İkimizin Yerine 213. Bölüm Özeti 8 Nisan Anandi‘nin Adı Kötüye Çıktı 

İkimizin Yerine dizisinin 213. bölümümde Anandi’ye atılan iftiralar tüm köyü sarsar ve Anandi‘nin adı kötüye çıkar. İşte İkimizin Yerine 8 Nisan özeti.

İkimizin Yerine 213. Bölüm Özeti

Jagat, Anandi’nin kaçırıldığını ve onu kurtarmasını düşünür. Telefonunu alıp odadan çıkar. Gauri uyanır ve peşinden gider. Jagat, Bairon’a, Şravan‘ın ailesinin ona yardım ettiğinden şüphelendiğini söyler. Evlerine gittiğinde gördüklerini anlatır. Ayrıca kaçırma olayının çok iyi planlandığını, bu yüzden yardım almaları gerektiğini belirtir.

Gauri dinler ve şok olur. Bairon, Jagat ile aynı fikirde ama Anandi hala başına gelenlerin şokunda olduğu için şu anda bir şey yapmak istemediğini söyler. Jagat, Anandi için endişelenmeyi bırakmalı, çünkü şu anda onunla ilgilenen insanlar var. Jagat’a yardımı için teşekkür eder ve kapatır. Gauri, yalancı hani bu olay bitmişti, hâlâ Anandi’yi düşünmeden duramıyorsun diye Jagat‘la kavga eder.

Anandi de evde huzursuzdur. Evin etrafına dolaşır ve korkar. Odaya geri döner ve kapıyı kapatıp, korkmadığını, görevlerini yapabileceğini düşünür. Bairon karakolda Gulli‘nin söylediklerini anlatır. Polis, ona inanamaz ve Gulli’yi takip eden kişinin sadece yabancı olabileceğini, Anandi’nin kaybolmasına bağlı olmayacağına inanır. Bairon, onu ikna edemeyince, kendisi meseleyi çözmeye karar verir. Gulli, Anandi’yi okula götürmeye gelir ama Sumitra, Anandi’nin hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Sumitra Anandi’nin hala olayın şokunda olduğunu ve korktuğunu söyler. Anandi, korkuları bitince, görevine döneceğini söyler. Gulli gider.

Bairon karakoldan ayrılır ve Jagat onu arar. Bairon’a bunu kimin yaptığını bulmasını ve ona verdiği bilginin gerçeği ortaya çıkaracağından emin olduğunu söyler. Bairon ona polisin dediklerini söyler. Jagat buna inanamaz. Bairon, Jagat’a her şeyi bize bırak der. Gauri gelir ve Jagat’a Anandi’yi sorar. Olanları bana da anlat, belki yardım edebilirim der. Jagat Gauri’yle Jetsara gittikten sonra olan her şeyi hatırlar.

Gauri, onunla alay eder ve ona Anandi‘yle ilgili bir sürü laf sokar. Benim hiç bir şeyim yok, yalnızım, her şeyi tek başıma yapıyorum, insanlara yalan söylüyorum der. Jagat, seni seviyorum ve senin için her şeyi yapmaya hazırım diye Gauri‘yi sakinleştirir. Sumitra ve Gehna Anandi‘yi mabede yalnız göndermek istemeyip onunla gidecektir. Basant, hizmetçilere hep yanlarında olmalarını ve mabedden doğruca eve gelmelerini söyler.kimizin Yerine 213. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 213. bölüm özetinde Sugna ve Asha, Anandi ve ailesi ile buluşur, hep birlikte mabede giderler.  Anandi için Puja yaparlar. Bir kadın, Dadisa‘nın küçük gelininin geri döndüğünü söyler. Bütün köylüler aileye bakar. Bir Bayan Rahibin durmasını söyler. Anandi bir şeye dokunursa mabet kirlenir der. Aile şok olur. Diğerleri de Anandi‘yi kirli sayar. Kadınlar, bu günlerde kiminle kaldığını biliyoruz diye ismini karartırlar. Gehna Anandi‘yi savunur. Ardından Şravan’ın ailesi gelir ve Anandi’nin oğullarını tuzağa düşürüp onunla kaçtığını söyler.

Oğullarının nerede olduğunu sorarlar, çünkü o geri döndü, ama oğulları yok. Annesi oğlunu geri ister. Sumitra insanlara Anandi’nin kaçırıldığını söyler, ancak hiç kimse ona inanmaz ve gözleriyle gördüklerine inandıklarını söylerler. Anandi hepsini duyar. Anandi, bunları duyacak ne yaptığını ve neden bahsettiklerini sorar. İnsanlar hala Anandi‘yi kötüler, Şravan ile kaçtığını ve kaçırılmadığını söylerler.

Anandi, Şravan’ın nerede olduğunu bilmediğini söyler. Şravan’ın babası, herkese oğluyla Anandi‘nin bisikletteki fotoğrafını gösterir. Anandi resmi görünce şok olur. Anandi hiçbir şeyi kabul etmez. Şravan’ı o kadar iyi tanımıyorum bile, sadece bana geldi ve ona iş buldum der. Başka bir kadın, Anandi‘yi mabedde Şravan‘la gördüğünü söyler. Asha Anandi’yi destekler ve resmin sahte olduğunu söyler.

Özeti Devam Ediyor

Gehna, neden Anandi yalan söylesin de herkese Anandi’nin yaptığı iyilikleri anlatır. Kadınlar Anandi’yi kötülemeye devam eder ve çocuklarının okula göndermeyeceklerini söylerler. Şravan’ın annesi halaoğlunun başına gelenler için Anandi’yi suçlar. Kimse Anandi’nin kaçırıldığını dinlemez. Köylüler kaçırıldığına dair kanıt isterler. Anandi eve koşar ve ailesi onu takip eder. Odasına gider ve dolaplarda bir şey arar.

Daha sonra Şravan’ın fotomontaj yaptığı gibi montaj yapılan Jagat’la bir resmini bulur. Sumitra’ya, bu resmi Jagat‘ın mabedde çektirdiğini ve sonra Jagat’ın kendisini de resme yerleştirdiğini anlatır. Eğer Jagat bunu yapabiliyorsa Şravan da yapabilir der. Bunu herkese söylemek ister. Gulli gelir ve kimsenin okula gelmediğini söyler. Anandi, tabi, köy yapacak daha iyi bir şey bulamadı der. Anandi, biri benim kaçtığımı göstermeye çalışıyor der.

Şravan’ın ve değerli eşyalarının nerede olduğunu merak eder. Bairon Anandi ile aynı fikirde ve bunun çok iyi planlandığını söyler. Şravan’ın ailesi de işin içinde der. Anandi, mevzuya Şravan’ın dâhil olduğunu öğrenir. Bairon, insanların buna inanmayacaklarına söyler. Polis kanıt isteyecek ve kanıt olmadan hiçbir şey yapmayacak der. Bairon, bu işin profesyonel olduğunu söyler. Şravan’ın ailesinden gerçeği öğrenmeleri ve ardından suçluyu bulmaları gitmeleri. Şravan’ın kız kardeşi pahalı giysiler giyer. Annesi, uzun süredir bunu yapmak istediğini belirtir. Anandi ve Gulli onların evine gelir.

Aile korkmuş gibi. Babası buraya gelmeye nasıl cüret ettiğini sorar. Anandi onlara yalancı olduklarını söyler ve neden köylülerin önünde onu rezil etmek istediklerini sorar. Anandi, aileye hem Şravan‘la olan hem Jagat ile olan birbirine benzeyen resimlerini gösterir. Anandi, Şravan’ı resme dâhil ettiklerini ve sahte resmin bilgisayarda yapılabileceğini ima eder. Annesi, Anandi’yi susturmaya çalışır. Bu işlerin bilgisayarda nasıl yapıldığını bilmediklerini bildirir. Yine Anandi’yi suçlar. Anandi’nin gerçeği gizlemek için bütün bu bahaneleri yaptığını söyler. Annesi Anandi’nin diğer kadınlara kötü örnek verdiğini söyler.

İkimizin Yerine 8 Nisan özetinde Anandi, ev için bu kadar pahalı mal almak için parayı nereden bulduğunu ve neden çok çalışkan oğullarını aramadıklarını sorar. Annesi, Şravan’ın seninle gittiğini biliyorum der. Anandi, Şravan mı söyledi diye sorar. Annesi yalanını kapmış gibi. Anandi onu sorgular. Annesi esip, gürleyerek söylediklerini saklamaya çalışır. Anandi etkilenmez ve giderken bedeli ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkaracağını belirtir. Gidince babası patronu arar.

Jagat evde çok keyifsiz ve gergindir. Gauri’nin annesi, kocasından Jagat ile konuşmasını ister. Sumitra, Anandi’nin nerede olduğunu merak eder ve tek başına gitmesi iyi değil diye düşünür. Anandi içeri girer ve gerçeği öğrenmek için gitmem önemliydi der. Anandi, evde ne bulduğunu belirtir ve bu kadar kısa sürede bu kadar parayı nasıl bulduklarını sorar. Biri, beni karalamak için onlara para veriyor olabilir der. Bairon, kimin yardım ettiğini görmek için aileye göz kulak olmaları gerektiğini belirtir. Gauri’nin annesi ve babası Jagat ile konuşmaya gelir. Önceki ilişkisinden vazgeçtiği ve tüm hayatını Gauri ile geçirmek istediğini düşünerek evliliği nasıl kabul ettiğinden bahsederler.

Gauri’nin babası Jetsar’a gitmemesi gerektiğini söyler. Gauri üzülüyor o şu anda hassas bir durumda der. Annesi, Jagat’ın diğer kadın için neden bu kadar endişelendiğini, onun yalnız olduğunu ve destek aramaya gittiğini belirtir. Jagat onu durdurur ve Anandi’nin bir ismi olduğunu ve diğer kadın olmadığını bildirir. Ayrıca Gauri’yi düşünmediğimi nasıl söyleyebilirsiniz, bunu size göstermek zorunda mıyım, bunu nasıl düşünebilirsiniz der. Gauri, öfkeyle Jagat’ın adını bağırır ve çok kızgın.

kimizin Yerine 8 Nisan resimleri

Jagat Gauri’nin ailesine bağırır ve bana ne yapacağımı söylemeyin der. Gauri gelir ve ikisi tartışmaya başlar. Gauri, yine Jagat’ın sadece Anandi’yi umursamadığını söyler. Jagat çok kızar ve bir hışımla gider. Şiyam, adamlarından Prakaş’a, Şravan‘ın ailesini takip etmesini söyler. Şiyam eve gelir ve Bairon ile Basant’ı da bu konuda bilgilendirir. Şravan’ın babası telefonla patronla konuşur ve karısına bağırdıktan sonra yola çıkarlar.

Prakaş onu otobüs durağına kadar takip eder ve Şiyam’a Jaipur’a gideceklerini söyler. Şiyam, Bairon, Basant ve Anandi gider. Hepsi bir ciple Jaipur otobüslerini takip eder. Kafede dururlar, otobüsü bulmaya çalışırlar. Şiyam kendini kamufle eder ve otobüste tek başına gider. Etrafına bakar ama Şravan’ın babasını kaybeder. Otobüs kafeden giderken, Anandi otobüste Şravan’ın babasını görür ve ekibe söyler.

İkimizin Yerine 213. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 213. Bölüm Özeti 8 Nisan Anandi‘nin Adı Kötüye Çıktı  (1 Yorum)