Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti? Buse Varol Çok Tatlı’dan Neden Ayrıldı?

Çok Tatlı yarışması 4 ağustos cumartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Çok Tatlı  programının ilk üç bölümünde sunucu olarak Buse Varol yer almıştı; Çok Tatlı programının 4. bölümünde ise bir sunucu değişikliği yaşandı ve Buse Varol Çok Tatlı’dan ayrılmış oldu.

Çok Tatlı programı için yeni sunucu olarak Söz dizisinin yıldızı Serhat Kılıç ile anlaşıldı. Çok Tatlı programının 4. bölümü Serhat Kılıç ile çekildi ve 26 ağustos pazartesi günü yayınlanacak Çok Tatlı 4. bölümü Serhat Kılıç sunacak.

Peki Buse Varol neden ayrıldı Çok Tatlı programından?

Çok Tatlı programının reytingleri bir türlü beklenen seviyelere ulaşamadı hatta beklenin de çok altında kaldı; program önce cumartesi 20:00’da yayınlandı ve 1.38 reyting ile büyük bir hayal kırıklığı yaşandı. Çok Tatlı program gün değişti ve pazar akşamları 16:30’a alındı ancak sonuç değişmedi. Çok Tatlı sadece 0.79 reyting aldı ve bir kez daha hayal kırıklığı yaşandı. Aslında Kanal D Çok Tatlı programına çok güveniyordu bu durumda günah keçisi zaten eleştirilerin odağında olan Buse Varol’a çevrildi ve yeni sunucu arayışları başladı.

Çok Tatlı programını sunması için çocuklarla arası çok iyi olan ve enerjisi ile izleyiciyi ekranda tutabilecek Serhat Kılıç’a teklif götürüldü. Serhat Kılıç ile maddi konularda anlaşılması sonrası Buse Varol’a da durum bildirildi.

Buse Varol 4 Aylık Hamile

Çok Tatlı programı sunucu Buse Varol 4 aylık hamile. Bilindiği üzere 2018 de Buse Varol ve Ali Şan evlenmiş ve bir erkek çocukları olacakları müjdesini vermişti; ancak Buse Varol’un Çok Tatlı programından ayrılması ile hamileliği arasında bir bağlantı yok.Buse Varol Çok Tatlıdan Neden Ayrıldı

Buse Varol Çok Tatlı’dan Neden Ayrıldı?

Buse Varol sosyal medyadan yaptığı açıklama da Çok Tatlı programından ayrıldığını doğruladı ve yapımcı ile bazı konularda anlaşamadığını açıkladı. Çok Tatlı programından aslında Buse Varol’un ayrılması tamamen Buse Varol’un yetersiz sunuculuk becerileri ile alakalı bence.

Zaten Buse Varol yetenekleri ile Çok Tatlı’da sunucu olmayı hak etmemişti; Ali Şan ile evlenmese eminim böyle bir yarışmada sunucu olamazdı. Buse Varol çok basit bir sunuculuk yapıyordu; çocuklarla etkili bir iletişim de kuramamıştı; çocuklarla kurduğu iletişimde de seyir zevki ne yazık ki yoktu.

Çok Tatlı Yeni Sunucusu Serhat Kılıç Kimdir?

Tam ismi Serhat Mustafa Kılıçtır. 8 Temmuz 1975’de Ankara’da dünyaya gelen Serhat Kılıç 43 yaşındadır. Serhat Kılıç aslen tiyatrocudur. Çok yönlü bir kişilik olan Serhat Kılıç Şarkıcı ve Dizi Film oyuncusu olarak popüler olmuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro bölümü mezunudur. Diyarbakır ve Erzurum tiyatrolarında yer almıştır. Son olarak Söz dizisinde Çolak karakterine ve Seksenler dizisinde Ergun Plak karakterine hayat vermiştir. Son dönemde Topal Şükran’ın Maceraları bir filmde Demet Evgar ile rol almıştır ve Söz dizisinden ayrılmıştır.ok tatlı yeni sunucusu

 

 

Etiketler

Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti? Buse Varol Çok Tatlı’dan Neden Ayrıldı? (2 Yorum)

  1. İşi ehline vereceksin;ismi duyulmuş biriyle evlendiği için ismini duyuran vasıfsız bir insanın sunuculuk vb görevleri yerine getiremeyeceği bilinmesi gereken doğrudur…