Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti 26 Ocak’ta Neler Olacak?

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy dizisinde 54. haftanın sonuna geldik. Sizlere daha önceden söylediğimiz gibi Adını Sen Koy dizisinde yine bir kaçırılma yine bir efsane kurtuluş hikayesi ile bitecek bu hafta. Kaçırılan Ayşe kurtaran Zehra olacak. Peki Ayşe, kardeşim dediği Zehra’yı affedebilecek mi?

Zehra çatıdan düşerken çatının kenarlarına tutunacak ve Ömer son anda Zehra’yı çekecek ecelin elinden alacak; ancak Müge düşecek. Müge çok ağır yaralanacak. Müge her ne kadar hak etse de böyle bir son onun içinde ağır olacaktır. Zehra ise Müge’yi kurtaramadığı için üzülecek; Ömer ise Müge’nin intihar etmeyi kafaya koyduğunu söyleyecek.

Canan ise Kerem ve Sabah’ın hala problemlerini çözemezse bunların konuşma özürlü olduğunu düşünecek. Cevriye ise kendi derdini unutup Kerem ve Sabah’ın problemlerini çözmek için harekete geçecek.

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Ayşe bir çok defa kendisine gerçekleri geç söylediği için Nihat’a kızmıştı; ama Ayşe Müge’den bu kadar da psikopatça bir hareket beklemiyordu. Müge adeta çıldırmış gibi davranıyor ve sürekli intikamdan bahsediyor bu intikam için de Ayşe’ye seni onların gözü önünde öldüreceğim diyordu.

Ömer ve Zehra ise Ayşe’yi kaçıranın Müge olduğundan artık emindi ve Ayşe’nin canının tehlikede olduğundan emindi. Zehra ve Ömer sonunda Müge’nin yerini buldu. Müge; Ömer ve Zehra’nın geldiğini anlayınca Ayşe’yi çatıya çıkardı; amacı Ömer ve Zehra’nın önünde Ayşe’yi çatıdan atmaktı.

Adını Sen Koy 270. Bölüm

Ömer Müge’nin yanlış bir karar vermemesi ve Ayşe’nin hayatını riske atmaması için Müge’ye hemen müdahale etmemeye ve Müge’yi konuşup onu ikna etmeye karar verdi. Zehra ise Müge’nin ne kadar tehlikeli olduğunun farkındaydı ve Müge’nin Ayşe’ye zarar vermesine asla izin vermeyecekti.

Ayşe Müge’den kurtulmaya çalışırken Zehra’da Müge’nin üzerine atladı ve Ayşe o arada yere düştü ve Müge’den kurtuldu. Ömer hemen Ayşe’nin durumunu kontrol etti. Ayşe’de her hangi bir sıkıntı yoktu ama bu sefer de Müge Zehra’yı almıştı. Zehra Müge’den kurtulmaya çalışırken Müge onu çatıdan atmaya çalıştı. Zehra ve Müge birlikte çatıdan düştüler. Zehra son anda çatıda kalmayı başardı ancak Müge için ne yazık ki kötü son olmuştu.

Adını Sen Koy’da Ayşe bir kez daha Zehra’nın kendisini ve abisini çok sevdiğine emin oldu; zira kimse sevmediği bir insan ve kardeşi için canını ortaya koymazdı. Dikkat çeken konu ise Zehra Müge ile boğuşurken Ömer’in Ayşe’nin ağzını açmaya çalışmasıydı; zira Ömer bir kez daha Ayşe’yi sevdiği kadın Zehra’dan önde tutmuştu. Adını Sen Koy 26 ocak

Adını Sen Koy 270. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti 26 Ocak’ta Neler Olacak? (3 Yorum)

  1. Ben azerbaycannanam sizləri salam deyirəm mən adını sən koya izləyirəm çox sevirəm dizini ailəlikcə izləyirik