İkimizin Yerine 206. Bölüm Özeti 1 Nisan Jagdiş’in Baba Oluyor

İkimizin Yerine dizisinin 206. bölümünde Jagdiş Baba olacağını öğreniyor ve büyük bir heyecan içine giriyor. İşte İkimizin Yerine 1 Nisan 2019 özeti.

İkimizin Yerine 206. Bölüm Özeti

Jagat, elinde kocaman bir oyuncak ayı ile eve girer. Herkes şaşırır. Anandi’den başka kimse yüzüne bile doğrudan bakmaz. Jagat Dadisa’ya gider ve onun duasını alır. Basant’tan da dua almaya çalışır, ancak Basant onu durdurur. Sumitra, onu Gauri’ye götüreceğini söyler. Evde yolunu unuttuğunu söyler. Jagat üzgün ve yukarı çıkar. Misafir odasında Gauri’nin uyuduğunu görür. Sevinçle onu uyandırır. Gauri ona sarılır ve ona önemli bir şey söylemek istediğini söyler. Sonra Jagat’ın getirdiği bütün oyuncakları görür.

Jagat, öğrenir öğrenmez oyuncakları aldım der. Gauri hamileliğini nasıl bildiğini sorar. Jagat, Anandi’nin söylediğini söyler. Gauri yine Anandi’yi kötüler. Sana bu tür özel haberi söylemiş der. Jagat, Anandi’nin suçu yok, ben onu arayıp seni sordum der. Gauri’ye neden Jetsar’a geldiğini sorar. Gauri, her şeyi Jagat’a söyler ve para hakkında bir cevap talep eder. Jagat, Anandi’nin ona para gönderdiğinin doğru olduğunu söyler. Senin kötü hissetmeni istemediğim için bunu senden sakladım der.

Jagat, sen benim sorumluluğumdasın ve sana bakmak için paraya ihtiyacım var der. Jagat Gauri’ye tüm bunları unutmasını ve mutlu bir şekilde bebekleri hakkında konuşmasını söyler. Ona aldığı tüm oyuncakları gösterir. Dadisa’nın büyükanne olmasına çok sevineceğini söyler.

Gauri, ailede kimsenin bu haberden memnun olmadığını söyler. Jagat’a bu bebeği istemediğini söyler. Jagat şok. Gauri, şimdilik sadece iyi bir doktor olmak istediğini ve bebeğe bağlanmak istemediğini söyler. Jagat, bebeği planlamadık, ama bir kez düşününce, mutlu olacağını hissediyorum ve senin ailen de bebeğe yardım edebilir.

Sonunda, kendi ailesi de bebeği kabul edecektir. Nasıl olsa idare edecekler. Gauri ikna olmaz, ama hiçbir şey söylemez. Jagat, tüm maddi durumu idare edeceğini söyler. Gauri, onu buradan götürmesini söyler. Jagat seyahat edebilene kadar 2-3 gün beklemeleri gerektiğini söyler.

Jagat, çocuklarının ailede Gauri‘ye gelin statüsünü getireceğini söyler. Gauri yine de şimdi çocuğa hazır değilim der. Jagat sonra konuşuruz der ve dinlenmesini ister. Jagat Dadisa’ya gelir ve ona bir hediye verir. Dadisa’nın bebek haberine tepkisini öğrenmeye çalışır ama Dadisa’dan soğuk bir cevap alır.

İkimizin Yerine 206. bölüm özetinde Dadisa, Tanrı’dan isteğini yerine getirdiğini ama istediği gibi olmadığını söyler. O kadar aptalım ki tanrıya tam arzumu söylemedim der. Jagat üzgün, kalkar ve Dadisa çocuğu gözleriyle görünce yok sayamayacağını düşünür. Sumitra gelir ve Dadisa’ya bazı tamir işlerinden bahseder. Dadisa ısrarla Jagat‘a Gauri için istediği her şeyi mutfaktan almasını söyler.kimizin Yerine 206. Bölüm resimleri

Gauri’nin annesi onu arar ve ne zaman döneceklerini sorar. Gauri hamileliğini ona söyler. Annesi sevinir. Sonra Gauri, Jetsar’da olduğunu ve oraya nasıl geldiğini ve sonra olanları anlatır. Gauri’nin annesi sevinçle ailenin bu habere sevinmesi gerektiğini söyler. Gauri ağlar ve kimsenin mutlu olmadığını söyler.

Annesi onu teselli eder ve Anandi orada olduğu için Jagat’a göz kulak olmasını söyler. Jagat mutfağa gelir. Gehna ve Sumitra pek umursamaz. Anandi ona sorunca, Jagat Gauri için yemek istediğini söyler. Hatta Anandi‘ye Gauri’nin şekeri sevmediği için yemeğine tuz koymasını söyler. Gehna ve Sumitra tiksinir. Anandi yemek yapmaya başlarken, Gehna ile Sumitra biz hallederiz derler.

Gauri su için aşağı inerken Bairon’u görür ama Bairon onu görmezden gelir. Gauri kötü hissedip odasına döner. Jagat gelip onu besler. Anandi koridordan geçerken bunu görüp kötü hisseder. Anandi yetişkin sınıfına yangın kazalarının nasıl önleneceğini öğretir. Jagat aşağı iner Anandi’nin öğretisini görünce gülümser.

Gauri, Jagat’ın Anandi’ye baktığını görür. Bir öğrenci Jagat’ı görür ve 2ci karını terk mi ettin diye sorar. Jagat susar. Gauri sinirlenir. Öğrenci, Tanrı’nın sana doğru yolu göstermesi iyi oldu, 2 karının Anandi‘nin önünde hiçbir şeyi yok der. Aniden Gauri’yi fark edince durur. Jagat bunu görür ve Gauri’ye koşar. Gauri odasına döner ve kapıyı Jagat’ın yüzüne kapatır.

Jagat gider. Anandi rahatsız olur ama dersine devam eder. Hepsi onun için üzülür. Jagat, ilaç alıp dönerken, dondurma alan çocukları görür ve hoş çocukluk anılarını hatırlar. Tesadüfen Sarpanç Jagat‘la çarpışır ve onunla alay eder. Senin için burada kalmak çok zor olmalı der. Millet toplanır. Jagat, burası tıbbi uygulama için uygun değil der. Sarpanç, uygun tıbbi tesis bulunmadığı için köyde şehirden daha çok insanın öldüğünü söyler. Bairon, şu an felaket durumda olan hastaneyi kurmakla hata yaptı der.

İkimizin Yerine 1 Nisan Özeti Devam Ediyor

Evde, Lal Sing ve başka bir adam Bairon ile Bairon’un hastaneyi yaptığı kurduğu hayallerini konuşur. Lal, hastane yapmak için, biriktirdiği paradan bahseder ve makinelerin satılacağını öğrendikleri zaman buraya geldiklerini söylerler. Jagat her şeyi dinler. Anandi, bölgemizin bir hastaneye ihtiyacı var, o halde neden hastaneyi yönetmesi için Lal‘e vermiyoruz der.

Bairon buna katılır ve iyi fikir olduğunu söyler. Bairon, Lal şehre gitmesine rağmen köye yardım etmek için geri döndü diye onu över. Bairon, Lal’i Jagat’a övmeye devam eder, Lal’in hastaneyi korumasını istediğini belirtir. Lal, Bairon‘a hayallerini gerçekleştire bileceğini ama hastanenin Jagat için yapıldığını belirtir. Bairon, Jagat’la hiçbir ilgisi olmadığını ve onun hastaneye girmesine izin vermeyeceğini söyler.kimizin Yerine 1 nisan fotoğrafları

İkimizin Yerine 1 nisan özetinde Bairon, Lal‘i makineleri almak yerine hastaneyi yönetmeye ikna etmeye çalışır. Bunu yaparsan sevinirim deyip gider. Jagat Lal‘e Gauri ile evlendiğini ve hamile olduğunu söyler. Lal, ona kızar ve seninle Gauri gidince geri döneceğim der. Gauri’yi görmeyi reddeder ve gider. Gauri, odada Jagat‘a, arkadaşının yaptığı yorumlara üzülür ve yaşadıkları için Anandi‘yi suçlar.

Herkesin önünde kötü gösterdiğini belirtir. Anandi‘nin, evin oğlundan daha yüksek bir statüsü var, kimse benimle düzgün ilgilenmiyor ve herkes bana nefret gösteriyor der. Aile bebeği kabul etmeyecek, insanlar bebeğime gayri meşru diyecekler der. Jagat onu teselli eder ve böyle bir şeye izin vermeyeceğini ve çocuklarının bir ismi olacağını söyler.

Evliliklerinin yasal olduğunu ve Anandi‘nin kimseye bir şey söylemeyeceğini söyler. Gauri, ağlayarak sorun zaten her şeyin Anandi‘ye bağlı olması, ya mahkemeye gitmeye karar verirse der. Çocukları onlara ilişkilerinin gayri meşru olduğunu sorduğunda ne olacak. Anandi’ye borçlu olmak ve her şeyin onun kararına bağlı olduğunu istemiyor.

İkimizin Yerine 206. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 206. Bölüm Özeti 1 Nisan Jagdiş’in Baba Oluyor (1 Yorum)