Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 27 Eylül Fragmanı Simmi Parmit’in Evine Yerleşti

Sev Yeter dizisinde Simmi ve Romi bir plan yaparak Mihika olayını çözmek istemektedirler. Simmi plan gereği Parmit’in evine gidiyor. Parmit karşısında Ananya ve Simmi yi görünce şaşırıyor. Simmi Mihika olayından sonra psikolojisinin bozulduğunu ve burda kalacağını söylüyor. Parmit mecburen kabul ediyor. Simmi şimdi delil elde etmenin daha kolay olacağını düşünüyor. Sev Yeter 76. Bölüm Özeti devam ediyor. 

Şagun kadın örgülerini toplayarak Amma nın evine gidiyor. Onları Ruhi durduruyor. Mihika nın hastanede olduğunu söylerken İşita anneme hep sıkıntı çıkarıyorsun diye onu azarlıyor. Şagun Amma ve Appa nın olduğu yere doğru yöneliyor. Amma ve Appa bir anda kalabalık bir kadın güruhunun içinde kendini buluyor. Amma travma geçiriyor gibi sıkıntı çekiyor ve bunları haketmediklerini söylüyor. Ruhi Bayan Bhalla nın yanına giderek yardım istiyor. Bhalla elinde bıçakla geliyor, Amma ve Appa yı gönderip dinlenmelerini sağlarken kadınlardan yerlerinde kalmalarını istiyor.

Şagun’un 6 yıldan beri nikahsız bir şekilde Ashok ile yaşadığını ve kızı Ruhi yi terkettiğini söylerken Ruhi yi sadece kamera olduğu zaman sevdiğini söylüyor. Kadınlar bunlardan haberimiz yoktu diyerek Şagun’a kızıyorlar ve orayı terkediyorlar. İşita Bayan Bhalla ya sarılıyor. Herkes Amma yı sakinleştirmeye çalışırken Raman da Ruhi ile ilgileniyor. Simmi daha fazla göz yaşı dökerek Parmit’e yaklaşmak istiyor. Parmit Simmi den burda kalmasını isterken Simmi Ashok seni kovarsa diye soruyor. Parmit Ashok beni kovamaz çünkü onunla ilgili herşeyi biliyorum diyor. Mihika olayında kameraları söktüğünü, otel personeline rüşvet verdiğini, bütün bunları Suraj ile birlikte yaptıklarını söylüyor. Sev Yeter 27 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor. 

Ayrıca Ashok’un Mihika ya dokunmadığını ancak etkisinin büyük olduğunu belirtiyor. Simmi bunlardan İşita ve Raman’ın haberi olması gerektiğini düşünüyor. Raman ve İşita Mihika yı hastaneden almışlar ve eve getirmişlerdir. Amma Mihika yı görünce sarılıyor. Raman’ın hayat hikayesi için kapak fotoğrafları çekilecektir. Herkesi bir telaş sarıyor. Özellikle Amma ve Bhalla nın hareketleri seyirciyi güldüreceğe benziyor. Mihir ise Mihika yı hayata döndürmek için yoğun çaba sarfederken bunu Mihika ya sezdirmemeye çalşıyor ancak Mihika Ashok’un yaptığı pisliği aklından çıkaramıyor.

Sev Yeter 76. Bölüm Fragmanı