İkimizin Yerine 115. Bölüm Özeti 31 Aralık Kazan Yeni konak Alır

İkimizin Yerine dizisi 115. bölüm özeti ile  31 aralık pazartesi akşamı yani yılın sonu günü Kanal 7 ekranlarında olacak. İkimizin Yerine dizisi Kanal 7’nin en yüksek reytinglerini alan dizisi. İkimizin Yerine dizisinde Anandi ve Jagdiş’in yetişkin olacağı bölümlerin Hindistan’da izlenme rekorları kırdığı düşünüldüğünde Kanal 7 de İkimizin Yerine dizisinden 2019’da çok daha büyük bir başarı elde etmesini bekliyor.

Peki İkimizin Yerine dizisinde çocuklar  ne zaman büyüyecek? Detaylar için tıklayın. İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 115. Bölüm Özeti

Sumitra, Sugna’lara gitmeye hazırlanır. Basant da gelince hepsi gider. Teepri gidemediği için üzülür. Asha Bairon‘lara su getirir. Bairon ona nasıl olduğunu sorar. Tauji, tüm dulların Şiyam’ın eşi gibi şanslı değil der. Madan durumu yönetir.

Şiyam, Sugna, Jagdiş ve Anandi bahçeye bitki ekmeye gider. Yaşlılar işten konuşurlar. Çocuklar geri dönerler. Anandi herkesin önünde Sugna’ya, o kolye Pratap’ın verdiği kolyemi sorar. Ortam gerilir. Tauji Anandi hakkında ileri geri konuşur.

Basant, Anandi bizim gelinimiz ve ona laf söyleyemezsin diye bağırır. Şiyam, Anandi’nin hafızasının hala iyi olduğunu kanıtlayarak durumu yönetir. Jagdiş, Sugna’ya, Şiyam’ın ona kırmızı kolyeyi sorupta aldığını söyler. Sugna çok şaşırır.

İkimizin Yerine 115. Bölüm özetinde Sumitra bunu duyunca Sugna ile yalnız konuşur ve Şiyam‘a Pratap’tan bahsetmemesini ve onu anlamasını ister. Sugna bunu yapamayacağını söyler.kimizin Yerine 115. Bölüm resimleri

Kazan Bago’ya sürpriz yapar. Onu yeni konağa getirir. Bago hayrete düşer ve eski evini sorar. Kazan satmak için düzenleme yaptığını söyler. Bago, ne olursa olsun satılmasına izin vermeyeceğini söyler. Sugna üzülerek kolyeyi çıkarır.

İkimizin Yerine 1 Ocak Özeti Devam Ediyor

Şiyam Anandi‘nin lafına üzüldüğünü düşünür. Sugna, onun için üzülmedim ama hediyelerini başkalarıyla kıyaslamana üzüldüm der. Bana hediye ettiğin her şey zaten çok kıymetli ve şimdi ve gelecekte seninle yaşamak istiyorum der ve ağlar.

Şiyam onu ​​teselli eder. Teepri Basant‘a gelir ve Dadisa’nın çok hoş olduğunu, onu çok sevdiğini söyler. Yani kendini yabancı hissetme der. Basant öfkelenip gider. Jagdiş, okul yarışmasına Anandi‘yi de götürmek ister.kimizin Yerine 1 Ocak resimleri

Dadisa, aile ismi mahv olacak diye istemez ama Bairon, onu ikna eder. Basant çok az yemek yer. Bairon sinirlenir ve o da az yer. Teepri mabette Sumitra‘nın mümkün kadar uzağa gitmesi için dua eder

İkimizin Yerine 1 Ocak Fragmanı