Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 24 Eylül Fragmanı İşita Sokak Kızı Muamelesi Görüyor

Sev Yeter dizisinde Parmit yine Adi nin peşinde ve masum bir çocuğun aklını karıştırmaya devam ediyor. İşita’nın ortak düşmanları olduğunu söylüyor ve annesinin tavuk partisine İşita nın da geleceğini belirtiyor. İşita ya Şagun’un telefonundan yanlış bir adres vereceklerini ve İşita yı küçük duruma düşüreceklerini söylüyor. Adi istediklerini yağıyor. Şagun sadece kızların katılacağı bir partiyi organize ederken Mihika ve Vandu tavuk partisine gidiyorlar. İşita’yı ise Raman bırakacaktır. Sev Yeter 73. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti başlıyor.

Romi partideki kızları dikizlerken telefon geliyor. Telefona bakıyım derken camdan aşağıya düşüyor. Merdivenlerden yuvarlanan Romi kızların ortasında kadar yuvarlanıyor. Tüm kemiklerinin kırıldığını söylerken onu Mihir ve Bala’nın casus olarak göndermiş olduklarını düşünüyor. Vandu Romi yi hastaneye götürürken Raman da İşita yı Şagun’un gönderdiği mekana götürüyor. İşita içeri girdiğinde bir kadın elindeki çantayı alıyor. İşita içerinin çok karanlık olduğunu düşünürken sarhoş bir adam bizi eğlendirmeye mi geldin diye onu tutuyor. İşita buraya yanlışlıkla geldiğini söylese de adamın umrunda değil. 

Mihika Raman’ı arıyor ve İşita nın daha gelmediğini söylüyor. Raman hemen İşita yı arar ancak sarhoş adam telefona cevap verir. İşita bizi eğlendirmeye geldi deyince Raman hakaretlerde buunur ve İşita yı almaya gider. Ashok Parmit gibi İşita nın da içki içmeye geldiğini söyler. İşita adamların yanından uzaklaşmaya çalışsa da bir türlü başarılı olamıyor. Bir adam İşita ya sarkıntılık yapmaya çalışırken Mani geliyor. Mani adamı döverken Raman da geliyor. Raman adamı öldüresiye döverken İşita Mani den engel olmasını istiyor. Raman Ashok ve köpeklerinin bunu yaptığını biliyorum diye bağırarak giderken Ashok Mani nin yanına geliyor ve İşita nın dansçı kızlardan biri sandım diyor. Mani beni kolay kandıramazsınız diyerek uzaklaşıyor. Sev Yeter 73. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti devam ediyor.

Raman İşita yı sakinleştirmeye çalışırken İşita çok ağlıyor. Şagun’un bu adresi mesajla gönderdiğini söylüyor. Eve gelince İşita yatmak istediğini söylüyor ve Raman dan ışıkları kapatıp gitmesini istiyor. İşita erkeklerin arasında aşağılandığı anları hatırlayarak ağlıyor. Bayan Bhalla onun yanına geliyor ve teselli etmeye çalışıyor. Doktor Romi yi kontrol ettikten sonra bir sorun olmadığını söylüyor. Sarika aynı hastanede elinde bir raporla görünüyor ve Romi nin yakında kendisini çok kötü hissedeceğini düşünüyor. 

Raman Şagun’un yanına gidiyor ve İşita nın telefonuna neden yanlış mesaj gönderdiğini soruyor. Şagun mesaj yollamadığını söylerken Raman o zaman senin şifreni bilen bir kişi göndermiştir diyor. Şagun sessizleşince Raman Adi nin bunu yapmış olabileceğini söylüyor ve onu çağırmasını istiyor. Adi Raman’ı bağırırken görünce kaçıyor. Adi Parmit’İn yanına gidiyor ve bana bu kadar kötü sonuçlar yaşanacağını söylememiştin diyor. Parmit Adi yi iyice korkutuyor. Adi gidiyor. Ashok ve Suraj Parmit’in performansından memnundur. Raman Ashok’un evine geliyor ve Adi ile konuşana kadar gitmeyeceğini söylüyor.

Adi geliyor ve İşita dan nefret ettiğini söylüyor. İşita nın Ruhi yi ayırdığını, Şagun’u küçük duruma düşürdüğünü söylüyor. Raman’ın sürekli bağırdığını hatırlatıyor ve İşita dan başka kimseyi düşünmediğini söylüyor. İşita dan her zaman intikam almaya çalışacağını söylüyor. Raman şok oluyor. Sev Yeter 73. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti devam ediyor.

İşita karanlıkta oturmaya devam ederken Raman onun yanına geliyor ve yatmasını istiyor. İşita sen çok iyi birisin diyor başkası olsaydı pislenmiş bir kadın olduğum için kapı dışarı ederdi diyor ve Raman’ın isteğini yerine getiriyor. Simmi ise derin bir pişmanlık içinde gerçekleri anlatıyor. Adi nin bir suçu olmadığını herşeyi Parmit’in kışkırtmasıyla yaptığını söylüyor. Raman Parmit’i dövmeye giderken İşita onu durduruyor. Biraz sakin akılla düşünmelerini, ortada evli bir kadın ve çocuğu olduğunu, Parmit’in daha fazla düşmanlık yapmadan bu işi halletmeleri gerektiğini söylüyor. Simmi kendisi hakkında hala iyi düşünen İşita dan defalarca özür dilerken İşita ona sarılıyor. 

Mani İşita nın kliniğine gidiyor ve ona Raman’ın iyi bir eş olamayacağından bahsediyor. İşita ise Raman’ı sevdiğini onun da kendisini sevdiğini ancak söylemediğini belirtiyor. Raman elinde çiçeklerle İşita yı ziyarete geldiğinde her şeye şahit oluyor. Çiçekleri vermeden ve kimseye görünmeden çıkıyor. Yolda Mani nin sözlerini düşünüyor. Arabadan iniyor ve çiçekleri fırlatıyor. Kendisinin İşita ya layık olmadığını düşünüyor.

Sev Yeter 73. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 24 Eylül Fragmanı İşita Sokak Kızı Muamelesi Görüyor (4 Yorum)

  1. Sev Yeter dizisinin gelecek bölümlerde neler olacağı ile ilgili detaylı bilgi verebilirmisiniz lütfen.

  2. Adi iyi biri ola bilir aslinda saqun çocuğun hayatini mahv ediyor nasilki kordugum dizisinde qunvanti yuvrajin hayatini mahv etdiyi gibi