Survivor 2020 Fatma Günaydın Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli Sevgilisi

Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarını yakından tanımaya devam ediyoruz. Acun Ilıcalı’nun bu sezon Ünlüler Gönüllüler konseptinde yapacağı yarışmada seçmelerde en çok dikkat çeken kadın yarışmacılardan biri de Fatma Günaydın olmuştu.

Survivor 2020 Fatma Kimdir?

Çok mutlu ve enerjik bir kız olan Survivor 2020 yarışmacısı Fatma Günaydın evin en küçük çocuğu; bu nedenle de çok sevilmiş bir kız. 28 Nisan 1995 de Erzurum da doğan Fatma Günaydın 25 yaşının içinde; yani ömrünün baharında.

Survivor 2020 de herkes na Fatoş diyecek; çünkü Fatma kendisine Fatoş ismini daha çok yakıştırıyor. 5 kardeş olan Fatoş evin en küçüğü. Fatma’nın üç ablası bir de abisi var. Fatma Günaydın daha doğmadan annesinin hayatını kurtaran bir kız. Doktorlar Fatma’nın abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unutmuş ve bu durum uzun yıllar fark edilmemiş; ancak Fatma dünyaya gelince annesinin ağrılarının nedeni ortaya çıkmış.

Fatma Günaydın Kimdir?

Çok mücadeleci bir kız olarak hayatın her anında mücadelenin gerekliliğine inan Fatma Günaydın Survivor 2020’yi de bu nedenle seçmiş; çünkü mücadele olmadan Survivor 2020 olmaz. Mücadele ise Fatma’nın işi. Ortaokulda okulunda kız futbol takımında yer alan atletik kızımız bacakları futbol nedeniyle kaslanınca güzellik kaygısı ile futbolu bırakmak zorunda kalmış. Güzellik Survivor 2020 yarışmacısı Fatma içn önemli bir etken. Her durumda ve her anında bakımlı olması gerektiğine inan bir kız. survivor 2020 Fatma

Fatma Günaydın Wikipedia

Derslerinde çok başarılı olamayan Survivor Fatoş Lisede meslek lisesi okumu ve üniversitede moda tasarımı kaznarak sevdiği ve takip ettiği bir sektör olan moda sektörüne girmiş Bkm Yapımda işe giren Fatma Günaydın BKM Yapımın bir çok filminde tasarım alında çalışmış; Deliha 2 ve Jet Sosyete bu projelerden.

Üniversitede İngilizce öğrenmenin ne kadar insana katkı sağladığını görünce Malta’ya ilginizce öğrenmeye gitmiş. Malta macerası Fatma Günaydın’ı değiştiren önemli bir deneyim olmuş ve adeta gözü açılı. Kendi başına ayakta durmayı da Malta da öürenen Fatma Günaydın seyahet etmeyi ve yeni yerler görmeyi yeni insanlar tanımayı çok seviyor.

Karanlıkta tek başına uyumaktan çok korkan Survivor Fatoş her şeye rağmen Survivor 2020 de başarılı olacağına inanıyor. Doğayı ve hayvanları çok seven Survivor 2020 Fatma’nın en büyük hayali Survivor’da yer almakmış ve tam bir Survivor hayranıymış.

Survivor 2020 Fatma Kaç Yaşında?

Survivor 2020 yarışmacısı Fatma Günaydın 28 Nisan 1995 doğumludur ve 25 yaşındadır. Yaşı itibari ile çok enerjik bir kızdır. Bu yönü ile Survivor 2020 de başarılı olabilecek olsa da ne yazık ki spor geçmişi olan bir yarışmacı değil.

Survivor 2020 Fatma Nereli

Survivor 2020 Fatma Güaydın aslen Erzurum’lu. Uzun yıllarda Erzurum da yaşayan Fatma Günaydın Erzurum’u ve Erzurum’lu hemşehrilerini de çok seviyor.

Survivor 2020 Fatma’nın Sevgilisi Var mı? Survivor 2020 Fatma Günaydın’ın Erkek Arkadaşı Kim?

Survivor 2020 Yarışmacısı Fatma Günaydın’ın bilinen bir erkek arkadaşı veya sevgilisi yoktur.

 

Yorum yaz