Adını Sen Koy 258. Bölüm Tüyoları 10 Ocak Çarşamba

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra arasını bozmak için kimseye gerek yok. Ömer zaten Zehra’yı kendisine düşman etmek için düğün gecesinden başlamak üzere Zehra’nın hayatını zindan etmişti. Bu kadar kolay bir af olmayacaktı Ömer için. Zehra tabi ki bunun acısını çıkaracaktı. Bu da gerçekleşti. Zehra Sabah’dan Ömer’in neden bu kadar değiştiğini öğrendi ve artık Ömer’e karşı içinde öfke duygusu kabardı. Önce Zehra’nın hayatı zindan olmuştu şimdi de Ömer’in hayatı zindan olacak?

Adını Sen Koy Gelecek Hafta Tüyoları

Şundan eminim bu Bahşende meselesi durduk yere çıkarılmadı. Bahşende giderken dizimize Ömer’in annesi girecek. Ben 3 4 hafta içinde Ömer’in annesi ile ilgili meselenin daha derine ineceğini ve Bahşende’nin Ömer’in annesine neler yaptığının onu nasıl kaçırdığının bir bir ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Ömer’in annesi ile Zehra’nın arasında çok fazla benzerlik varmış. İkisi de çok güzel ve eğitimsizmiş. Dışarıdan bakıldığında ikisi de görüntü olarak Kervancıoğlu ailesine yakışsa da soy olarak onlardan çok daha alt kalite de bir hayattan gelmişler. Zehra gibi Ömer’in annesi de fakir bir hayat sonrasında evlenmiş. Bu kadar benzerliğe bakılırsa hiç bir durumda Ömer’in annesi Tahir Kervancıoğlunu bırakıp gitmiş olamaz hemde sadece para için asla olamaz. Adını Sen Koy sacid 1

Eğer Ayşe biraz olsun annesine çekmişse asla para için insan kandıran bir anneden Ayşe ve Ömer gibi doğruluk dürüstlük abidesi iki insan dünyaya gelemez. Ömer’in annesi de muhtemelen Kervancıoğlu ailesinin geleceği çocuklarının mutluluğu için o yalanı söylemek zorunda kalmıştır. Bu gün Zehra’nın çektiklerine bakılırsa  Bahşende o zaman daha da canavar olabilir. Yaşlılığı böyleyse gençliği nasıldır siz tahmin edin.

Bahşende karakteri çok sönük aslında diziye girdi gireli aynı ayakkabı aynı kıyafet geziyor sonra da kaliteden bahsediyor. Adını Sen Koy Ömerin annesi

Asıl sıkıntı ise Sacid tarafından gelecek gibi. Zira Sacid çok güçlü bir adam. Sacid’in avukatları Sacid’i çıkartacaktır hapisten, Sacid’de çıkar çıkmaz gizli ve hain planlar ile Ömer Kervancıoğluna  ve ailesine saldıracaktır. Sacid’in de sonu ne olursa olsun tekrar hapis olacaktır.

Adını Sen Koy 52. Hafta 2. Fragmanı

 

Adını Sen Koy 258. bölümü ile 10 ocak çarşamba günü 17:30’da Star Tv ekranlarında olacak; ancak Adını Sen Koy özeti şuanda çıkmıyor; bunlar sizler için derlediğiniz düşüncelerimiz ve dizi setten aldığımız tüyolardır.

Adını Sen Koy’da Ömer tam bir şizofren gibi tepkiler vermeye devam ediyor. Zehra’ya karşı bir anda aşkla bakarken aklına annesinin evi terk etme ve Ayşe ile onu bırakma sahnesi gelince Ömer’in Zehra’ya karşı bakışları bir anda öfke ve nefrete dönüyor. Beni bile korkutuyor bu sahneler.