Sev Yeter 10 Ekim Özeti 83. Bölüm Fragmanı Mihika Herkesi Kahrediyor

Sev Yeter dizisinde İşita Şagun için gelen evlilik yıldönümü kartını düşünürken Raman geliyor. Adi Raman’ın hediye ettiği takım elbiseyi annesine gösteriyor. Şagun, Raman seni çok seviyor diyor. Adi kravatı bağlamasını istiyor. Şagun bilmediğini ancak Raman’a bağlatacağını söyleyerek gidiyor. Raman İşita ya seni mutlu etmek için her şeyi yapacağım, gözlerinde bundan sonra sadece mutluluk göz yaşları olacak, senin mutluluğun için bütün dünyayla savaşmaya hazırım diyor. Sev Yeter 10 Ekim Çarşamba Özeti devam ediyor. 

Raman İşita ya annesinin küpesini hediye ediyor. Bu hediyeyi annesinin Şagun için verdiğini ancak Şagun ayrılırken ondan geri aldığını söylüyor. Şagun elinde kravat onları dinlerken Adi nin yanına ağlayarak geri dönüyor. Herşeyini kaybettiğini söylüyor. İki kız kardeş elimde ne varsa aldılar diyor ve Raman’ın verdiği bütün hediyeleri iade edeceğini söylüyor. Raman’ı sevmiştim İşita benden onu aldı, Ashok’u sevmiştim Mihika da benden onu aldı diyor. Adi annesine onları kaybettin ama yanında oğlun var diyerek teselliye çalışıyor. Şagun partiye gideceklerini yoksa evden atılacaklarını söylüyor. Orada mutlu gibi görüneceklerini söylüyor. 

Yeni yıl partisi başlıyor. Ashok ve Mihika birlikte geliyor. Dergi için bazı resimler için poz veriyorlar. Ashok onu tutar ve gülümsemesini ister. Raman ve İşita çıkmak için hazırlar ancak Şagun biz daha hazırlanamadık siz gidin diyor. Raman dan arabayı göndermesini istiyor. Raman ve ailesi Mihir ve Bala birlikte partiye giriş yapıyorlar. Ashok onlara acı vermek için Mihika ya sarılıyor. Mihir ve diğerleri şoktalar. Ashok spikeri çağırıyor ve gizliden kendilerini dans için çağırmasını istiyor. Spiker Ashok ve Mihika yı ateşli bir dansa davet ediyor. Onlar ateşli danslarına devam ederken Mihir ve sonradan gelen Şagun şoktadır. Mihir ona acıdığını düşünürken içiyor.

Dansın bitiminde Mihika Ashok’u bir köşeye çekiyor ve ona kızıyor. Ashok evli gibi görünmemiz gerektiğini söylüyor. Mihika lavaboya giderken Vandu herşeyi dinlemiştir. İşita Mihika nın yanına gidiyor. Böyle yapmakla ne yaptığını soruyor. Mihir’e acı çektirdiğini söylüyor. Vandu geliyor ve hamile olduğunu söyleyerek İşita nın yanına gelmesini istiyor. Vandu Mihika nın mutlu olmadığını söylüyor ve konuşmalarını dinlediğini anlatıyor. İşita böyle olduğunu biliyordum diyerek ağlıyor. Vandu Mihika ile konuşmak istiyor ancak Mihika sen ve İşita bana kabadayılık yapamaz diyor ve kendi kararlarını alabileceğini söylüyor. Ashok geliyor ve Mihika ya bir içki veriyor.

İşita Adi nin tedirgin olduğunu görüyor ve yanına geliyor. Adi annesini düşünerek Ruhi yi sen kaptın, Ashok’u da Mihika kaptı ve sen annemin küpelerini takıyorsun diyor. Utanmıyor musun diye bağırıyor. İşita psikoloğun sözlerini düşünüyor. Sev Yeter 83. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 10 Ekim Fragmanı

Sev Yeter 10 Ekim Özeti 83. Bölüm Fragmanı Mihika Herkesi Kahrediyor (1 Yorum)

  1. Ne.saçmalık.boşandığı. karısını.hiçbir. şey.olmamış.gibilevlerine getiriyorlarsalak.işita. iylik Yapıyormuş.güya.bunu.delimbileyapmaz.resmenmkocasını.peşkeş.çekiyor. şagun.elinden.alsında.gör.salak.çektiğin. yanına.kar.kalsınm