Yemekteyiz 27 Nisan Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

TV8’in sevilen yarışması Yemekteyiz’de her hafta yeni yarışmacılar, yeni tatlar, yeni heyecanlar izleyici karşısına çıkıyor. Yemekteyiz’de 23 Nisan-27 Nisan arasında yine gergin dakikalar ekranlara geldi. Kıyasıya geçen haftanın birincisi kim oldu yazımızda bulabilirsiniz.

23 Nisan-27 Nisan arasında TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz’de yarışmacılar Saadet Özcan, Nezehat Aydın, Sibel Gül,Rümeysa Çakmak ve Dilara Akın idi. Yarışmanın ilk gün yarışmacısı Saadet Özcan(Danışman) 18 puan alarak haftaya start verilmişti.

yemekteyiz 27 nisan kim kazandı

Sevilen yarışmanın ikinci günü 44 yaşındaki ev hanımı Nezehat Aydın mutfakta idi. Oldukça gergin geçen gün sonunda Nezahat Aydın Sibel hanımdan 1 puan az alarak günü 17 puan ile tamamlamıştı. 25 Nisanda yarışan isim Sibel Hanım oldu ve onun açısından hayal kırıklığı ile sonuçlandı ve 12 puan ile yarışmadaki iddiasını kaybetti.

26 nisan önemli

26 Nisan’a geldiğimizde bu sefer Rümeysa Hanım tezgah başına geçti.Evinde kedi köpek beslediği için arkadaşının evinde yemek yapmak zorunda kalan Rumeysa Hanım yarışmacılardan 16 puan aldı.

yemekteyiz 27 nisan kim kazandı DİLARA AKINYemekteyiz’in final günü olan 27 Nisan Cuma günü yarışmacı olarak Dilara Akın(Depo Sahibi) oldukça iddialı başladığı yarışmayı 20 puan ile birinci tamamladı ve 10.000 TL tutarındaki ödüle hak kazandı.

Haftanın FİNAL’inde KAZANAN DİLARA AKIN OLDU.