Show Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri ve Günleri

Show Tv her ne kadar 2018 yaz sezonuna iki yeni dizi ile iddialı bir giriş yapsa da Darısı Başımıza dizisinin final yapması ve Meleklerin Aşkı için çıkan final söylentileri ile bu başarıya gölde düşmüş gibi görünüyor. Ülkemizde dövizin yerine durmaması dizi maliyetlerinin artması ile bir miktar da olsa kemer sıkma politikası izleyen Show Tv yine de en az iki yeni dizi ile 2018 2019 yeni sezonunda ekranlarda olacak.

Bilindiği üzere 2017 2018 sezonundan Show Tv’nin devam edecek olan iki başarılı dizisi vardı. Bunlardan biri Çukur ki pazartesi günlerinin en çok izlenen yapımlarından biriydi; diğeri de Cumartesi akşamlarının artık vazgeçilmezlerinden olan Yeni Gelin dizisi. Bu iki dizinin yanında Show Tv belirli bir müddet yaz sezonunda sınırlı da olsa bir başarı gösteren Meleklerin Aşkı dizisi ile devam edecek.  Böylece üç dizisi hazır Show Tv’nin.

Diğer taraftan Show Tv için Keşke Hiç Büyümeseydik dizsinin de çekimleri olanca hızı ile devam ediyor. Show Tv’de dengeleri bozan ise Güldür Güldür Show’un transferi oldu. Güldür Güldür Show cuma akşamlarında hiç de kötü sayılmayacak reytingler alıyor ve Show Tv’nin yüzünü güldürüyordu ancak gelen haberler Güldür Güldür Show’un Tv8’e transfer olduğu yönünde oldu. Bu haber sonrası Güldür Güldür Show yerine Show Tv yeni bir dizi veya komedi türü bir yapım için kolları sıvayacak. Güldür Güldür Show Neden Tv8’e Transfer Oldu? Detaylar için tıklayınız Güldür Güldür

Show Tv’de Devam Eden Diziler

Çukur(Pazartesi)

Ay Yapım’ın Çukur dizisi bilindiği üzere sezon finalinde büyük bir dönüşümün sinyallerini vermişti. Zira yapılan saldırıda adeta dizi kadrosunun tamamı ölüm ile yüz yüze kalmıştı. Bir çok oyuncu Çukur dizisinden ayrıldığını açıklamıştı; ancak Çukur senaristleri bu ayrılıkları olması gereken ayrılıklar olarak açıklamış ve kalan sağlar bizimdir paralosıyla yola devam demişlerdi.

Çukur dizisi sezon finaline doğru artık durağanlaşında izleyici kaybetmeye başlamış ve yapımcısı ile kanalını üzmüştü. Show Tv ise Çukur’a değişim ve yenilenme şartı ile yeni sezon onayını vermişti. Çukur yeni sezonunda çok farklı oyuncu kadrosu ve konusu ile ekranlarda olacak.

Yeni Gelin (Cumartesi)

Yeni Gelin dizisi adeta absürt komedi tarzında çekilen bir Adana dizisi olmaya yeni sezonda da devam edecek.  Süreç Film’in en başarılı işlerinden biri olan Yeni Gelin dizisi muhtemelen son sezonu ile ekranlarda olacak. Süreç Film Yeni GElin’de adeta yeni konu üretememeye başladı ve senaryo tıkandı bu sezon orjinal konular ile ekranlarda olamazsa yeni sezonda işi çok zor olacak Yeni Gelin dizisinin

Meleklerin Aşkı(Perşembe)

Meleklerin Aşkı dizisi için kesin yeni sezon dizisi diyemeyeceğiz; zira Meleklerin Aşkı dizisi yeni sezonda en fazla kasım ayını görebilir; özellikle Meleklerin Aşkı dizisinin gün değiştirmesi bir felaket olacaktır; ayrıca gün değiştirmese de Avlu ve Bizim Hikaye gibi önemli rakipleri olacak. Ayrıca diğer kanallarda yeni dizileri ile perşembe akşamlarını doldurmaya çalışacak. Perşembe akşamı Atv Yılar Sonra dizisi ekranlarda olacakken Kanal D de ise Koca Koca Yalanlar rakip olabilir.

Show Tv’de Yeni Başlayacak Diziler

Keşke Hiç Büyümeseydik (Pazar)   9 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 da başlıyor

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Show Tv’nin en büyük yatırım yaptığı yeni sezon projesi olacak. Özellikle eylül öncesi diğer diziler başlamadan ağustos ayında Show Tv ekranlarını süsleyecek olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin cuma akşamları Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi’nin rakibi olması bekleniyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde 30 yıllık bir hikaye dönem dönem ekranlara gelecek ve izleyici adeta büyüleyecek. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi hatıraları canlandrımak için geniş kadrosu ile geliyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizi için tıklayınız. [button url=”https://diziseti.tv/keske-hic-buyumeseydik-oyunculari-kadrosu-ve-karakterleritam-liste/” target=”true” text=”Oyuncu Kadrosu” class=”kirmizi” size=”none”]

Çarpışma Dizisi

Çarpışma dizisinin erkek başrolleri belli oldu. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ bir polise hayat verirken Alperen Duymaz’da dizi de erkek başrol olarak karşımıza çıkacak. Çarpışma dizsinin aralık ayından önce Show Tv ekranlarında olması bekleniyor. Çarpışma dizisinin kadın başrol karakteri Zeynep için ise Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere ile görüşmeler devam ediyor. Çarpışma dizisinin yapımcısı Ay Yapım olurken dizinin bol aksiyonlu olması bekleniyor. Çarpışma dizisinin aralık ayından önce yayına çıkmayacağı tahmin ediliyor  

Geride Kalan Dizisi

Pastel Film’in Show Tv için hazırladığı yeni dizi. Yönetmeni ise Yasin Uslu olacak. Geride Kalan dizisinin ekim – kasım 2018 de yayınlanması bekleniyor.

İki Kız Kardeş Dizisi

Show Tv’de iki yeni dizi için İki Kız Kardeş ve Mükemmel Hata gibi dizilerin isimleri geçmekteydi ancak bu diziler ile ilgili ne bizde ne de medyada yeni bir haber yok. Show Tv bu iki yeni diziyi çekecek de olabilir rafa da kaldırmış olabilir.

İki Kız Kardeş dizisinin senaristi ise Sırma Yanık olacak.

Show Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri ve Günleri (1 Yorum)