Sev Yeter Aliya Kiminle Evlenecek Mihir Mi Adi Mi

Sev Yeter dizisinde İşita ve Raman aşkından sonra en fazla merak edilen konulardan biri de Aliya nın kimi sevdiği konusu. Bu konuda kafalar biraz karışık gibi görünüyor. Aliya, Adi ile çok güzel geçinirken Mihir ile de ilgileniyor. Adi nin bu konuda görüşleri netken Mihir’in duyguları merak ediliyor.

Aliya ve Adi aynı iş yerinde Mihir ile çalışmaktadır. Adi ilk başlarda Aliya yı hiç sevmiyor hatta nefret ediyordu. Onu tehdit bile etmiş ancak Aliya nın niyetini öğrendikten sonra ona karşı bazı duygular besliyordur. Aliya nın onu bir keresinde öpmesi Adi de hislerin belirgenleşmesini sağlamıştı.

Adi bir kızın kalbinin nasıl kazanırım diye Mihir den dersler almış ve bunu Aliya üzerinde denemeye başlamıştı. Adi giyim tarzını bile Aliya’ya göre belirliyordur. Bunlar yaşanırken Aliya da Mihir’e yakınlık duymaya başlıyor. Mihir’in de kendisiyle ilgilendiğini düşünüyor.

Aliya da Mihir’in sevdiği müziklerden yaşam tarzına kadar hayatını öğrenmeye çalışıyor. Bu durum Mihir’İn de hoşuna gidiyor. Adi aşkını herkesten gizlemeye çalışıyor. Onu ilk öğrenen babası Raman oluyor. Şagun da Aliya nın Mihir’e olan ilgisini öğreniyor. Bu durumdan yararlanmak için harekete geçiyor.

Mihir serseriler tarafından bıçaklandığı zaman Aliya’nın duyguları ortaya çıkacak. Adi nin kalbi kırılırken herşeyden İşita yı sorumlu tutacak. Bu durumdan oldukça etkilenen İşita Mihir’e Aliya nın aşkından bahsedecek. Mihir şok olurken Adi ile Aliya nın arasına girmemek için başka biriyle evlenecek.

Şagun ateşe benzinle gitmeye devam edecek ve İşita yı suçlamayı sürdürecek. Şimdi akılda kalan sorular şunlar: Aliya Mihir’in evlendiğini öğrenince ne yapacak? Şagun kendi oğlu Adi nin Aliya yı sevdiğini öğrenince pişman olacak mı? Aliya nın Mihir’e olan sevgisini destekleyecek mi? Bütün soruların cevapları ilerleyen bölümlerde.

Ancak şunu söyleyebilirim Adi ilerleyen bölümlerde Roshni adında bir kadınla evlenmek isteyecek ancak onların evliliği İşita tarafından durdurulacak. Ardından Aliya ve Adi nin evlenmesi için Roshni ve İşita baskı yapacak. Bunun sonucunda onlar evlenecek mi bilinmiyor. BU konu hakkında bilgiler gelince paylaşacağım….

blank

Elimizde düğün ile ilgili bir resim var ancak burada da gelinin yüzünü kapatarak olaya gizem katmışlar gibi geliyor. Yani resimde yüzü kapatılan gelin Aliya mı yoksa başka birisi mi? Aile üyelerinin neşeli olmasına bakılırsa Aliya gibi geliyor ama bilinmez…

Sev Yeter Aliya Kiminle Evlenecek Mihir Mi Adi Mi (3 Yorum)

  1. Aliya adi ile evlenecek hatta severek. Ama roshni her şeyi bozacak hatta roshni adiden hamile bile kalıcak sonra raman adıyı aliyayı dövdüğü için evden kovacak adi roshniyi öldürmek isteyecek ama ishşta korumak için sahven adiyı vuracak adi ölecek. Raman ve ısıta ayrılacak
    1 yıl geçicek raman hatta pihuyu ondan alıcak amma sonra raman yine barışacak hatta alıya fedakarlık olarak roshni ve bebeğini kabul edecek bebek doğduktan sonra resmi onlara yük olduğunu adı ıle aliyanın arasına girdiğini onun yüzünden adinın öldüğunu düşünüb evden ayrılacak….. Biri çıkacak adı sudha oğlunun intikamını alıcak özünü iyi gösterib oğullarını ruhi ve aliyayla a evlendirecek ama her kes sora düşmanın gerçek yüzünü görecekler. Aliya ve ruhiyi evden atıcak…. Sonra ishitayı yeni yıl kutlamasında kaçıracak orda kaçıranlardan biri adinın ikizi olucak adı yug şaqun ve ısıta onu yug bilecek ama diğer aile üyeleri onun adı olduğuna inanacak sydhanın aliyayla evlendirdigı oğlu iyi biri olucak gerçeği söylicek ( alıya düşmanın oğlunu gerçekden sevmişti ) aliya ikisi arasında kalıcak……. (hindistandakı bölümü)

    • Aditya gerçekten ölecekmi?yoksa sonradan ortayamı çıkacak?ya tültfen adi ölmesin?.şimdiye kadar sev yeteri severek izliyordum.lütfen cevaplarmısınız