Hıçkırık 5 Ocak Özeti 5. Bölüm İlhami’nin İtirafı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hıçkırık 5. bölümü ile 5 ocak cuma günü Kanal D ekranlarında olacak. Hıçkırık dizisi 5. bölümde Nalan’ın babası hastahaneye kaldırılınca Nalan’da İlhami TEKİN’in hastahanesinde olacak. İlhami ise hem yanında Kenan’ın olmamasını hemde doktorluğunu kullanarak Nalan’a yaklaşmak isteyecek ancak işi istediği gibi gitmeyecek.

Nalan İlhami TEKİN’in kendisine olan ilgisini fark edip İlhami’den uzaklaşmak isteyecek. İlhami ise bir kadın tarafından reddedilmenin acısını yaşayacak ve bunun üstesinden gelerek Nalan’ı elde etmek için yeni planlar peşine düşecek.

Diğer taraftan Kenan Azmi Bey’in artık çok yaşlandığını ve yorulduğunu fark edecek. özellikle çakal yeğeni Engin’den Azmi Bey’i korumak için muhtemelen konakta ve İstanbul’da kalmaya karar verecek. Hıçkırık 5 Ocak

Kenan kimse ile savaşmaktan korkacak bir çocuk değil. Kenan çok güçlü bir çocuk her türlü zorluğu yenebilir ancak yanı başında sevdiği kız varken ne yazık ki onun gözüne bakarak seni seviyorum diyememek çok kötü bir duygu ve acıdır.

Hıçkırık dizisinde Nalan ve Kenan’ın birlikte ama bir olamama hikayesini izleyeceğiz; o yüzden hazırlıklı olun. Tekin ailesi Nalan ve Kenan aşkının bir numaralı düşmanı olacak.

Aslı Tekin Kenan’dan yüz bulamayınca bir planla Kenan’ın kollarına kendini atmayı planlar. Aslı Kenan’ın gelecekteki konumunu çok iyi bilmektedir. Kenan ne olursa olsun gün gelecek Karaoğlu şirketler grubunun başına geçecektir. O yüzden kaçırılacak balık değildir.