Sonsuza Dek Heo Yeon Wol Kimdir ? (Han Ga In) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim

Hint dizilerinin vazgeçilmez adresi olan Kanal 7 şimdi de Kore dizilerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. 4 yeni Kore dizisi ile sevenlerini heyecanlandıran Kanal 7 son olarak Sonsuza Dek isimli diziyi yayınlamaya karar verdi. Orjinal ismi Moon Embracing Sun olan Kore dizisinde geçmiş tarihte yaşanan ve sarayda geçen bir aşk hikayesi anlatılacak. Dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu.

Dizide Kral Lee Hwon ile saraydan sürgün edilen ve şaman hayatı Yeon Wool arasında geçen aşk hikayesi anlatılıyor. Aslında soylu bir prenses olan Yeon Wool hain tuzaklarla bir anda kendisini yargılanırken buluyor. Ardından saraydan sürgün edilen Wool şaman olarak hayatını sürdürürken Kral Lee Hwon ile karşılaşıyor. Ardından aşk serüveni başlıyor.han2

Sonsuza Dek Han Ga In Kimdir ?

Sonsuza Dek dizisinde başrollerde oynayacak olan Han Ga In Kral Lee Hwon ile aşk hayatı yaşayacak olan Heo Yeon Wol’u canlandıracak. Han Ga In 2 Şubat 1982 yılında Güney Kore de doğmuştur. 36 yaşındaki oyuncu aynı zamanda modellik yapmaktadır. Güzel oyuncu kariyerinin başlarında  “Yellow Handkerchief” ve “Endearment Terimleri” filmlerinde rol aldı ve reklamlarda aranan bir model oldu.han

Daha lise yıllarında iken TV showlarına katılan Han Ga Asiana Havayolları’nın reklamında oynayarak ilgi odağı haline geldi. 2003 yılında “Sarı Mendil” için en iyi  aktris ve 2004 yılında “End of the Endearment” için en iyi kadın oyuncu seçildi. 26 Nisan 2005’te oyuncu Yeon Jung Hoon ile evlendi. Bir çok dizi ve filmde oynayan güzel oyuncu 13 Nisan 2016’da bir kız çocuğu doğurdu.

Sonsuza Dek Tanıtım Fragmanı

Sonsuza Dek Heo Yeon Wol Kimdir ? (Han Ga In) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim (2 Yorum)

  1. Koreliler neden hiç yaşlarını göstermezler..yaşlı olanların bile cildi porselen gibi..bunun sırrı ne acaba.yaratılışları mı böyle?