Şilan Makal Yeni Gelin’den Neden Ayrıldı? Dilan Yeni Gelin’de Neden Yok?

Dilan Yeni Gelin’den ayrıldı. Bilindiği üzere Show Tv’nin sevilen dizisi Yeni Gelin’de Dilan karakterine Şilan Makal hayat vermekteydi. Yeni Gelin dizisinde ilk bölümden beli yer alan Şilan Makal Yeni Gelin’in 54. bölümünde diziden ayrıldı. Şilan Makal Yeni Gelin dizisinde ünlenmeden önce İşte Benim Stilim yarışması ile tanınmış ve Türk Halkı tarafından çok sevilmişti. Şilan Makal’ın hayat verdiği Dilan karakteri Hazar’a yani Tolga Mendi’ye aşık bir kızdı. Şilan Makal Yeni Gelin dizisinde de çok sevilmiş ve efsane oyuncuların arasına girmişti.

Şilan Makal Yeni Gelin Dizisinden Neden Ayrıldı?

Şilan Makal’ın şuanda Yeni Gelin dizisinden neden ayrıldığı bilinmiyor zaten Yeni Gelin dizisi de kariyerinin tek oyunculuk deneyimiydi; belki de Şilan Makal’a çok özel başrol teklifleri geldi o da Yeni Gelinde bir karakter olmaktansa kendi dizimin başrolü olurum diye düşünmüş olabilir ki eğer böyle teklifler gelmişse de kararına saygı duymak lazım.ilan makal yeni gelinden ayrıldı

Yeni Gelin çok uzun ömürlü bir proje; 4 sezon daha devam edebilecek bir potansiyeli ve reytingi var. Şilan Makal da kariyerinin en verimli döneminde; 30 yaşına geldikten sonra artık kimse ona başrol vermez ve şimdi ki güzelliği de kalmaz.

Şilan Makal HT Magazin’e verdiği röportajda Yeni Gelin’den ayrıldığını bir çok yeni teklif geldiğini bu teklifleri tek tek değerendirdiğini açıkladı. Zira Şilan Makal daha önce yaptığı açıklama da ise artık sinemaya kendisini hazır hissettiğini açıklamıştı. Şilan Makal Bodrum tatilinde köpeği ile birlikte dinlendi.

Şilan Makal Yeni Gelin dizisinden yeni deneyimler yaşamak için de ayrılmış olabilir.

Şilan Makal Kimdir?

1994 yılında dünyaya gelen Şilan Makal şuanda 24 yaşının içindedir.  Diyarbakır’lı olan Şilan Makal İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğrencisidir; modaya çocukluk döneminden itibaren ilgi duymuştur zengin bir ailenin kızıdır.  Şilan Makal Üniversite eğitimine devam etmektedir.  Talenta Management ajansın oyuncusudur. ilan makal yeni gelin

Şilan Makal Kaç Yaşında?

Şilan Makal 2 veya 3 eylül 1994 doğumludur zira doğum günü partisini bu tarihlerde vermektedir.

Şilan Makal Boyu Kilosu?

Şilan Makal 172 santim boy uzunluğuna ve  56 kg vücut ağırlığına sahiptir. Şilan makal güzel vücudu ile erkeklerin çokça dikkatini çekmektedir.

Etiketler

Şilan Makal Yeni Gelin’den Neden Ayrıldı? Dilan Yeni Gelin’de Neden Yok? (1 Yorum)