Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Mesleği İşi

Survivor 2018’de sonund aAcun Medya Gönüllüler takımını açıkladı. Survivor 2018’in Gönüllüler takımında dikkat çeken isimlerden biri de Gizem Kurtulan oldu. Gizem Kurtulan’ı daha önce ekranlarda çok faza görmedik. Güzelliği ile dikkat çeken Gizem Kurtulan Survivor 2018 tanıtımın “Survivor benim için hırs güç ve başarı demek diye açıkladı”gizem kurtulan survivor

Bakalım Survivor 2018’de Gizem Kurtulan gerçekten başarı elde edebilecek mi göreceğiz. Gizem Kurtulan Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümü mezunudur. Pilates eğitmenidir. Oldukça güçlü bir fiziği vadır; sürekli kas geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Gizem Kurtulan resimleri 1

Gizem Kurtulan Survivor 2018 seçmelerden gelmiştir. İlk seçmeleri geçtikten sonra yoğun tempo ile çalışan  Gizem Kurtulan Survivor 2018 katılmayı ikinci seçmelerde jüriyi ve Acun Ilıcalı’yı etkileyrek hak etmiştir.

Gizem Kurtulan renkli bir kişiliğe sahiptir. Spor yapmayı bisiklete binmeye çok seven  Gizem Kurtulan ayrıca denizi ve yüzmeyi de çok sever.

 Gizem Kurtulan’ın Sevgilisi Erkek Arkadaşı

Gizem Kurtulan için şuanda bir sevgilisi var dememiz çok zor zira yaptığımız araştırmalardında bu yönde br paylaşımını göremedik; ancak öğrencilerini çok seviyor; özellikle öğrencileri ile çalışmaktan çok zevk alıyor.

 Gizem Kurtulan Kaç Yaşında

Gizem Kurtulan 24 27 yaş aralığında olduğunu tahmin ediyoruz.

Etiketler