanında kullanmasını istiyor. Raman saatini kurup yatıyor. Gece alarm çaldığında İşiat nın yatağında olmadığını görüyor.

11 1

Raman onu ararken dış kapının açık olduğunu görüyor. Dışarı  çıkınca İşita nın bir yerde oturduğunu görüyor. İşita Raman’a bakıyor ve neden hamile halimle beni buraya getirdin diyor. Raman şaşırıyor ve İşita tekrar kendine geliyor. Burada ne işim var diyor. Raman onu tekrar yatağına götürüyor. Ertesi gün navrati kutlamaları için tüm aile Bhalla nın evinde toplanır. Ruhi İşita nın yanına gider ve navrati için kafaya bağlanan bir besi İşita nın kafasına bağlar ve kutlamaya katılır. İşita nın bir anda başı ağrır ve bezi kafasından çıkarınca rahatlar. Aynanın karşısına geldiğinde alnındaki izi farkeder. Bunun nasıl olduğunu düşünür.

22 1

Navrati başladığında İşita uyumaktadır. İşita kabus görürken bir anda kalkar ve acı içinde bağırmaya devam eder. Sarika onu duyup yanına gelir. İşita Sarika yı itekler. Sarika korku içinde yardıma giderken kapı da üzerine kapanır. Sarika kapıyı açmayı başarır. Romi den yardım ister ancak Romi töreni terkedemeyeceklerini söyler. Sarika olayın ciddi olduğunu söyleyip bağırır. Herkes bir anda buz kesilir. Sarika İşita nın çok kötü durumda olduğunu söyleyince herkes odaya koşar. Ancak İşita mışıl mışıl uyuyordur. Byan Bhalla Sarika ya kızar. Sarika gece uyuyamadığı için telefonundan bir şeylere bakmak ister ve salona çıkar.

33 1

Salonda bir karartı geçer ve korkar. Karşısına İşita çıkar ve ondan rahatlamasını ister. Ertesi gün Raman İşita ya güzel bir kolye hediye eder. Onun bütün randevularını iptal ettiğini söyler. İşita Manoj’a gitmeyi önerir. Birlikte onun yanına giderler. Manoj çok üzgündür ve sürekli ağlıyordur. İşita nın dikkatini açık bir kapı çeker. Raman ve Manoj konuşurken İşita da açık kapıdan içeri girer. İşita içeri bakarken bir şeyin ona doğru geldiğini görür ve çığlık atar. İşita kapıya gelince kapı üstüne kilitlenir. Raman ve Manoj çığlıklardan dolayı kapıya koşar ancak kapı kilitlidir. Manoj iki anahtar getirir ve kapıyı açmaya çalışır. Kapı açıldığında İşita nın bir elbiseye baktığını görürler.

55

Raman Manoj’a İşita nın bu günlerde tuhaf davrandığını söyler. İşita Şagun’un eşyalarını almak istiyor. Manoj izin verince İşita gitmeleri gerektiğini söylüyor. Evden ayrılırken odaya doğru giden kan izlerini görüyorlar. Raman İşita nın eline bakıyor ve kanadığını görüyor. Manoj hemen müdahale ediyor. İşita nın sürekli kapıya bakıp gülümsemesi Manoj’u korkutuyor. Sev Yeter 146. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 7 Ocak Fragmanı