Survivor 2018 22 Haziran Adaya Kim Veda Etti? Survivor 2018 Evi Kim Kazandı?

Survivor 2018 22 Haziran akşamı tahminlerimizin aksine elenen Murat oldu. Hakan bir kez daha yırttı. Survivor 2018 22 Haziran murat elendi

Survivor 2018’de ev kazanan isimler Hakan Turabi ve Nagihan oldu. Evi kazanacak son isim ise bir türlü belli olmadı. Aynı soruda Nagihan ve Murat 10 oldu. Acun Ilıcalı ortak alın evi deyince Murat ve Nagihan kabul etti ve son ev ikiye bölündü. 

Survivor 2018’de ev ödüllü bil bakalım oyununda ilk evi kazanan Hakan oldu. Murat, Turabi, Hilmi Cem ve Nagihan evi almaya çok yakın. 10 olan evi alır. Survivor 2018de ev alanlar
Güncelleme 

Survivor 2018 22 Haziran akşamı adaya veda eden isim Hakan Hatipoğlu olmuştur. Bilgi çok güvendiğimiz bir isimden gelmiştir.

Survivor 2018 22 Haziran akşamı yarışmacılara verilen ev nerede? Hani projede fiyatı ne detaylar için tıklayınız Survivor 2018

Survivor 2018 Ev Ödülünü Kimler Kazandı?

Survivor 2018’de Bil Bakalım oyunu oynanacak. Yarışmacıların annelerine bazı sorular sorulacak ve cevapları kaydedilecek. Annelere sorulan sorular Survivor 2018 yarışmacılarına da sorulacak. Annesinin sorulan soruya verdiği cevabı en çok doğru tahmin eden dört yarışmacı İstanbul’da bir ev kazanacak. Zaten Survivor 2018 de şuanda 8 yarışmacı var bunlardan yarısı yani dördü ev sahibi olmuş olacak.

Survivor 2017’de aynı oyun yine oynanmış ve Berna Kekliker annesinin cevaplarını en doğru bilen yarışmacı olacak 450.000 TL değerinde ki Porsce marka aracın sahibi olmuştu. Şimdiden Survivor 2018’de ev kazanacak isimleri tahmin etmek çok zor ancak 8 yarışmacıdan dördü yani yarısı kazanacak bu ev ödülünü. Bu oyun fiziksel bir oyun olmadığı için Turabi de oynayacak.

Survivor 2018 de kadı yarışmacılar çok şanslı; zira kadınlar annelerini daha iyi tanır ve daha detaycıdır. Bence hem Nagihan hemde Damla ev ödülünü kazanacaklardır.

Survivor 2018 de finale yaklaşırken artık son virajlara giriliyor. Bu viraja sert giren iki isim ise Hakan ve Murat oldu. Bu ikiliden biri bu virajı dönemeyecek ve hayalleri ile birlikte Survivor 2018’e de veda edecek.

Bilindiği üzere Survivor 2018 de 21 haziran akşamı oynanan ödül oyununda kazanan isimler Adem ve Nagihan oldu. Adem ödüle takım arkadaşı Turabi’yi götürmek istedi. Nagihan ise ilk defa Damla’yı ödüle götürmek istedi.Survivor 2018 22 Haziran evi kim kazandı

Diğer taraftan Survivor 2018

Survivor 2018’de 20 haziran akşamı oynana dokunulmazlık oyununda dokunulmazlıkları Nagihan ve Anıl kazanmıştı. Anıl gitmesini istediği için Hakan’ın ismini verdi; zira Anıl’a göre Hakan Survivor 2018’de kalmayı hak etmiyordu. Diğer taraftan Nagihan da Hakan’ı tüm ödüllere götürmüş ve Hakan ile ayrı bir samimiyet kurmuştu. Özellikle Turabi’nin sakat olması ve çoğu zaman tedavisi nedeniyle adada olmaması Nagihan’ı Hakan’a yaklaşmaya itmişti.

Doğruyu söylemek gerekirse Gönüllüler takımı Hakan’ı istemiyor oylama da kendi takımlarından birini yazmak zorunda kalsa Nagihan hariç herkes Hakan’ı göndermek ister. Murat ise takımın en sevilen isimlerinden ve başta Hilmi Cem ve Anıl Murat’ı göndermek istemiyor.

Survivor 2018 22 Haziran Kim elenecek?

Survivor 2018’de olası bir Murat faciası Hilmi Cem’in zaten düşük seyreden oyun performansının daha da düşmesine neden olur; Ama benim analizlerime ve sitemizde yaptığımız ve 5.000’den fazla kullanılan oy anketine göre adaya veda eden isim Hakan olacaktır. Hakan’dan sonra ise ne yazık ki adaya Murat veda edecektir; zira aldığı sms sonucu Murat’ı ne yazık ki Kıbrıs’a götürmeye yetmeyecek. Survivor 2018 22 Haziran ödülü kim kazandı

Survivor 2018’de Kıbrıs’ı Göremeyecek Son İsim Kim Olacak?

Asıl sorun Hakan ve Murat’ın elenmesinden sonra Kıbrıs finalini göremeyecek son isme kaldı. Nagihan sms sıralamasında en arkada kalacak ama Nagihan Damla’yı yeneceği için dokunulmaz olacak. Adem de zaten dokunulmaz sembol oyunları ile Kıbrıs’ı garantilediği için. Turabi, Hilmi Cem, Damla ve Anıl’dan birisi son hafta adaya veda edecek.

Bu durumda sonuçlar adaya veda edecek ismin Damla Can olacağını gösteriyor zira sms sonuçlarında eğer aday olursa en az sms’i alan Damla olduğu için adaya veda edecek isim de Damla olacaktır. Damla ne yapmalı etmeli Nagihan’dan en azından son hafta dokunulmazlığı almalı.

Survivor 2018 106. Bölüm Fragmanı