Söz Eylem Bebeğini Düşürecek mi?

Söz dizisi 63. bölümü ile 10 aralık pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere Söz dizisinde Eylem ve Fethi’nin bir bebeği olacak; ancak Eylem bir istihbarat elemanı olduğu için mesleği gereği arkasında bırakabileceği hiç kimsesi olmamalı. Hatırlanacağı üzere Eylem Türk İstihbaratına kabul edilmeden önce kardeşinin öldürülmesi ile tehdit edilmiş ancak yine de konuşmamıştı.

Söz dizisinde Eylem’in hamile olması her ne kadar Fethi’yi mutlu etse de Eylem bundan mutlu olmamış hatta bebeği aldırmayı bile aklından geçirmişti; ancak buna cesaret edememişti. Gerçek olan şu Eylem istihbaretı bırakmak istemiyor; ayrıca evli olmadan da gayrı meşru bir çocuk doğurmak istemiyor.

Eylem ve Fethi Söz dizisinin 63. bölümünde bir pusuya düşecek. Özellikle bebeklerin rahme tutunma döneminde annelerin çok fazla zıplayıp hoplaması lazım; ama Eylem saldırı karşısında atlamak zorunda kalıyor.

Söz dizisinde neden Eylem ve Fethiye bir bebek senaryosu yazıldı bilmiyoruz ama Eylem’in bir bebeğinin olması demek Meriç Aral’ın Söz dizisinde kızağa çekilmesi demek; ancak Meriç Aral Söz dizisi için önemli bir isim bu nedenle ben Eylem’in bebeğini kaybedeceğini düşünüyorum; ancak; bunun Söz dizisinin 63. bölümünde mi yoksa ilerleyen bölümlerinde mi gerçekleşeceğini bilemem. 

Söz Dizisinde Eylem ve Fethi Düğünü Bekleniyor

Söz dizisinde ilerleyen haftalarda Eylem ve Fethi’nin ilişkilerini evliliğe dönüştürülmesini bekliyoruz ama bu evlilik ne yazık ki yine Eylem’in istihbaratçı olmasından dolayı şuanda imkansız gibi görünüyor; ancak bu sezonun sonunda Söz dizisi senaristinden bir Eylem Fethi sürprizi yapması bekleniyor.

Fethi’nin Eski Sevgilisi Söz’e Geliyor

Sosyal medyada yayılan bir habere göre son olarak Can Kırıkları dizisinde kadın başrol olarak yer alan ancak dizisi tutmayan Hande Doğandemir’in Fethi’nin eski sevgilisi olarak Söz dizisinde yer alması bekleniyor. Söz’e Avcı’nın eski sevgilisinin gelmesinden sonra da sezon sonuna kadar Eylem ve Fethi’nin arası bozulacak.

Söz dizisi senaristinin de Eylem ve FEthi’nin arasının bozulması için bu bebek meselesini seanryoya dahil ettiği ve Eylem’in bebeğini kaybetmesi sonrası aralarının açılacağı düşünülüyor.

Söz 10 Aralık Fragmanı

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları