Sevda Masalı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Kanal 7 Kore Dizisi) The King İn Love

Kanal 7 Kore dizileri ile kaldığı yerden devam etme kararı aldı. Daha önce yayınlanan ve seyirci  tarafından beğenilen dizilerin ardından yeni Kore dizileri ekranlarda olacak. Bunlardan ilki Sevda Masalı olacak. Orjinal ismi The King İn Love olan dizi Kanal 7 ekranlarında Sevda Masalı olarak yayınlanacak. Dizi 20 bölüm şeklinde yayınlanacak. Her bir bölüm 1 saat olarak yayınlanacak.

Dünya çapında 6 ülkeye satılan ve bu yüzden çok popüler olan Sevda Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Kim Sang Hyub oturuyor. Aynı adlı romandan uyarlanan dizinin senaristi Song Ji-Na. Dizinin başrollerinde Im Shi Wan, Im Yoon Ah, Hong Jong Hyun yer alıyor.

Sevda Masalı Konusu

Dizide; Annesi Yuan imparatoru babası Goryeo’nun kralı olan Wang Won güzel bir görünüşe sahip bir prestir. Ancak fetih için büyük ihtirasları vardır. Wang Won kraliyet ailesinden gelen ve koruması olan Wang Rin ile samimi arkadaşlar. Çok zengin bir adamın kızı olan güzeller güzeli Eun San iki arkadaşın arasına girer ve birlikte arkadaşlık yapmaya başlarlar. Ancak Wang Won ve Wang Rin’in ikisi de Eun San’a aşık olduktan sonra işler değişir.

Sevda Masalı Oyuncu Kadrosu

Im Si-Wan(Wang Woon)

Sevda Masalı dizisinde Wang Woon karakterini canlandıracak olan Şiwan 1 Aralık 1988 yılında Güney Kore de doğdu. ZE: A grubunun vokalisti olarak da tanınan genç yıldızın modaya da ilgisi vardır. Online bir giyim mağazası işletmektedir. Busan’da Mühendislik okuluna devam ediyor. 11 Temmuz 2017’de zorunlu askerlik görevine başladı ve 10 Nisan 2019’da tezkeresini alacak. 1,75 cm boyundaki yetenekli yıldız bir çok dizi ve filmde başrolde oynamıştır. 

Dizide Wang Woon; Goryeo’nun prensi. Yumuşak ve güzel bir yüze sahip olmasına karşın içinde derin bir hırs ve fethetme dürtüsü var. Wang Rin ile samimi arkadaşlık yaparken içlerine sonradan katılan zengin bir ailenin kızı olan Eun San’a aşık olacak.

Im Yoon Ah ( Eun San)

Sevda Masalı dizisinde Eun San karakterini oynayacak olan Im Yoon Ah 30 Mayıs 1990 yılında Seul kentinde dünyaya geldi. On parmağında on marifet olan güzel oyuncu, pop şarkıcısı ve modeldir. Aynı zamanda Girls Genaration adlı bir grubun da vokalist üyesidir. Yoon, ünlü aktör Lee Seung Gi ile 2 yıla yakın bir ilişkileri olduktan sonra ayrılmıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan yetenekli oyuncu çeşitli dallarda bir çok ödül almıştır. Yoon 1,68 boyunda ve güzel bir fiziğe sahiptir. 

Dizide En San; Çok zengin bir babanın kızı olan Eun San Wang Won ve Wang Rin ile arkadaşlık yapmaya başlayacak. Ancak her iki arkadaş da ona aşık olacak. 

Hong Jong Hyun (Wang Rin)

Sevda Masalı dizisinde Wang Rin karakterini oynayacak olan Hong Jong Hyun 7 Ocak 1990 yılında Güney Kore de doğdu. 1,82 cm boyundaki fiziği ile dikkatleri üzerine çeken bir aktör. Aynı zamanda manken olan yakışıklı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak Mutlak Erkek Arkadaş filminde başrolde oynamıştır. Oyuncunun bir çok dalda ödülü bulunuyor. 

Dizide Wang Rin; Gorya Prensi Wang Woon’un çocukluk arkadaşı aynı zamanda onun koruması. Zarif ve aynı zamanda dik bir kişilik. O da Eun San’a aşık oluyor. 

 Park Hwan Hee (Wang Dan)

Dizide Wang Dan karakterini oynayacak olan Park Hwan Hi 13 Ekim 1990 yılında Güney Kore de dünyaya geldi. 2011 yılında Bill Stax ile bir evliliği olmuş ve bu evlilikten Shin Seop adında bir oğulları olmuştur. Ancak daha sonra ikili boşanmışlardır.

Oh Min Suk (Song In)

Sevda Masalı dizisinde Song karakterini oynayacak olan Oh Min Suk 22 Nisan 1980 yılında Güney Kore de doğdu. 38 yaşındaki tecrübeli oyuncu Yetenek ajansı J-Wide Company bünyesinde çalışıyor. Piyano ve davul çalan yetenekli oyuncu aynı zamanda İngilizce biliyor. Kyung Hee Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan oyuncunun bir çok dizi ve filmde rolü bulunuyor.

Jung Bo-Suk (Kral Chung Nyeol)

Dizide Kral Chung Nyeol’u oynayacak olan Jung Bo-Suk 1 Mayıs 1962 yılında Güney Kore de dünyaya gelmiştir. Tecrübeli oyuncu 56 yaşındadır. Ki Min Jung ile evlidir. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır.

Sevda Masalı Tanıtım Fragmanı

Sevda Masalı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Kanal 7 Kore Dizisi) The King İn Love (15 Yorum)

  1. Ben kore dizilerine hayranim
    Koreyede hayranim bu dizinin ilk bolumunden beri izliyorum hic kacirmadim

  2. Keşke daha önce altyazılı izleseymişim. Çünkü harika! Yoon Ah harika oyunculuk sergilemiş 😀 Müzik’te olduğu gibi oyunculuk’ta da bir harika! Im Si Wan ve Hong Jong-Hyun tabikide mükemmel! Tabi diğer oyuncuları’da unutmamak gerek teşekkürler 🙂

  3. Kore dizilerini izlemekten çok keyif aliyorum ve kore dizilerini ekranlara taşıyan kanal 7 e çok teşekkür ederim.

  4. Yeniden yayinlamalri harika in cook sevda nasalini Merak ediyorum Dana once den biraz izlemistim aslinda

  5. Aynen! 🙂 🙂 😀 Teşekkürler Kanal 7 umarım düblajları iyi olur. Bir kerede Tv’de altyazılı izlemek güzel olur. Korece konuşmalarını ve kendi seslerini seviyorum. 🙂 MÜTHİŞ! 🙂