Hıçkırık Neden Yayınlanmıyor? Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı?

Güncelleme: Kanal D’nin sevilen dizisi Hıçkırık 50. bölümü ile 9 mart cuma günü  14.45’te izleyicisi karşısında olacak. Hıçkırık dizisi finali gerçekten güzel olacak. Önce kaybetmiş gibi görünse de sonuçta kazanan aşk olacak. Hıçkırık final 50. bölüm 9 mart resimleri

Birsen Film de sonunda pes etti. Kanal D zaten aylar önce Hıçkırık dizisinden ümidini kesmiş ve dizi ile ilgili final haberleri yayınlanmıştı.

En son medya gündemine çıkan haberlerde Kanal D’nin Hıçkırık dizisi yapımcısı Birsel Film’e ödeme yapmayı kestiği Birsel Filminde dizi oyuncularına ve çekim ekibine haftalardır ödeme yapmadığı konuşuluyordu.

Her ne kadar Birsel film ödeme yapıldığını açıklayıp yalan haber yapanlara dava açacağını açıklasa da final kararı gecikmedi ve Hıçkırık dizisi 50. bölümü ile ekranlara veda etme kararı aldı. 
Hıçkırık final 1

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 15:00 da izleyicisi karşısına çıkmak için yayına alınan Hıçkırık  dizisinden her an kötü haber gelebilir. 01 01 2018 tarihinde ilk bölümü ile yayına giren Hıçkırık  dizisi her gün reyting kaybetti ve 1. haftanın sonunda her an final kararı alınacak duruma geldi.

Başrollerinde Sezgi Sena Akay Selçuk ÖZER ve Nurseli İdiz’in yer aldığı Hıçkırık dizisi için her şey bitme noktasına geldi. İlk bölümü olan 1 ocakta 1.77 reyting ile 35. sırada yer almıştı. Sonrasında Hıçkırık dizisinin reytinglerinin yükselmesi beklenirken Hıçkırık dizisi 2. bölüm 1.03 reyting ile 53. sırada Hıçkırık  dizisi 3. bölüm 3 ocak çarşamba günü 1.1 reyting ile 53. sırada Hıçkırık 5. bölüm 5 ocak cuma günü 0.8 reyting ile 76. sırada yer aldı.

İlk hafta sonuçları Hıçkırık  dizisi setinde de bomba etkisi yarattı ve dizi çekimleri adeta moral bozukluğu ile devam etti. Hıçkırık dizisi için bir hafta da reyting sonuçlarına bakılması ve reyitnglerin yükselmemesi durumda final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Hıçkırık final

Kesin olarak duyuralım şuanda Hıçkırık  dizisi yapımcısı Birsel Film tarafından alınmış bir final kararı yoktur ancak giderek düşen reytingler sonucunda Kanal D Hıçkırık  dizisine daha faza dayanamayacaktır.

Benim tahminim Hıçkırık dizisi 20. bölümü ile muhtemelen final yapacaktır. Zira bu kadar kötü giden reytinglere Kanal D anacak 3 hafta dayanabilir. Zaten Hıçkırık dizisi çekimleri 2 3 hafta önceden gidiyor.

Hıçkırık Dizisi finalden kurtulmak için daha hızlı bir senaryo ile izleyicisi karşısında olabilir; zira senaryo bence yeni başlayan bir diziye göre yavaş kaldı. Günlük diziler zaten yavaştır; ama yeni başladıklarında da bu kadar temposuz kalırlarsa çok çabuk final gelebilir.

Hıçkırık Final Bölümü Fragmanı 9 mart 50. Bölüm

Hıçkırık Neden Yayınlanmıyor? Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı? (7 Yorum)

  1. Paralarımızı yatırmadı ve telefonları kapadılar. Sektörün yüzkaraları ! Paralarınızı yatıracağız diye habire ertelediler. Birsürü insan parasını alamadı !

    • Bence de devam etmeli… Gayet oyuncularını başarılı buluyorum.yayından kaldırılacak onca saçma dizi varken,ve seyredilecek dizilerde seçici olmakla birlikte,gerçekten böyle sonlandırılmasını üzücü buldum.Ailecek seyrediyoruz.devamını bekliyoruz…

  2. Hikaye ve Senaryo yazanlar çok acemi. Dizi oyuncularına ve çalışanlarına yazık oldu. Zaten Dram hikayeleri tutmaz.

  3. Kerime nadirin bu guzelim eserini yeniden senaryolastirip dizi haline getirmeniz son derece yanlis olmus. Romandaki gecen isimlerden baska hicbir benzerlik tasimayan sacma bir dizi biran once final olmasi en guzeli olacaktir romani okuyan ve daha onceki filmi izleyen olarak soyluyorumki bu dizinin romanla hicbir alakasi yoktur