Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 27 Eylül Fragmanı Mihika Ashok İle Evlenecek Mi

Sev Yeter dizisinde Ashok’un iğrenç oyunuyla onuru zedelenen ve kirlendiğini düşünen Mihika intihar etmeyi seçmişti. Mihika bileklerini jiletle kesmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Herkes onun başındadır ve ondan gelecek iyi haberi beklemektedir. Ashok da hastaneye gelerek Mihika ile birlikte olduklarını söyleyerek Mihir’i çileden çıkarmıştır. Basın da iğrenç haberlerle bu olayı iyice magazinleştirmiştir. Bundan sonra Mihika ne yapacaktır ? Sev Yeter 76. Bölüm 27 Eylül Perşembe Özeti başlıyor.

Doktor Mihika yı kontrol ettikten sonra İşita Mihika nın yanına gidiyor. Ölümün çare olmadığını ve sevenleri çok daha kötü durumlara düşürdüğünü söylüyor. Herkes senin suçsuz olduğunu biliyor diyerek ona güven aşılıyor. Doktor İşita ile görüşmek istediğini söylüyor. İşita ile odasında konuşan doktor Mihika nın tertemiz olduğunu ve basında çıkan haberlerin yalan olduğunu söylüyor. Mihika ya güven aşılanması gerektiğini söylüyor. İşita bu habere çok sevinerek doktora teşekkür ediyor. Ashok da Mihika yı ziyarete geldiğinde doktorun sözlerini duyuyor ve İşita nın gerçeği öğrendiğini anlıyor.

Ashok bir şey yapmazsa İşita nın herşeyi mahvedeceğini düşünerek Mihika nın yanına giriyor. Onu sevdiğini ve evlenmek istediğini tekrarlıyor. Mihika ben sadece Mihir’i seviorum diyerek evlenmeyi reddediyor. Ashok şantaja başlıyor ve seni bu halde kim kabul eder ki benden başka diyor. Ayrıca annesinin bir şeyden haberi olmadığını, duyarsa çok kötü olacağını söylüyor. Bayan Bhalla, Amma, Vandu ve Simmi oraya gelirken Ashok ile karşılaşıyorlar. Bhalla odadan hemen çıkmasını isterken Amma polis çağıracağını söylüyor. İşita yolda Ashok ile karşılaşıyor. Ashok’a oyunun bittiğini söylüyor. Sev Yeter 76. Bölüm 27 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor. 

Adi arabanın tekerlerine vurarak sinirini dağıtmaya çalışırken Raman geliyor. Adi ondan gitmesini isterken Raman Şagun’un annesi olduğunu ancak Ashok dan uzak durması gerektiğini belirtiyor. Bu sırada Şagun da geliyor. Raman’ı Adi yi dolduruşa getirmekle suçluyor. Onlar tartışırken İşita geliyor. Şagun’a gerçeği göstereceğini söyleyerek onu götürüyor. İşita doktorun yanına Şagun’u getiriyor ve doktordan aynı şeyleri Şagun’a anlatmasını istiyor. Doktor ne söyledim ki diyerek İşita yı şoka uğratıyor. İşita doktora yalan söyleme diyerek tepki gösteriyor. Raman İşita dan sakin olmasını isterken Ashok arka planda gülüyor ve doktora para veriyor. Bunu Şagun’un bilmemesini istiyor.

İşita Raman’a doktorun yalan söylediğini kabul edemediğini söylüyor ve çok üzülüyor. Raman başka bir doktorun Mihaka yı tedavi edebileceğini söylerken İşita Ashok’un herkese rüşvet verebileceğini söyleyerek umutsuzluğa düştüğünü söylüyor. Mihir gelince Raman onu Mihika nın yanına götürür ve onları yalnız bırakır. Mihir Mihaka nın yanına yatar ve ona güvendiğini söyler. Sen olmadan ben yaşayamam der. Bizi bir daha yalnız bırakmamaya söz vermesini ister. Şagun gazeteci Tanu yu arayarak röportaj yapmak istediğini söyler. Şagun röportaja başlar ve İşita yı zenginlerin çocuklarını alarak zengin olmak isteyen bir fakir olarak tanıtır.

Bu haberi Amma da göz yaşları içinde izlerken Appa nın duyması halinde yıkılacağını düşünür. Raman Şagun Ashok ile birlikte olmak için bütün pisliklerini etrafa yayıyor ancak ben ona dünyanın kaç bucak olduğunu göstereceğim diyor. Sev Yeter 76. Bölüm 27 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 76. Bölüm 27 Eylül Fragmanı

Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 27 Eylül Fragmanı Mihika Ashok İle Evlenecek Mi (3 Yorum)

  1. Nerhabalar. Ozetleri verdiyiniz icin tesekkurler. Size sorularim olucak arkadaslar. Biliyorsaniz lutfen cevaplayin. 1. Balanin sakladigi sir ne? 2. Mihika nasil ashoku seviyor ve onunla evleniyor. 3. Ramanla ishitanin cocugu oldugunda o kiz neden yine ruhi oluyo?

    • Mihir ashokun abisini hastanelik ediyor onlarda tehditle evlenmek zorunda bırakıyorlar ruhiye gelince ishita düşük yapiyor tekrar cocugu olamayınca ramanda ishitanin üzülmemesi icin taşıyıcı anne istiyor sagun oluyor cunki sagun iyi oluyor sonra piu oluyor ruhinru