Hıçkırık 8 Ocak Fragmanı 6. Bölüm Özeti

Kanal D’nin sevilen dizisi Hıçkırık 6. bölümü ile 2. haftasında izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. İlk hafta Hıçkırık dizisi iyi bir reyting ile başladıktan sonra sonra ki bölümlerde reyting kaybı yaşamış ve izleyicilerini korkutmuştu. Bakalım Hıçkırık dizisinin 2. haftasında neler yaşanacak? Hıçkırık 6. Bölümü ile 8 Ocak Pazartesi günü saat 15.00’te Kanal D ekranlarında olacak.a

Hıçkırık 8 Ocakta Neler Olacak?

Hıçkırık dizisinin 6. Bölümünde beklenen rekabet olanca hızı ile başlayacak. Kenan ve İlhami Nalan’ın kalbini kazanmak için ilk kapışmasını yaşayacak , Nalan için karşı karşıya kalıyor!

Nalan ise Kenan’ın gitmeden önce kendisine yazdığı mektubu okur ve keşke bu mektubu yazacağına karşıma geçip bunları bana anlatsaydın der. Aslı hain oyununa başlamıştır ve Kenan’ın Nalan’a olan aşkını fark etmiş ve bu aşkı en baştan engelleyebilmek için Kenan’a yaklaşmıştır. Nalan Kenan ve Aslı’yı el ele görünce tüm kıskançlık damarlarını çıkarır. Kenan ise olayların göründüğü gibi olmadığını Nalan’a anlatmaya çalışır

gggg 2

Burhan Gonca’nın geleceğinden şüphelenmektedir. Bu kızın gittiği yolun yol olmadığını farkında olan Burhan Gonca’nın bir yalanının ortaya çıkarır. Burhan Hayat’a, Gonca’yı bulmasını ve eve getirmesini ister. Gonca ise zengin ararken en kötüsünün eline düşmüştür. Engin’in amacı Gonca’yı kötü emellerini gidermek için kullanmaktır. Engin Gonca’ya içki içirmiş ve sarhoş etmiştir.

ffff

Gonca telefonunu çıkartırken telefon düşer ve bataryası çıkar. Hayat, Gonca’yı defalarca aramasına rağmen ona ulaşamaz. bu durum Burhan’ı daha da çileden çıkar. Kenan ise Nalan’ın ben İlhami’yi seviyorum sözlerini yanlış anlar ve tartışmaya başlarlar; onlar kulübede tartışırken, İlhami ise, arabanın içinden hırs ve kıskançlıkla onları izlemektedir.