Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti 25 Mart Fragmanı Büyük Oyun

Milyonların takip ettiği Ah Kalbim dizisi bundan sonra sitemizde yayınlanmaya başlayacak. Detaylı açıklamaların ve resimlerin yer alacağı özetlerimiz siz değerli takipçilerin beğenisine sunulacaktır. Sitemizde değerli katkılarınızı bekler iyi seyirler dileriz….

Ah Kalbim 25 Mart Özeti

Bu bölümde Tanu Nikhil’in yanına gelir ve Abhi’nin Champak’ı evde tutmaya karar verdiğini söyler. Nikhil de buna çok sevinir. Tanu Abhi Champak’ı Pragya’nın haketmediğini ispatlamak için durdurdu der. Nikhil Abhi’nin Pragya’yı kıskanması için bir plan yapmalıyız diye söyler. Pragya olanları kapıdan dinlemektedir. Nikhil Champak ile Pragya’nın aynı odada yatmasını sağlayarak Abhi’yi iyice çıldırtmaları gerektiğini söyler. Pragya bu arada vazoyu kaydırır. Tanu hemen dışarı çıkar. Robin geçerken Pragya’yı görür. Pragya ona işaret diliyle beni görmediğini söyle der. Tanu burada kimseyi gördün mü diye sorar. Robin kimseyi görmediğini söyler.chamba

Purab olayları Akash, Dadi ve Rachna’ya sorar. Akash her şeyi anlatıyor. Pragya gelir ve Tanu ve Nikhil’in kazanacağını söylüyor. Artık hiçbir şey yapılamayacağını söylüyor. Pragya, Tanu ve Nikhil’in planını duyduğumu söylüyor. Abhi, planlarını yerine getirirlerse kimseyi dinlemez diyor. Dadi ne planladıklarını soruyor. Pragya her şeyi anlatıyor. Bu planın gerçekleşmesinden Purab da korkar. Dadi Abhi gelene kadar bir şeyler düşünmeliyiz der.

Abhi Champak’a bakar ve onu düşük göstermek için ne yapması gerektiğini düşünür. Ona egzersiz yapmayı önerir. Champak eviniz Raja’nın sarayı gibi der. Abhi Champak’ı düşürmek ister. Nasıl olsa Pragya yetişir diye aklından geçirir. Anlayacağınız Abhi tipsiz Champak’ı bile kıskanmaktadır. Pragya Champak’ı aramaktadır. Pragya burada olduğunuz için çok mutlu olduğunu söyler. Kendisi için pizza yapacağını söyler. Champak pizza sevmediğini, tatlı sevdiğini söyler. Pragya o zaman senin için tatlı yapacağım der.meyve sutuy

Abhi, Nikhil’den görev hakkında konuşmasını ister. Nikhil, bazı dokümanları unuttuğunu ve müsait olduğunda  konuşacağını söyler. Bunty ve Babli Champak ile oynuyorlar. Champak çocukların maskarası olur. Abhi Nikhil’e Champak hakkındaki görüşünü sorar. Nikhil, onun entelektüel bir adam olduğunu ve kızların günümüzde bu tür erkekleri sevdiklerini ve Pragya’nın onu seçebileceğini söylüyor. Nikhil içinden bu gece onların ayrılacaklarını söyler. Yemek zamanı gelir. Abhi Pragya’nın yanına oturacakken Pragya tarafından durdurulur ve Champak’ın şanslı olduğunu söyleyerek sandalyeye onu oturtur. Abhi kıskanmaya başlar.

Daha bitmedi tabi. Pragya Champak için çok özel yemekler yapıldığını söyler. Robin’den yemekleri getirmesini ister. Champak kendini çok özel hissediyor. Tanu Praya bu adama neden bu kadar özen gösteriyor diye düşünür.  Pragya, Champak’ın tadı değil de kaliteyi sevdiğini söylüyor. Abhi daha fazla dayanamayacağını söyleyerek gitmek ister. Purab onu durdurur. Pragaya Champak’a o kadar çok yedirip içirir ki adamcağız kusma noktasına gelir. Pragya, Robin’e Champak’a kusma yeri göstermesini ister. Dadi, Champya’ya iyi baktığı için Pragya’yı takdir ediyor.atlayıncaya kadar

Pragya zavallıya tatlı acı ne bulduysa yedirir. Abhi de kıskanarak kendisinin de o yiyeceklerden yiyeceğini söyler. Önce acı biber suyundan içer. Ancak içmesiyle kıvranması bir olur. Pragya, Abhi’yi düşünüyor ve benim için acı su içtiğini söylüyor. Robin’i arar ve Dadi’nin verdiği suyu getirmesini ister. Tanu Robin’in Pragya’nın odasına gideceğini görür ve kasıtlı olarak onunla çarpışır. Su yere dökülünce Tanu kendisinin hazırladığı ilaçlı suyu Robin’e verir. Robin teşekkür eder.

Pragya yatağa sızarken Nikhil Champak’a odaya gelmesini ister. Dadi ve Rachna onları takip ederler. Dadi onları odaya kapatacaklarını ve sonra Abhi’yi arayacaklarını ve onları suçüstü yakalayacaklarını söyler. Nikhil Pragya nın odasında Pragya ‘yı gösterir. Champak onunla ne yapacağını soruyor. Nikhil, bir erkeksin, onunla elinden gelen her şeyi yap ve kameradaki her şeyi yakala der. Rachna kapıyı kilitlemek üzere. Nikhil ve Tanu dışarıdaki birini görüyorlar. Tanu çıkıp burada ne işin var diye soruyor. Rachna hiiiç buradan geçiyordum diye cevap verir. Rachna Dadi’den bir işi başaramadım diye özür diler.

Ah Kalbim 158. Bölüm Fragmanı

 

Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti 25 Mart Fragmanı Büyük Oyun (1 Yorum)