Söz Ceren Kimdir? Burcu Binici (Narkotik Baş Komiser Ceren)

Bi Yapım ve TIMS Prodüksiyon tarafından izleyicisi karşısına çıkarılan Söz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir yıldız daha katılıyor. Son olarak yeni sezon öncesi Burak Çelik, Ezgi Çelik, Mehmet Özgür ve Cihan Ünal’ı kadrosuna katan Söz dizisine sezon ortasında yeni bir destek geldi.

Son olarak Star Tv’de Yerli Malı dizisinde yer alan Burcu Binici şimdi de aynı kanalda ekranlara gelen Söz dizisi kadrosuna Narkotik Baş Komiser Ceren olarak dahil oldu. Burcu Binici Söç’ün 22 ocak salı akşamı ekranlara gelen 30. bölümünde diziye dahil oldu. Burcu Binici değiştirği saç renkleri ile ilk bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Söz Ceren

Narkotik Baş Komiser Ceren ve ekibi ile Yavuz Karasu’nun timi ortak çalışarak terör örgütlerinin en büyük gelir kaynağı olan uyuşturucu  satışının önüne geçmeye çalışacak ve örgüte büyük darbe vuracak.

Burcu Binici Kimdir?

1986 yılında Erzurum’da dünyaya gelen  Burcu Binici 31 yaşındadır. , Anadolu Ateşi dans grubunda yer aldı ve yetenekleri keşfedilerek medyada tanınmış oldu. Özellikle Trt 1 de ekranlara gelen 6 Mantı dizisi ile de ününe ün kattı. Murat Binici ile Burcu Binici’nin aşk yaşadığı iddia edilirken Burcu Binici’nin son olarak yer aldığı Yerli Malı dizisi ne yazık ki beğenilmedi ve final yaparak ekranlara veda etti.

Burcu Binici 2018

Etiketler