Yemin 24. Bölüm ve 25. Bölüm Özeti 21 Mart 22 Mart Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında Yemin fırtınası esmeye devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının ve Türk Televizyonlarının açık ara en çok izlenen dizisi Yemin de 21 mart perşembe ve 22 mart cuma özetini sayfamızda. İşte özetler ve fragmanlar

Yemin 25 bölüm özeti

Reyhan Emir‘in günlüğünü okuduğunu görünce ona kızar. Emir sadece göz attım derken Reyhan okuyamazsın diye onu tersler. Reyhan kabaca günlüğünü almaya çalışınca Emir vermez. Reyhan‘ın Özlem diye hamile bir arkadaşı onu ziyarete gelir. Özlem aniden sancılanır. Reyhan ve Emir endişelenir. Masal Leyla‘ya beni hiç sevmiyor musun diye sorar. Kemal‘e baba gitmesin der. Leyla çok üzülür ve çantasıyla gitmek ister.

Cemre Emirle Reyhan‘ın başbaşa olduğunu kıskanıyor ve bunu Yonca‘ya anlatır. Reyhan ve Emir Özlemin bebeğini sever. Her ikisi de mutludur. Mukadder onlara evlilik uzun bir yoldur çocuklar, siz bu yolda sadece karı koca değil yoldaş da olacaksınız der.

Benim tahminime göre, Reyhan arkadaşı Özlemin doğumunu yaptıracak. Emir ve Mukadder de ona yardım edecekler. Leyla tam gidecekken Masal onu bir daha konuşmamakla tehdit edecek. Leyla onu ikna etmeye çalışacak ama işe yaramayacak. Kemal Leyla‘dan Masal için kalmasını isteyecek. Leyla mecburen kalacaktır. Talaz bu duruma çok kızacak.

Yemin 22 Mart resmi  özeti

Günlük yüzünden araları açılan Reyhan ve Emir, hayatlarının en zorlu sınavına girecekler. İlişkileri bu sınavı atlatabilecek mi?

Öte yandan Masal ile Kemal’e iyilik yaptığını düşünen Leyla, baba kızın hayatından çıkmaya karar verir. Ancak Leyla, bu kararı isteyerek vermemiştir.

Masal’ı bekleyen tehlike Leyla’nın fikrini değiştirecek midir?

Yemin 25. Bölüm Fragmanı

Yemin 24 bölüm özeti

Reyhan Emir‘e yatakta yatabileceğini söyler. Emir şaşırır ama Reyhan kendisi yerde yatmak ister. Emir kabul etmez. Reyhan ısrar etse de Emir hayır der. Reyhan söylenir. Mukadder onlara seslenince ikisi de toparlanır. Leyla giderken Kemal onu durdurur. Leyla Masal konuşuyor anlaşma bitti der. Kemal kabul eder. Birbirlerine teşekkür ederler. Taci onları izler. Kemal Leyla‘ya bir kaç gün daha kalamaz mısın diye sorar. Yeni bir bakıcı bulana kadar der. Mukadder namaza kalkmıştır. Reyhan‘a Emir‘e iyi bakmasını söyler. Kemal Leyla‘ya Sevil‘in de vedasız gittiğini söyler. Masal‘a veda etmesini ister. Leyla eve döner.

Taci arayıp Talaz‘a bilgi verir ama Kemal‘in durdurduğunu söylemez. Talaz Leyla‘yı arar ve Leyla ona yeni bakıcı bulunana kadar kalacağını söyler. Emir ve Reyhan aynı yatakta uzanmışlar. Reyhan sırtını Emir‘e çevirmiştir ve ondan uzak durmaya çalışıyor. Emir ise onu izlemektedir. Sabah, Emir ve Reyhan birbirine dönük şekilde uyuya kalmışlardır. Emir uyanır ve Reyhan‘ın elini göğsünde görür. Reyhan uyanır ve Emir uyumuş gibi yapar. Reyhan elini çeker ve yavaşca gider. Emir onu izler. Masal Leyla ile parka gitmek ister. Şehriye Leyla‘ya gitmek meselesini sorar.

Leyla anlaşma bitti der. Şehriye gitme dese de Leyla reddeder. Reyhan, Mukadder ve Emir kahvaltı yapar. Kemal ve Leyla kahvaltıda üzgündür. Leyla Masal‘ı besler. Kemal ve Leyla bir kenarda konuşurlar. Kemal bakıcı bulmak kesin olana kadar Masal‘a bir şey söyleme der. Leyla da kabul eder. Reyhan‘ın çocukluk arkadaşı Mehmet onu ziyarete gelir ve bir sepet elma getirir. Reyhan sevinir. Emir Mehmetin kimliğini öğrenince Reyhan‘ın yanına gelir. Reyhan onları tanıştırır. Mehmet Reyhan‘ı över. Emir kıskanır. Mukadder Mehmet‘i içeri davet eder.

Sefer Nigar‘dan kaçmaya devam eder. Nigar sinir olur. Emir odun kırarken Reyhan‘a Mehmetle ilgili sorular sorar. Reyhan bir şeymi var diye sorunca Emir merak ettim der. Kemal ve Leyla bir bakıcı adayıyla görüşürler. Leyla kendi yöntemleriyle onu sorgular ve beğenemez. Kadın hayvansever değildir. Emir‘i şirketten arayıp çağırırlar. Ancak Emir Mehmet‘le Reyhan‘ı bırakmamak için gitmez ve işi Zafer‘e yönlendirir. 2 gün daha kalacaktır. Mehmet Emir ve Reyhan‘ı yemeğe çağırır ama Emir Mukadder hasta diye reddeder. Reyhan da destekler.

Cemre Yonca‘dan Emir‘in 2 gün daha köyde kalacağını öğrenir ve kıskanır. Hikmet Masal‘ı görmeye gelir. Kemal 5ci bakıcı adayıyla görüşmeye gider. Bu aday tam Leyla‘nın istediği gibi davranır. Adı Filiz‘dir. Kemal onu işe alır. Mukadder Reyhan‘a Emir‘i över. Emir‘in onu sevdiğini söyler. Filiz aslında Talaz‘ın adamıdır ve hiç iyi biri değildir. Leyla Masal‘ı odaya götürür. Kemal Hikmet‘e yeni bir bakıcı bulduğunu söyler. Hikmet Leyla‘yı kalmaya ikna edemez misin diye sorar. Masal Kemal‘i çağırmaya gider. Kemal Hikmet‘e Leyla gitmek zorunda, anlaşma bitti der. Masal bunu duyar. Emir Reyhan‘ın günlüğünü bulup okur ve Mehmetin ismini görünce kıskanır. Hikmet giderken Masal konuşmaz.

Masal Leyla‘ya gitmemeye söz vermiştin, gitme der. Emir günlükte Reyhan‘ın Mehmetle ilgili iyi düşüncelerini okur ve sinir olur. Reyhan‘dan onunla evlenmesini Hikmet‘in istediğini öğrenir ve şaşırır.

Yemin 22 Mart 24. Bölüm resmi özeti

Reyhan’ın günlüğünü bulan Emir sırrı öğrenecek mi?

Reyhan Emir’i karşısında görünce şaşırır. Emir’i köye getiren düşünce nedir? Köy hayatı Reyhan ile Emir’in ilişkisini etkileyecek midir?

Emir Reyhan’ın yakın çevresiyle tanışınca yok saydığı duygular su yüzüne çıkar. Emir Reyhan’a olan hislerini açık edecek midir?

Emir köye geldiğinde Reyhan’ın akrabaları ile tanışır ve kendine bile itiraf edemediği duyguları ile yüzleşir. Reyhan’ın günlüğünü bulan Emir büyük sırrı öğrenecek midir?

Yemin 24 bölüm özeti

Reyhan‘ın çocukluk arkadaşı Mehmet ona bir sepet elma getirir. Reyhan onu Emir‘le tanıştırır. Mehmet Reyhan‘ı över. Emir kıskanır. Mehmet onları evine davet eder. Emir gelemeyiz der. Emir onun bahane bulduğunu düşünür. Cemre Yoncadan Emir ve Reyhan‘ın iki gün daha köyde kalacağını öğrenir. Cemre inanamaz. Hikmet Kemal‘e Leyla‘yı kalmaya ikna etmenin yolu yokmu diye sorar. Kemal Leyla gitmek zorunda der. Masal bunu duyar.

Leyla giderken Kemal bir kaç gün kalamaz mısın diye sorar. Reyhan bir şey söyler ve Emir ne dedi diye tekrar sorar. Reyhan önemli değil derken Emir ben karar veririm önemine der. Emir Reyhan‘ın günlüğünü okur ve evlenmeyi Hikmet‘in Reyhan‘dan istediğini öğrenir.

Benim tahminime göre Masal Kemal‘in söylediklerini duyunca onu Leyla‘ya kal demeye ikna edecek. Kemal kal deyince Leyla kabul edecek.

Emir Reyhan‘ı kıskanmaya devam edecek ve gerçeği öğrenince şok olacak. Emir babasını hastalığını öğrenmeyecek sadece Reyhan‘ın Hikmetin hatrına evlendiğini, aslında hiç istemediğini anlayacak.

Yemin 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yemin 24. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir Reyhan‘dan hoşlanmaya başladı. Leyla da Masal‘la vakit geçirirken Kemal ondan etkilendi. Leyla Talaz’ın emrine itaat etmeyince Talaz Leyla’yı polise yakalatarak ona haddini bildirmek istedi.

Benim tahminime göre, polis eve gelip Leyla’yı sorgulayacak ve Kemal onu kurtarmak için Leyla benimleydi diyecek. Aslında Leyla‘ya kızacak ama Masal için onu kurtaracak. Leyla daha sonra Kemal‘e arkadaşını kurtarmak için oraya gittiğini söyleyecek. Bu durum Kemal‘de kıskançlığa sebep olabilir. Kemal Leyla‘yı Taci‘den kıskanacaktır. Masal, Kemal ve Leyla’yı yakınlaştırmaya çalışacak.Yemin 24. Bölüm özeti resimleri

Emir ise köyde Reyhan’ın gönlünü alacak. Emir orada Reyhan’ın günlüğünü bulacak ama Hikmet beyin teklifi yazan sayfayı okumadan Reyhan engel olacaktır. Eve dönecekler ve Kemal‘in evine Masal’ı ziyarete gidecekler. Bu şekilde Leyla ve Reyhan tanışacaklar.

Bence bu ikisi çok iyi arkadaş olur çünkü iyi insanlar birlikte olmayı sever. Cavidan zor zamanında onu yalnız bıraktığı için Cemre‘ye dargındır. Ancak ilerde yine Reyhan’a karşı ittifak kuracaklar. Cemre artık eskisinden daha da kötü birine dönüşecek. Cavidan ve Cemre, Reyhan’ı Hikmet‘in gözünden düşürmeye bile çalışabilir. Ancak Hikmet bu tuzağa düşmeyecektir.yemin 24. bölüm özeti resimleri

Talaz, kurduğu tuzağı Leyla’nın öğrenmemesini sağlayacak. Leyla bir ara şüphelense de sonunda Talaz’a güvenmeyi tercih edecek. Taci bu olanlardan hiç memnun değil ve Leyla‘ya gerçeği söylemek isteyecek. Ancak Talaz‘dan korkup susacaktır. Taci Leyla‘ya ondan hoşlandığını söylemeye çalışacak ama pek başarılı olamayacak.

Emir ve Reyhan arasındaki yanlış anlaşılmalar devam edecek ve her seferinde Emir Reyhan’ın haklı olduğunu anlayacak. Emir böyle böyle Reyhan’a iyice aşık olacak. Artık sıra Emir‘in ettiği yeminin acısını çekmesine gelecek. Emir Reyhan’a dokunmama yeminini hatırladıkça kendine kızacak.

Yemin 23 Bölümde Neler Olu 20 Mart Detaylı Özeti

Reyhan karşısında Emir‘i görünce şok olur. Emir Mukadder‘i doktora götürmeye geldiğini söyler. Mukadder Emir‘i görmesine memnun olur ve içeri alır. Taci Leyla‘yı arar ve depoda kapalı kaldım diye yardım ister. Emir Mukadderi doktora götürmek ister ama Mukadder ben iyiyim der. Emir ısrar edince kabul eder. Mukadder ve Reyhan hazırlanmaya gider. Talaz Taci‘yi arayıp bilgi alır. Leyla gelir ve Taci‘yi arar.

Taci bilerek açmaz ve Leyla mecbur depoyu açmaya çalışır. Bir gariplik olduğunu hisseder. Taci Talaz‘a bilgi verir. Leyla depoya girer ve polis baskın yapar. Leyla zorlukla arka kapıyı açar ve kaçar. Polisler onu fark eder ve peşine düşerler. Leyla duvara tırmanmaya çalışırken düşer ve bacağını incitir. Kemal Leyla‘nın omzuna elini koyar. Reyhan Emir‘e kahvaltı verir ve Emir‘in köy yerinde kalamayacağını söyler. Emir ve Mukadder aynı fikirde değil.

Kemal Leyla‘nın duvarı aşmasına yardım eder ve kendisi de kaçar. Taci bunu görür. Reyhan Emir‘e hâlâ tavırlıdır. Reyhan Emir‘i köyden bezdirmeyi düşünür. Emir ise pes etmemeye kararlıdır. Reyhan Emir‘e odun kesmek, pazara gitmek ve köpek kulübesini tamir etmesini söyler. Ama sen yapamazsın der. Emir yaparım der. Reyhan gözünü korkutmaya çalışır ama işe yaramaz. Emir odun keserken Reyhan onu izler ve Mukadderin isteğiyle süt verir.

Reyhan yine Emir‘i korkutmaya çalışır ama Emir pes etmez. Leyla‘nın bacağı acıyordur ve Kemal ona merhem sürüp sarar. Leyla Kemal‘in bir şey söylemesini beklerken Kemal sessizdir. Leyla ona teşekkür eder. Kemal sessizde gider. Mukadder yanlışlıkla Reyhan‘ın günlüğünü dolabın arkasına düşürür. Emir onu çıkarır ve tam okuyacakken Reyhan gelir. Emir pazara gider. Reyhan defterini saklar. Leyla Kemal‘in neden sustuğunu merak eder.

Taci Talaz‘a Leyla‘nın nasıl kaçtığını görmedim der. Ama Talaz diğer elemanı sayesinde Kemal‘in kurtardığını biliyordur. Taci‘yi azarlar ve Kemal‘in evini gözetmeye yollar. Emir kırık köpek kulübesini tamire başlar. Şehriye Sefer‘i arar ve kaçan kovalanır misali Nigar‘dan kaç der. Emir kulübeyi tamir eder. Reyhan çok etkilenir ve nasıl yaptın der. Emir mimar olduğunu söyler. Ofiste, sekreterin Kemal‘de gözü vardır. Hikmet Kemal‘e Masal‘ı görmeye geleceğim der.

Kemal Leyla‘nın evden çıktığını görmüş ve peşine düşüp onu kurtarmıştır. Bunu hatırlar ve dalıp gider. Hikmet sorunca yorgunum deyip geçiştirir. Kemal Şehriye‘yi de Leyla‘nın dinlenmesi için tembihlemiştir. Taci Leyla‘yı arar ve Leyla ona sitem eder. Taci bir yolunu bulup çıktım der. Leyla ben de öyle yaptım der. Leyla Taci‘ye kırgındır. Talaz Leyla‘yı polise ihbar eder. Taci onu durduramaz. Kemal Şehriye‘yi arar ve Leyla‘yı sorar. Eve geliyorum der.

Leyla bunu görür. Emir akşam yemeğini yerken Mukadder onu över. Mukadder Reyhan‘a Emir‘e hizmet ettirir. Kemal eve gelir ve Leyla‘ya bir şey söylemeden çalışma odasına geçer. Leyla çok tedirgin olur ve Kemal‘le konuşmaya gider. Leyla ona hırsızlığa değil, arkadaşını kurtarmaya gittiğini açıklar. Arkadaşlarıma sırt çeviremem der. Kemal susar. Şehriye gelir ve polisin geldiğini bildirir. Kemal polisle konuşurken Leyla Kemal‘in onu ihbar ettiğini düşünür.

Kemal polise dün bütün gün Leyla ile birlikteydik der. Leyla Kemal‘in onu elinde tutmak için oyun oynadığını düşünür. Sefer kılığını falan değiştirip dışarı çıkar. Nigar sinirlenir. Reyhan kendine yer yatağı yaparken Emir yerde ben yatarım der. Reyhanın soğuk tavırları Emir‘i sinir eder. Emir yerde rahat edemez ama ses çıkaramaz. Reyhan da yatakta uyuyamaz. Emir Reyhan‘ı seyrederken ona asla dokunmayacağı yeminini hatırlar. Leyla Talazla konuşur ve Kemal‘in onu savunduğunu söyler.

Talaz bilmiyormuş gibi yapar. Leyla Kemalin başı belaya girerse Masal ortada kalır diye endişelenir. Talaz da sevdiklerimiz için fedakârlık yaparız der. Sefer geceyi arabada geçirir. Leyla Masal‘ın odasına gelir ve uyurken onu seyreder. Sözümü tutamadım gidiyorum diye ağlar. Babanın başı belaya girmemeli der ve özür diler. Masal uyanıktır ama uyuyor gibi yapar. Reyhan Emir‘in rahat edemediğini anlar ve yatakta yatabilirsin der.

Yemin 24. Bölüm Fragmanı yayınlandığında eklenecektir

Yemin 24. Bölüm ve 25. Bölüm Özeti 21 Mart 22 Mart Fragmanı (1 Yorum)

  1. Mehmet ilkden kapıya glince reyhana elma getirmiş reyhanda çok severim diyo emirde duydu nasıl meraklandı neyi sever ya diyo , ay bunlar çok hoş ya.