Söz Dizisi Karabatağın Yeni Sevgilisi Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı?

Savaş dizisi konseptinin en başarılı yapımlardan Söz adından söz ettirmeye devam ediyor. TIMS&B Yapımın yapımını üstlendiği, yapımcıları arasında Burak Sağyaşar’ın bulunduğu SÖZ’ dizisi 44. bölümüyle 30 Nisan Pazartesi akşamı saat 20:00’da Star ekranlarında yerini alacak.

söz dizisi karabatağın sevgilisi kim2

Star Tv’nin sevilen dizisi Söz, kadrosuyla da izleyicisini kendine çekmeyi başardı. Konsepti gereği dahil olan ve çıkan oyuncuların yoğun olduğu dizide en son sevilen karakter Hafız’ın şehit olması oldukça duygusal dakikalar yaşatmıştı. Dizinin kötü karakter kadrosundaki değişim haliyle daha fazla…Çolak ve Selim’in gidişi ile yeni karakterler de diziye aynı hızla dahil olmuştu.

söz dizisi karabatağın sevgilisi kim

SÖZ dizisinin 30 Nisanda yayınlanacak olan 44. bölümüne sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak dahil oldu.SÖZ dizisi için kamera karşısına geçen güzel şarkıcı, dizide de kendi ismi olan Ece Seçkin olarak rol aldı. Karabatak ile olan iş ilişkisi ile gündeme gelecek olan sanatçı daimi olarak değil konuk olarak dizide rol almış oldu.

Ece Seçkin kendi ismi ve sanatçı kimliği ile rol alan sevilen şarkıcı Seçkin, gizli bir operasyonda olan Karabatak ile tesadüfen yolu kesişecek. Tabi bu kesişmenin Karabatak için bir bedeli olacak. Karabatak- Nazlı ilişkisinde yanlış anlaşılmalara neden olacak bu operasyon Karabatağın aşk hayatını da etkileyecek…

ECE SEÇKİN KİMDİR?

12 Eylül 1991 yılında İstanbulda dünyaya gelen Ece Seçkin doğma büyüme İstanbulludur. 1998 yılında girdiği konservatuvar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı.Sanatçı 2010 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır.

söz dizisi karabatağın sevgilisi kim ece seçkin kim
Şok Oldum, Bu Ne Yaa, Adeyyo,Şok Oldum gibi şarkıları ile sosyal medyada da oldukça fazla tıklama aşan Ece Seçkin bale ve dans üzerine uzun yıllar eğitimler almıştır