Yemekteyiz Yarışmacıları 23 Nisan 27 Nisan (Nezahat, Sibel, Rümeysa, Dilara, Saadet)

Yemekteyiz yarışması 23 nisan 2018 pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Yemekteyiz yarışmasına Saadet Özcan ( Danışman),  Nezahat Aydın (Ev Hanımı), Sibel Gül(Ses Sanatçısı), Rümeysa Çakmak (Ev Hanımı), Dilara Akın (Depo Sahibi) katılıyor.

24 nisan nezaket hanım

İlk günün yarışmacısı Saadet Özcan 23 Nisan da yayınlanan Yemekteyiz programında 18 puan aldı. İlk gün Sibel Hanım’ın tavırları ilerdeki yaşanacakların habercisi gibiydi. 24 Nisan da yayınlanan 2. bölümde ise Nezahat Hanım’ın yaptığı yemekler değerlendirildi. Güne damgasını vuran olay ise Sibel Hanım’ın evden getirdiği yemek takımlarını kullanmak istemesi oldu. Nezahat Hanım ve Onur Bey’in bu harekete tepkisi sert olurken diğer yarışmacılarda saygısızlık yapıldığını söylediler. Buna rağmen Nezahat Hanım Sibel Hanom dan en yüksek oyu alarak günü 17 puanla tamamladı.

25 nisan sibel hanım

25 Nisan günü ise Sibel Gül’ün evindeydi Yemekteyiz Ekibi. Bir gün önce yaşanan gerginliğin gölgesinde geçen programda Sibel Hanım hünerlerini sergiledi ve yarışmacılardan 12 puan aldı.

26 nisan rumeysa hanım

26 Nisan’a geldiğimizde bu sefer Rümeysa Hanım hünerlerini sergiledi. Rumeysa Hanım evlerinde kedi köpek beslediği için arkadaşının evinde yemek yapmak zorunda kaldı. Rumeysa Hanım yarışmacılardan 16 puan aldı. 27 Nisan da yarışmacı olarak Dilara Akın katılacak. Bakalım Dilara HANIM kaç puan alacak. 26 nisan önemli

Onur Beyin de vereceği puanlarla haftanın finalinde kim 10.000 TL lik ödülün sahibi olacak. Gelişmeler yaşandıkça sitemizde güncelleme yapılacaktır.