Adını Sen Koy Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Gökberk Demirci Kimdir?

Adını Sen Koy dizisi yeni sezona çok farklı bir giriş yapmak için hazırlıklara devam ediyor. Adını Sen Koy’da yeni sezon çekimleri bayram öncesi başlamıştı; çekimlerde dikkatimizi çeken en önemli karakterlerden biri de Kılıç karakteri oldu. Her ne kadar Adını Sen Koy’da Cenk Torun ve Deniz Özlem Durmaz erkek ve kadın başrol olarak karşımıza çıkacak olsa da Gökberk Demirci  de Kılıç karakteri de yardımcı başrol olarak karşımıza çıkacak.

Gökberk Demirci Kimdir?

2017 de Malazgirt 1071 filminde Sultan Alparslan’a hayat vermiltir. Aslen Adana’lıdır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk dersleri aldı. 2016 da Hayatımın Aşkı dizsinde yer aldı. .1989 İzmit doğumlu olan Gökberk Demirci 29 yaşındadır. Dövüş sporlarında çalışmış yıllarca ringlere çıkmıştır.

Adını Sen Koy’da bilindiği üzere senaryo baştan aşağı değişmişti. Özellikle geçen sezondan kadroda yer alan neredeyse tüm oyuncular Adını Sen Koy kadrosundan ayrıldı bunun yerine bir çok yeni oyuncu yeni senaryo kapsamında kadroda yer alacak bu oyunculardan biri de Gökberk Demirci oldu.

Adını Sen Koy dizisinde Gökberk Demirci Kılıç karakterine hayat verecek. Kılıç yakışıklılığı ile Adını Sen Koy hayranlarının dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak. Adını Sen Koy Kılıç dizinin kötü karakteri olacak gibi. Bazen kötü karkaterler de sevilir; zira daha önce Alev karakteri de beğeni kazanmıştı.Gökberk Demirci resimleri Adını Sen Koy Kılıç 1

Adını Sen Koy Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Gökberk Demirci Kimdir? (3 Yorum)

  1. Ömer bey niye izlemek istemiyorsun belli.
    Lâkin belki Star tv izleyicileri bu sezonu begenecekler.

  2. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİNE YENİ OYUNCULARIN GELMESİ NORMAL DİZİLER SEZONDAN KAYITDIKDA TAMAMAMEN DEYİŞİR SANKİ DİZİ YENİ DİZİ OLUR AMA ÜZÜLEN BİZ OLURUK VAKTIMIZIN COKUN TELEVİZİYA DİZİLERİ ALIR❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİNE KILINÇ OBRAZI DAKİL OLDU BU OBRAZ KILINÇ KİMİ SERT OLAÇAK KÖTÜ OBRAZA BENZERLİKİ AŞKAR UMARIM BAŞ KEHRAMANLARIN DÜŞMENİ OLAÇAK VE KÖTÜ PLANLARI İLE ONLARIN ARKASINDAN KILINÇ YARASI VURAÇAK ALLAH BELE DÜŞMENLERDEN KORUSUN DİZİLER DÜŞMENSİZ OLMAZ DÜŞMENLER DİZİNİN DADI DUZU ADINI SEN KOY DİZİSİ FİNALA CATAÇAKMI KİM BİLİR BELKEDE GÖZEL OLAÇAK HAZALA ERKANA ÇOK BAĞLANMIŞDIK