Siyah Beyaz Aşk Dizisinden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular

D Productions’un kendi iç yapımı olan ve oldukça düşük maliyetli olan Siyah Beyaz Aşk dizisi pazartesi akşamları güçlü rakipleri karşısında düşük bir reyting ile başlasa da var olan aşk sahneleri ve aksiyon sahneleri ile bir anda Türkiye’de mantar gibi Ferhat ve Aslı hayranları ortaya çıkmıştı.

3.0 reyting ile yayın hayatına başlayıp düzenli şekilde reytinglerini yükselten Siyah Beyaz Aşk dizisi son olarak 6 reyting alarak dillere destan bir başarı göstermişti. Siyah Beyaz Aşk dizisi yapımcısı D Productions dizinin bu başarısını diziye çok daha başarılı isimler dahil ederek taçlandırma peşinde.

Siyah Beyaz Aşk selin şekerci 1

Son yıllarda Türkiye’nin en başarılı genç kadın başrol oyuncularından Selin Şekerci Siyah Beyaz Aşk dizisine yeni bir karakter ile dahil olacak. Selin Şekerci son olarak sosyal medyadan Aslı Ferhat fanı olduğunu kullancılarına duyurmuş ve Siyah Beyaz Aşk dizisi ekibine başarılar dilemişti

Selin Şekerci’nin bu jesti Siyah Beyaz Aşk  dizisi yapımcısı D Productions tarafından görmezden gelinmedi ve D Productions’tan Selin Şekerci’ye Siyah Beyaz Aşk dizisinde başrol olarak teklif gitti. Siyah Beyaz Aşk dizisine Selin Şekerci’nin dahil olmasından sonra Siyah Beyaz Aşk dizisinin reytinglerinde çok büyük artış olması bekleniyor.

Siyah Beyaz Aşk Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Macit Koper(Azad Dağıstan)

Azad Dağıstan ailesinin büyüğüdür. Ayhan’ın da babasıdır.

Macit Koper azad dağıstan

Selin Şekerci(Ayhan Dağıstan)

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Selin Şekerci 30 yaşındadır. 1,68 boyunda ve 57 kilo olan güzel oyuncu Selin Şekerci güzelliği ile dikkat çekince 2009 yılında Melekler Korusun dizisine oynamaya hak kazanmıştır. 2011 de Leyla İle Mecnun’da oynayarak ünlenmiş ve Kaçak Gelinler dizisi ile artık Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olmuştur. Son olarak Rengarenk dizisinde başrol oynasa da dizi finalden kurtulamamıştır.

Ayhan Dağıstan Azad’ın kızıdır.

Siyah Beyaz Aşk selin şekerci 2

Siyah Beyaz Aşk Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Siyah Beyaz Aşk dizisinden şuanda ayrılan oyuncu olmamıştır