İkimizin Yerine 212. Bölüm Özeti 7 Nisan Jagat Mumbai’ye Döndü

İkimizin Yerine dizisinde heyecanlı bir  212. bölüm izleyiciyi bekliyor.  İkimizin Yerine dizisinin 7 Nisan pazar günü ekranlara gelecek yeni bölümünde Jagat Mumbai’ye dönecek ve Gauri’yi kızdıracak.

İkimizin Yerine 212. Bölüm Özeti

Jagat ve Anandi yaya olarak koşarlar. Adamlar da motoru fark ettiklerinde yaya olarak peşlerine düşerler. Jagat ve Anandi kaçarken, Anandi açlıktan tükenir ve artık koşamaz. Jagat onu kucağında taşır ve şimdilik saklanacak bir yer arar. Anandi uyanır ama çok zayıftır. Kaçırıldığında başına gelenleri hatırlar ve ağlar. Jagat’ın onu bulduğu için mutlu olduğunu söyler. Adamların yakında olduğunu duyarlar ve çalılıkta saklanmaya çalışırlar. Adamlar aralarında Anandi’yi bulamazlarsa patronlarının onları kesinlikle öldüreceğini konuşurlar. Adamlardan biri onları bulmaya yakın. Jagat ve Anandi sarılırlar, göz göze gelirler.

Adamlar onları bulamaz ve başka yerleri aramaya giderler. Jagat Anandi’ye, arabaya kadar koşmaları gerektiğini söyler, eğer adamlardan önce orada ulaşırlarsa, cip ile kaçabilirler. Her ikisi de koşmaya başlar ve cipi bulurlar. Bir süre ciple kaçtıktan sonra bir sürü kamyonun olduğu bir yere gelirler. Jagat, cipte kalmalarının güvenli olmadığını söyler. Cipten inip kamyona binmek için şoförle konuşurlar. Şoförle kaybolduklarını ve Jetsar’a gitmeleri gerektiğini söyler.

Sürücü karşılığında bir şey ister. Jagat’ın hiçbir şeyi yok, ama Anandi, sürücüye bileziklerinde birin verir. İkisi de kamyon kasasına geçer ve Jetsar’a doğru ilerler. Anandi, Jagat’a buraya nasıl geldiğini ve onu bulabildiğini sorar. Jagat, ona halhal sayesinde ulaştığını ve onu kurtarmak için adamları uyuşturduğunu anlatır. Jagat, adamlar sana bir şey yaptı mı diye sorar.

Anandi, hayır ama sen gelmeseydin kurtulamazdım der.  Jagat’a teşekkür etmeye çalışır ama Jagat hala evden çok uzakta olduklarını söyler. Anandi, Jagat’ın omuzlarında uyuya kalır. Jagat, Anandi’ye bakarken, geçmişte Anandi ile bazı tatlı anlarını hatırlar. Geçmişi hatırlarken mutludur. Anandi Jagat’ın omuzlarına sıkıca sarılır.

Anandi, Jagat’a teşekkür etmeye çalışır ama Jagat onu fırçalar. Eve ulaşırlar. Jagat, Bairon’dan çekinir ve tereddüt ediyor. Anandi eve girer ve Sumitra ile Bairon’a seslenir. Herkes çıkar ve Anandi’yi görmelerine şok olup sevinirler. Herkes Anandi‘ye nerede olduğunu sorar. Anandi, bazı adamların onu kaçırdığını, ama Jagat’ın onu kurtardığını söyler. Geri döner ve Jagat’ın orada olmadığını fark eder. Herkes Anandi’yi içeri alır.

Sumitra dışarı çıkar ve Jagat’ın uzaklaştığını görür. Ona seslenir, ama Jagat Anandi’yi düşünmeye dalmıştır. Sumitra Jagat’ın peşinden koşar ve onu durdurur. Anandi’yi kurtardığı için ona teşekkür eder ve ona borçlu olduğunu söyler. Ama bu, senin yaptığın her şeyi affettiğimi göstermez çünkü sen başından beri Anandi’nin durumundan sorumlusun der.kimizin Yerine 212. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 212. bölüm özetinde Jagat’ın duyularını geri alması için Tanrı’ya dua edecektir. Jagat onunla konuşmaya çalışır, ama Sumitra gider. Evde, Sumitra Anandi’yi yedirmeye çalışır. Basant, herkese bunları Dadisa’dan uzak tutmaları gerektiğini söyler. Gehna bütün bunların nasıl olduğunu sorar. Anandi, kim olduğunu bilmediğini söyler. Birisi beni arkadan yakaladı ve kaçırdı, gözüm hep kapalıydı der. Herkes Anandi’nin hikâyesini duyunca şok olur.

Gehna, Anandi’nin elinde bazı çizikleri fark eder ve ona yanlış bir şey yapıp yapmadıklarını sorar. Anandi reddeder ve zarar verilmemesinin garip olduğunu, çok iyi bakıldığını söyler. Onlardan biri beni taciz etmeye çalıştı ama diğerleri onu durdurdu ve patronun bana dokunmama emrini hatırlattı der. Gehna güçlü bir adam olması gerektiğini düşünür, fidye de istemediler, o zaman neden diye merak eder. Bairon onu durdurur ve Anandi’yi odaya götürmesini söyler.

İkimizin Yerine 7 Nisan Özeti Devam Ediyor

Anandi ve Gehna gidince, Bairon Sumitra’ya Anandi travmada olduğu için tüm o korkunç hatıraları unutması için ona yardım etmelerini söyler. Ayrıca köy halkının dedikodularından haberi olmasın der. Anandi’nin odasında, Gehna aynı soruyu tekrar sormaya çalışır, ama Sumitra onu durdurur ve Anandi’ye rahatlamasını söyler. Anandi evinde olduğunu ve güvende olduğunu söyler. Jagat otobüste, Sumitra’nın sözlerini hatırlar.

Bairon, şu an Anandi’nin kaçırıldığına ve masum olduğuna dair hiçbir kanıtlarının olmadığı için çaresizdir. Sumitra, Anandi için hala endişeli olduğunu söyler. Neden kaçırıldığını, arkasındaki nedenin ne olduğunu bilmiyorlar. Bairon ona önce Anandi’nin bakımını yapmasını ve hala travmada olduğu için dedikodulardan bahsetmemesini söyler. Anandi normale döndüğünde bu olayın arkasındaki sırrı kesinlikle öğreneceğini söyler.

Anandi, odasında, Jagat’ın resmine ona teşekkür edemediğini söyler. Beraberken, hiç ayrılmamış gibi, her şeyi unuttuk, sanki kötü bir rüyaydı ve seninle birlikteydik der. Fakat aniden ayağa kalkar ve bazen kalbinin zayıf hissettiğini ama gerçeğin başka bir şey olduğunu söyler. Bu doğru değil, yine güçsüzleşeceğim diye düşünür. Sonra uyumaya çalışır ama taciz girişimini hatırlayarak uyuyamaz. Sabah, Gehna onu uyandırmaya gelir ve Jagat’ın fotoğrafıyla uyuduğunu görüp geri döner. Sonra kapıyı çalıp ona seslenir. Anandi fotoğrafı gizler.

İkimizin Yerine 7 Nisan özetinde Gehna ona bir bardak süt verir. Gehna Anandi’nin acısını anlar ve kötü hisseder. Jagat, Kunda’nın evine ulaşır. Kunda ona aile üyelerini sorar ve ona biraz yemek verir. Jagat yemez ve odasına gider. Jagat ve Gauri yüz yüze gelir. Gauri kızgın. Jagat yorgun. Gauri, Anandi‘nin uzun süre seninle kalamayacağını anlaman iyi oldu fakat zavallı Anandi, tüm çabalarına rağmen melek gibi kalamadı der. Normal bir kız gibi onun da bazı ihtiyaçları var der. Jagat, tiksinir ve Anandi’nin kaçırıldığını ve onu kurtardığını söyler. Anandi‘yi güvenli bir şekilde eve getirdim der.kimizin Yerine 7 Nisan resimleri

Gehna, Sumitra‘ya, Jagat’ın Anandi’yi kurtardığını, ama Anandi‘nin tekrar zayıfladığını ve Jagat’ın fotoğrafını elinde gördüğünü söyler. Her ikisi de Anandi için üzülür. Gehna, Anandi Jagat‘ı düşünemesin diye onu işlerle oyalamaları gerektiğini söyler. Gauri, Jagat‘a, Anandi‘den nasıl bu kadar emin olduğunu, onun kaçtığını, ama durumlarla başa çıkamadığı için bu tür bir hikâye uydurduğunu söyler. Jagat ayağa kalkarak Gauri’ye bağırır. Bütün bu durumları gördüm ve kaçıranların ne kadar tehlikeli olduğunu biliyordum der. Gauri bana bağırma, ben düşündüğümü söyledim der.

Jagat sesini alçaltır ve ona hiçbir şey ispatlamak istemediğini ama bütün bunlara tanık olduğunu söyler. Anandi’nin başı dertte olduğu için ona yardım etmeye gittim ve güvende olduğunu görünce rahatladım, onunla ilişkim vardı, bu yüzden insanlık adına ona bu kadarını yapmak zorundaydım der. Sonra oturur ve onu kurtardığını, tekrar buraya geldiğini söyler. Artık gerginlik yok, aramızda başka bir şey yok, artık oraya bir daha asla gitmeyeceğim der.

Gauri, en azından yine gitmeyeceksin, beni bu durumda bırakıp gittiğini ve asla geri dönmeyeceğini düşündüm bu yüzden böyle konuştum, bunu bir daha yapmayacağım der. Anandi mutfakta çalışırken taciz girişimini hatırlar. Nandu eline dokununca, Anandi bağırır ve kâse elinden düşer. Nandu, Gulli’nin onu görmeye geldiğini söyler. Gehna, Gulli’ye dedikoduları Anandi‘ye anlatmamasını söyler. Gulli, Anandi’ye nasıl olduğunu sorar ve ona sarılarak ağlar.

Anandi ona iyi olduğunu söyler. Gulli, büyük bir hata yaptığı için ondan özür diler. Hepsi şaşırır. Gulli Anandi’ye, kaçıranların onu hiçbir şey söylememesi için tehdit ettiğini, yoksa seni öldüreceklerdi der. Kaçırma olayını, adamların seni zorla cipe bindirdiğini gördüm der.  Anandi, daha önce tanıdığı biri olup olmadığını sorar. Gulli, yüzlerinin kapandığını söyler. Geri döndüğünü öğrendiğimde, her şeyi anlatmaya geldim der. Anandi, kimsenin ona karşı bir sorunu olmadığını ve onun yerinde olsaydı aynı şeyi yapacağını söyler. Bairon, bahaneyle Anandi’yi mutfağa gönderir.

Bairon, Gulli’ye ayrıntıları sorar. Gulli, Şravan‘ı kaçıranlarla gördüğünü söyler. Gulli bir ağacın arkasından Anandi‘nin kaçırıldığını gördüğünü, Şravan‘ın onu gördüğünü anlatır. Beni, eğer konuşursam Anandi‘yi öldürmekle tehdit ettiler der. Bairon şok olur ve Şravan’ı doğru tanıyıp tanımadığını sorar. Gulli evet diyor. Bairon ve Basant gerilir. Hem Basant hem de Bairon Anandi’nin kaçırılmasının nedenini anlayamaz. Bairon, tüm bunların arkasında güçlü bir adam olmalı, eğer Şravan’ı bulabilirsek, arkasındaki gerçeği de öğreniriz der.

İkimizin Yerine 213. Bölüm Fragman

İkimizin Yerine 212. Bölüm Özeti 7 Nisan Jagat Mumbai’ye Döndü (2 Yorum)