Hıçkırık Kenan Azmi’nin Oğlu mu? Kenan ve Azmi Arasında Nasıl Bir Bağ Var?

Hıçkırık dizisinin 4 ocakta yayınlan 4. bölümünde Azmi Bey ve Kenan’ın arasında sadece yetiştiren aile olmadan öte farklı bir bağ olduğunu öğrendik. Kutsi Azmi Bey ile beraber işledikleri bir suçu kast ederek.

İkimizi de cennet Yok

İkimize de yatağımızda huzurlu bir şekilde ölmek yok

daha da kötüsü cezamız ölmek değil yaşamak.

yalan yok beni böyle vicdan azabım la bırakıp gideceksin ama

hıçkırık Azmi

ben seni cehennemde bile bulurum.

Sakın Beni Bırakıp gitme.

Tek başıma onun yüzüne bakmaya cesaret edemem dedi.

Bu sözler her ne kadar gelecekte ki senaryoya bilmesekte Azmi Bey’in zoru ile o sakin görünümlü adam Kutsi’nin yıllar önce bir suç işlemiş olduğunu düşünüyoruz. Bu suçun üzeri her ne kadar kapansa da vicdan azabı bitmemiştir.

Kutsi ve Azmi Beyin  işledikleri bu günah muhtemelen Kenan’a karşı. Tabi ki bu tahmin ama Azmi Bey Kenan’ın oğlu olabilir. Yada Azmi Beyin emri ile Kutsi Kenan’ın babasına bir zarar vermiş olabilir.

İşin aslı Kenan yurttan ayrılırken annesinin mezarına gitti ve yeniden geleceğim dedi; ancak babası ile ilgili bilgi verilmedi. Bakalım Hıçkırık dizisinde Azmi Bey ile Kenan arasında nasıl bir ilişki olacak

Bana kalırsa Kenan ve Azmi bey düşman olacaklar. Kenan ve Azmi düşman olunca Nalan da sevdiği adam ile babası arasında kalacaktır. Peki Kutsi’nin bu işte yeri neresi? Kutsi çocukluğundan beri Nalan ve Kenan’ın akıl hocası olmuş onlara değer vermiş gizemli bir adam.

Kenan muhtemelen doğduğu yere tekrar gittiğinde gerçeklere daha da yaklaşacak; zira hiç bir suç delilsiz ve kusursuz değildir. Hiç bir şey olmazsa Kutsi vicdan azabına dayanamayacak ve vicdan azabından kurtulmak için gerçekleri açıklayacaktır. hıçkırık kutsi

Hıçkırık dizisini takip eden siz değerli ziyaretçilerimiz. sizler dizimizin bu gizli muamması hakkında neler düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyoruz?