Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’dan Ayrıldı mı? Haluk Nerede Geri Dönecek mi?

Güncelleme 24 haziranTamer Karadağlı Çocuklar Duymasın ile ilgili verdiği bir röportajında  Çocuklar Duymasın devam etse bile Tamer Karadağlı o Çocuklar Duymasın dizisinde yer almayacak dedi; böylece Tamer Karadağlı  için Çocuklar Duymasın kesin olarak bitmiş oldu.

Çocuklar Duymasın senaristi ve yapımcısı Birol Güven Çocuklar Duymasın dizisinde bu sefer her şeyin güzel bitmeyeceğini açıklamıştı; ancak bu kadar kötü bir son beklemiyorduk efsane dizisinden. Bilindiği üzere önce Gece yüzünden Haluk ve Meltem’in arası çok açılmıştı; daha sonra da Tutku meselesi başlamıştı.

Bilindiği üzere Tutku Haluk’a saplantılı şekilde aşık bir kızdı. Çocuklar Duymasın’ dizisinin 73 ve 74. bölümünde her ne kadar çokça dillendirilse de kimse Haluk ve Meltem aşkının bitip boşanma olayının gerçekleşeceğine inanmıyordu; hatta izleyici bu boşanma meselesinden çokça da sıkılmıştı; ancak bu sefer bu boşanma meselesi gerçekleşti ve Haluk ile Meltem boşandı.

Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltem Aşkı Bitti mi?

Her ne kadar izleyici Haluk ve Meltem’in ayrılmasında Tutku’nun gelmesinin veya Gece’nin etkisi olduğunu düşünse de gerçekler çokça farklı

Aslında Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk ve Meltem aşkı bitmedi. Haluk Meltem’i onsuz yaşayamayacak; koca şehre sığamayacak kadar çok seviyor; ancak Meltem de bu evliliği Haluk’u severek bitirmek zorunda kaldı yani Haluk ve Meltem aşkı bitmedi ama artık imkansıza döndü bu aşk. Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasından ayrıldı mı

Çocuklar Duymasın Haluk Nerede?

Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk Meltem’den ayrılıp bu ayrılığında gerçek sebebini öğrenemeyince adeta kafayı yedi. Haluk İstanbul’a sığamadı ve şehri terk etti. Ağır bir depresyon yaşayan Haluk kimse ile konuşmak ve görüşmek istemiyor.

Çocuklar Duymasın Haluk Geri Dönecek mi?

Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk geri İstanbul’a dönecek; zira Çocuklar Duymasın dizisi sezon sonuna kadar yaklaşık 8 bölüm yayında olacak; ama ikisi de çabaladıkça her şey daha  kötüye gidecek.

Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’dan Ayrıldı mı?

Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’dan ayrılmadı; en azından şuana kadar bize Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’dan ayrıldığı veya ayrılacağı ile ilgili bilgi gelmedi. Eğer Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’dan ayrılacak olsaydı kesin olarak haberimiz olurdu.ocuklar Duymasın Haluk Nerede Dönecek mi

Çocuklar Duymasın ne zaman final yapacak? İşte detaylar ve son gelişmeler için tıkla Ne Zaman Final Yapacak?

Çocuklar Duymasın 75. Bölüm Fragmanı