Sev Yeter 75. Bölüm Özeti 26 Eylül Fragmanı Mihka İntihar Ediyor

Sev Yeter dizisinde Ashok’un hain planı Mihika yı zor durumda bırakmıştır. Mihika kamera döşettiği teknisyeni çağırıyor ve her şeyi anlatmasını istiyor. Ancak teknisyen müşterilerin odalarına kamera döşeyemeyeceklerini söyleyerek Mihika yı kızdırıyor. Mihika kendi elleriyle odayı arıyor ancak kamera bulunmuyor. Şagun İşita ve Mihika nın evlenmesini istemediklerini söylüyor. Sev Yeter 75. Bölüm 26 Eylül Çarşamba Özeti başlıyor.

Mani de geliyor ve Ashok sözleşme karşılığında evlenmeyi kabul etti diyor. Yoksa seni sevdiği için değil diyor Şagun’a. Ancak Şagun Ashok’un sözlerine inanmaktadır. Onlar tartışırken eve gazeteci Tanu geliyor ve kendisini İşita nın çağırdığını söylüyor. İşita çağırmadığını söylüyor. Şagun Ashok’un rezil olduğunu duyurmak için İşita nın basını çağırdığını söyleyerek İşita yı suçluyor. Raman Mihika nın ağlamasına ve Şagun’un suçlamalarına dayanamayarak eve gitmek istiyor. Raman Mihika nın bir oyunu ortaya çıkarmaya çalıştığını ancak Ashok’un daha büyük bir plan yaptığını söylüyor. Mihika ya güvendiğini söylüyor.

Suraj Şagun Mihika yı suçluyor ancak hala senle evlenmek istiyor diyor. Ashok bu yüzden Tanu yu aradığını söylüyor. Gazete başlığının Mihika Ashok ve Şagun’un evliliğini sona erdirdi olsun diyor. Tanu her zaman kötü olduğunu söyleyerek gidiyor. Suraj bütün bunları Parmit’in ayarladığını söylerken Parmit pimiş kelle gibi sırıtıyor. Simmi olanları gizlice dinlerken Parmit’i bu kadar kötü olabileceğini aklına getirmediğini düşünüyor. Ashok Mihika ya elini sürmediğini, otel görevlilerinin üstünü çıkardığını söylüyor. Mihika eve gidince Amma onu dövmeye kalkıyor ancak İşita ve yanındakiler ona engel oluyor. Sev Yeter 75. Bölüm 26 Eylül Çarşamba Özeti  devam ediyor.

Şagun odasına ağlayarak giriyor ve elindeki takıları koparıp atıyor. Bhalla nın  Raman’ın evliliğini Ashok için terkettiğinden başına böyle bir şeyin geldiğini söylediği sözlerini düşünüyor. Adi kapıya geliyor ve annesinden kapıyı açmasını istiyor. Şagun kimseyi görmek istemiyor. Raman Mihika ya destek olmalıyız derken Vandu ağlamaktadır. Ashok Suraj ve Parmit ile zaferini kutlarken Mani geliyor ve onu tokatlıyor. Ashok evden gitmesini istiyor. Senin yüzünden İşita ve ailesi aşağılandı diyor. Sözleşme yapmayacağını ve Şagun ile de evlenmeyeceğini söylüyor. Mani giderken Suraj onu karşına almasan iyiydi diyor. Ashok onun gibileri çok gördüm derken içkilerini zıkkımlanmaya devam ediyorlar.

Parmit Bhalla evine geliyor. Simmi nin kendisini çağırdığını söylüyor. Raman bu köpeği neden çağırdın diye Simmi ye tepki gösterirken Parmit Simmi yalnızlığın ne olduğunu anladığı için beni çağırdı diyor. Simmi Parmit’e tokat atıyor. Gazeteci Tanu yu Parmit’in çağırdığını, kamera için adama rüşvet verdiğini, suçu İşita nın üzerine attığını anlatıyor. Raman dan onu dövmesini istiyor. Raman onu dövmeyoe kalkıyor ancak Parmit sürekli gülüyor. Araya Romi giriyor ve Parmit’i iyice pataklıyor. Raman onu evden kovuyor. İşita ve Raman odalarında Mihir hakkında konuşuyorlar. Mihir’in nerde olduğunu merak ediyorlar. Sev Yeter 75. Bölüm 26 Eylül Çarşamba Özeti  devam ediyor.

Raman onu ararken Mihir eve geliyor. Raman Mihir’i teselli etmeye çalışıyor. Mihika aslında Şagun’u korumaya çalışıyordu ancak Ashok’un kurbanı oldu diyor. Mihika nın Şagun gibi olmadığını söylüyor. Mihir Şagun ile konuşuyor. Şagun eşyalarını toplamış Ashok’un evine gideceğini söylüyor. Benim yokluğumu Mikika iyi değerlendirdi diyor. Mihir Raman’a Şagun’un gitmek üzere olduğunu ve Adi yi de götürdüğünü söyleyince Raman Adi nin Ashok’un pislik evine gitmesine müsade etmeyeceğini söylüyor. Şagun Ashok’un evine gelmiştir. Ashok Mihika yı suçluyor. 

Şagun bunu bildiğini söylüyor ve evlenmelerine engel olmadığını söylüyor. Şagun senin yüzünü öne eğdirdim diyor ve onunla evlenemeyeceğini söylüyor. Basının dilinde olduğunu ve bu utanç içinde evlenmesinin mümkün olmadığını söylüyor. Raman ve İşita onları uzaktan seyretmektedir. Şagun onları görünce deliye döner ve İşita yı azarlar. Onları evden kovmaya kalkar. Raman seninle tartışmaya gelmedim oğlumu almaya geldim diyerek Adi yi alacağını söylüyor. Ancak Adi gelmeyeceğini söylüyor. Mihika çok bunalmıştır ve intihar etmeye karar vermiştir. O bileklerini keserken İşita onu arıyordur.

Amma Mihika nın odasına gittiğinde acı manzarayı görüyor. Onu hemen hastaneye yetiştiriyorlar. Ashok da hastaneye geliyor. Basın yine orada ve Ashok Mihika nın yaptığı yanlıştan dolayı intiharı seçtiğini söylüyor. Mihir ona saldırıyor. Polisler araya giriyor. Sev Yeter 75. Bölüm 26 Eylül Çarşamba Özeti  sona erdi.

Sev Yeter 75. Bölüm Fragmanı