Yemin 31. Bölüm – 32. Bölüm – 33. Bölüm Özeti 1 Nisan – 2 Nisan – 3 Nisan Fragmanı

Yemin 33. Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan Masal‘ı parka götürür. Masal Emir‘e Reyhan‘ı çok mu seviyorsun diye sorar. Cemre Cavidan‘a belgelerdeki tarihi nikâhtan 2 gün önceye aldığını söyler. Cavidan kimse anlamaz değişikliği der. Cemre hemen Emir görse de bitse bu iş diye acele eder. Emir belgeyi görünce kafası karışır. Reyhan Emir‘e papatya çayı verir ve Emir çok güzel koktuğunu söyler. Soner Kemal‘in evine gelir ve bunun bedelini ödeyeceksin der. Kemal beni tehdit etme diye onu uyarır. Sonra Leyla Kemal‘e Soner’in Masal‘ı kaçırmadığını söyler. Kemal ona şimdi de eski işini bırakıp polis mi oldun der. Leyla üzülür. Cavidan Emir‘in önünde Reyhan‘la kaba konuşurken Emir ona konuşma üslubun hiç hoş değil der. Cavidan ve Reyhan şaşırır.

Yemin 33. Bölüm resimleri

Benim tahminime göre, Masal Emire Reyhan‘ı çok mu seviyorsun deyince Emir evet demiştir. Ancak bunu Reyhan duymamıştır. Masal daha sonra bunu Reyhana söyleyecektir. Emir‘in gördüğü belge gerçek miras belgesi olmayabilir. Eğer öyle olsa bile Emir Reyhan‘a güvendiği ve daha önce ona para teklif ettiği halde Reyhan evlenmekte kararlı olduğu için belgeye inanmayacaktır.

 

Yemin 33. Bölüm Fragmanı

Yemin 32. Bölüm Detaylı Özeti

Polis Kemal‘i arar ve Soner‘in olay günü yurtdışında olduğunu söylerler. Cemre 4 gözle Emir‘i bekler. Emir‘i görünce Yonca‘ya anlatıyormuş gibi yaparak Hikmet‘in Reyhan‘a mirastan pay verdiğini söyler. Keşke bunu Emir‘e de söyleselerdi der. Emir gelir ve ona babamın Reyhan‘a pay vermesi çok doğal sonuçta o da bir Tarhun der. Cemre sinirle bunu Cavidan‘a anlatır. Cavidan Emir Reyhan‘a aşık olabilir mi diye düşünür. Reyhan ve Hikmet konuşurken Hikmet ona Emir‘in onunla mutlu olduğunu hissettiğini söyler. Ezan okununca Reyhan yarın Kandil var der. Hikmet ve Reyhan Reyhan‘ın annesini hatırlarlar. Hikmet annen Kandillerde helva yapardı der. Hikmet uzun uzun Reyhan‘a annesini anlatır.

Hikmet Kandil günü Reyhan‘ın annesi için dua okutmayı planlar. Ben burada olmasam da siz halledersiniz der. Emir‘i arayıp çağır der. Talaz ve Taci Leyla‘nın İzmir’de olduğunu düşünürler. Onu ararlar ama Leyla açmaz. Reyhan Emir‘i arar ve Hikmet‘in onu eve çağırdığını söyler. Emir yolda Reyhan‘ı düşünür ve Kemal‘i arar. Onunla sizde bir ara kuş vardı ya diye konuşur. Leyla sonunda Talaz‘ın telefonunu açar ve gitmediğini Masal‘ın yanında olduğunu söyler. Masal‘a söz verdim ondan ayrılamam der. Talaz sinirlenir. Emir gelir. Cavidan onun kızgın olmadığını fark edince sinirlenir. Emir Reyhan‘a incir için banyo yapacak bir kap verir. Kafese kurulumuna yardım eder. Akşam, Reyhan incir için su almaya banyoya giderken Emir çıkar ve Reyhan irkilir. Emir su kabını ister. Reyhan elimi tutacak zanneder. Emir kabı alıp gider. Reyhan rezil oldum kendine söylenir. Leyla Kemal‘in bilgisayarında Soner Adanır‘ı araştırırken Kemal onu görür. Leyla korkar. Kemal onun uyuduğunu düşünür. Leyla bunu kullanır ve uykulu taklidi yapıp Kemal‘in neler yaptığını gözlemler.

Kemal önündeki engelleri kaldırırken Leyla eğlenir. Leyla yakalanmadan odasına gider. Kemal onun üzerini örter ve iyi geceler uyuyan güzel der. Leyla etkilenir. Reyhan ve Emir gece birbirlerini uyandırmak istemezler. Her ikisi de birbirini düşünür. Sabah, Reyhan namaz kılıp oruç tutar. Annesini özler ve duygulanır. Cavidan Cemre‘yi arar ve miras evraklarındaki tarihi nikâhtan önceye alırsak Emir‘i Reyhan‘ın onunla para için evlendiğine inandırırız der. Cemre evrakları yeniden bulmayı kabul eder. Melike helva yapar. Reyhan Melike‘ye Masal‘ın eve geleceğini söyler. Emir onu almaya gider. Suna sevinir. Cemre Yoncadan belgeleri geri ister. Yonca veremem işim riske girer der.

Yonca gidince Cemre gizlice almayı düşünür. Leyla Kemal gece hakkında konuşacak mı diye ağzını arar ama Kemal çaktırmaz. Leyla yine onu uykusuz bırakmaya karar verir. Polis Soner‘in ifadesini alır. Soner Kemal‘e bilenir. Emir Masal‘ı getirir. Cavidan hariç evdeki herkes mutludur. Cavidan Reyhan‘ın Masal ile iyi anlaşmasına dayanamaz. Masal‘ı üzecek şekilde konuşur. Hoca gelir ve Reyhan‘ın annesi için dua okunur. Cavidan da diğer kadınlarla katılır. Hoca ilaveten ilahi de söyler.

Cavidan Cemre‘den haber beklemektedir. Kemal öksürürken Leyla ona ıhlamur getirir. Kemal hasta falan değilim ateşim yok diye inat eder. Leyla ateşini ölçer ve hemen ıhlamuru iç der. Kemal yine inat edince Leyla sinirle gider. Hoca duayı bitirir ve gider. Cemre belgeleri bulup alır. Giderken Zafer‘e rastlar. Zafer Cemre‘den hoşlanıyor. Reyhan Masal‘a puding yedirir ve onunla oynar. Sonra birlikte uyumak isterler. Emir gelir ve Masal onu da çağırır. Emir Masal ve Reyhan aynı yatakta uyurlar. Masal Reyhan ve Emir‘i oyuncak bebeğinin anne babası yapar ve ellerini birleştirir.

 

Yemin 32. bölüm Özeti

Emir Reyhan‘a hediye alır. Ona iyi davranır. Hikmet bunu Reyhan‘a söyler. Cavidan bu durumu fark eder ve acaba Emir Reyhan‘a aşık mı oldu diye sinirlenir. Cemre Emir‘e Hikmet‘in Reyhan‘a mirastan pay verdiğini anlatır ama umduğunu bulamaz. Emir bu çok doğal, Reyhan da bir Tarhun der. Cemre şok. Leyla Kemal‘in ateşini falan ölçer. Onu iyileştirmeye çalışır. Kemal bundan memnundur ama hasta olmadığını söyler. Masal Reyhan‘ı ziyarete gelir. Reyhan ve Emir bundan memnundur. Emir banyodan çıkarken Reyhan incir için su almaya gidecektir. Emir‘le çarpışır ve Emir su kabını ister. Reyhan elini tutacak zannederek neyi vereyim diye sorar. Emir kabı alıp gidince Reyhan rezil oldum diye utanır.

Benim tahminime göre Leyla Kemal Masal‘a hastalık bulaştırmasın bahanesiyle eve gelmiştir. Kemal Masal‘ı hastalıktan korumak için Hikmetlere göndermiştir. Cemre Emir‘e Reyhan‘ı kötü göstermeye çalışınca Emir Reyhan‘ı ezdirmemek için bu çok doğal diyecek. Masal ve Reyhan‘ın iyi anlaşması Emir‘in hoşuna gidecek.

Yemin 32. bölüm fragmanı

 

Yemin 31 bölüm 8 nisan detaylı özeti.

Cavidan Emir‘e Reyhan‘ın onunla olduğunu ve susmasını da kendisinin istediğini söyler. Reyhan ve Emir şok. Cavidan ben rahatsızlandım da Reyhan‘la doktora gittik der. Emir pişman olur. Reyhan Cavidan‘ın davranışına şaşkındır. Leyla Talaz‘ın tutuklanmasına engel olmaya çalışır. Talaz Masal‘ı ben kurtardım der. Masal da onaylar. Kemal Talaz‘ı serbest bıraktırır. Leyla Talaz‘a sarılır ve burda ne işin var diye sorar. Talaz sonra anlatırım der. Cavidan Cemre‘yi arar ve eve çağırır. Reyhan miras olayını öğrenmeden harekete geçmeliyiz der. O sırada Reyhan gelir. Reyhan Cavidan‘a neden Emir‘e yalan söyledin diye sorar. Cavidan evinde huzursuzluk istemediğini söyler. Reyhan‘ı aşağılar ve gider. Kemal Talaz‘dan özür diler ve teşekkür eder.

Leyla şaşırır. Kemal işteki rakibi Soner‘den şübhelendiğini söyler. Emir Reyhan‘la konuşmaya çalışır. Reyhan vicdan yapar ve özür dilemesin diye kaçar. Masal evde Şehriye‘ye olabları anlatır. Talaz da bir kahve içip gitmek ister. Kemal ve Şehriye akşam yemeğine kalmasını ister. Talaz Kemal‘e Masal‘ı Leyla‘dan duyduğunu ve Leyla için onu kurtardığını söyler. Reyhan Cavidan‘ın davranışını düşünmektedir. Emir‘e Cavidan‘la olmadığını söylemeyi düşünür. Zafer Emir‘i arar. Emir ona yine yanıldığını anlatır. Reyhan onu duyar. Reyhanın kuşy kafesinden çıkar. Emir onu yakalar. Reyhan teşekkür eder. Emir ona hak verdiğini söyler. Ben de senin yerinde olsam susardım der. Reyhan ben annenle değildim der. Emir şimdi anlat bari der. Reyhan yine susar. Emir sinirlenir.

Reyhan ona vakti gelince her şeyi anlatacağım nolur bana inan şu an konuşamam der. Emir Reyhan Cavidan‘ın yalanına uymadığını düşünür ve ona güvendiğini söyler. Kemal Leyla‘dan Masal için kalmasını ister. Talaz‘a bundan bahseder. Talaz Leyla‘nın bu ara dinlenmeye ihtiyacı var der ve Leyla ile gider. Cavidan Cemre‘ye Reyhan mirastan men olunca boşanacaklarını söyler. Emir‘e Reyhan‘ı paragöz olarak gösterip aralarını açmayı planlarlar. Emir Reyhan‘ın onunla para için evlendiğini düşünecektir. Leyla çok üzgündür. Talaz onu bir sürelik Ízmire göndermek ister. Ertesi gün Reyhan Hikmet‘i ziyarete gitmek ister ama bahane bulamaz. Emir‘e gerçeği anlatmaya karar verir ve Hikmet‘in hasta olduğunu söyler.

Emir ne dediğini anlayamadan Hikmet eve gelir. Hepsi başına tollanır. Hikmet hastayım der ama sadece üşütdüğünü söyler. Reyhan Hikmet‘le ilgilenirken Cavidan çekemez ve Hikmet‘i odaya gönderir. Melike de evdedir. Hikmet yemek bile istemiyordur. Kemal Emiri arar ve bu gün işe gelemem hastayım der. Emir ve Reyhan‘ı eve çağırır. Kemal peynirli omlet yapar. Masal Leyla ablam da çok severdi der. Nigar ve Sefer tatile giderken Şehriye gelir. Nigar Sefer‘e kızar. Şehriye Sefer‘e bankadaki parayı çektiği için kızar. O da Uludağa gitmeye karar verir. Nigar da ya benle ya da annenle git der. Sefer Şehriye‘yi gitmemeye ikna edemez. Cemre belgeleri Yoncaya geri verir. Reyhan ve Emir gelince Masal Leyla zanneder ama Emir‘i görmesine de sevinir. Kemal Reyhan ve Masal‘ı tanıştırır. Reyhan Masal ile konuşur ve Leyla ile de tanışmak istediğini söyler. Belki benim de arkadaşım olur der. Reyhan ve Masal kahve yapmaya giderler. Emir Kemale Masal‘ı adım adım iyiye gittiğini söyler. Nigar Sefer‘e Şehriye de tatile geldiği için tavır yapar. Reyhan Masal‘a yemek de yedirir. Masal Leyla Kemal ve kendisinin resmini çizip gösterir. Reyhan‘ın kalmasını ister.

Reyhan sonra yine gelirim der ve Emir‘le giderler. Leyla tam tatile gidecekken Kemal arar ve Masal‘ın bebeğinin yerini sorar. Leyla ona söyler. Leyla Kemal‘in sesindeki kırgınlığı fark eder. Kemal iyiyim dese de Leyla huzursuz olur. Reyhan ve Emir arabada Masal‘la ilgili konuşurlar. Yonca Emir‘i arar ve ofise çağırır. Cemre de ofistedir. Reyhan evde Melike‘nin üzgün olduğunu fark eder ve sorgular. Melike Hikmet‘in hastanede ölmemek için eve geldiğini söyler. Reyhan‘dan Hikmet‘i tedavi olmak için ikna etmesini ister. Leyla yolda giderken de üzgündür. Reyhan Hikmet‘le konuşur ve tedavi olmaya ikna etmeye çalışır. Cavidan onları izler. Masal Leyla‘yı özler. Kemal yeni bakıcıyı beklerken Leyla gelir. Kemal şaşırır.

Yemin 31 bölüm fragmanı

Emir Reyhan‘a yargısız infaz yaptığım için üzgünüm, ben de söz verseydim susardım der. Reyhan ben Cavidan‘la birlikte değildim der. Yine kavga çıkar. Reyhan bir kerecik bana güvensen ne olur diye sorar. Cavidan Cemre‘yle konuşur ve Reyhan miras olayını öğrenmeden hatekete geçmeliyiz der. Reyhan gelir ve neden öyle söyledin diye sorar. Masal ve Reyhan tanışır. Masal Leyla‘yı över. Reyhan belki Leyla benim de arkadaşım olur der. Emir Kemal‘e Masal‘ın günbegün iyiye gittiğini söyler.

Benim tahminime göre, Talaz Leyla‘ya duygu sömürüsü yapacak ve ben Masal‘ı kurtarmaya geldim diyecek. Leyla ona inanıp Kemal‘i de ikna edecek. Kemal Leyla için Talaz‘ı şikayet etmeyecek ve ya şikayetini geri alacak. Reyhan Cavidan‘ın sözlerini duymamıştır sadece neden Emir‘e onun için yalan söylediğini sormuştur. Cavidan kıvıracaktır. Reyhan Leyla ile tanışacak ve iyi arkadaş olacaklar.

Yemin 31. 32. Bölüm – 33. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde, Cavidan Melike’yi evden göndermiş ve Emir‘in gözünde Reyhan‘ı yalancı durumuna düşürmüştü. Emir de öfkeyle Reyhan’a boşanma belgelerini imzalatmak istemişti. Masal Filiz tarafından kaçırılmış ancak Talaz Fiilizi vurmuştu. Kemal ve Leyla da olay yerine gelmektedir.

Bu bölümlerde ise, Talaz Masal’ı arayacak ve tam bulacakken Leyla ve Kemal yetişecek. Talaz Leyla‘ya görünmemek için kaçacaktır. Adamlarına Masal’ı almalarını emredecek. Kemal ve Leyla Masal’ı kurtaracak ancak Leyla bu esnada vurulacak. Talaz bu yüzden adamlarına kızacak. Kemal onu hastaneye yetiştirecek ve Leyla kurtulacak. Bu arada ikilinin arasında bazı etkileşimler yaşanacak.

Yemin 30. bölüm fragmanında Reyhan Emir’e gerçekleri anlatmıştı. Ama bence bu Reyhan’ın hayali olabilir. Bu arada Cemre Cavidan’a bir bilgi vermiş ve Cavidan buna izin vermemeye karar vermiştir. Bence o bilgi Hikmet beyin vasiyetidir. Hatırlarsanız Hikmet avukatını hastaneye çağırmıştı. Bence Hikmet mirasını Suna, Cavidan, Reyhan ve Emir’e bırakmıştır. Ancak Emir‘in haklarını sadece Reyhan‘la evliyken kullanabilecektir. Eğer boşanırlarsa miras yardım kurumlarına gidecektir. Cavidan bu duruma çok kızsa da Emir‘le Reyhanın boşanmasına engel olacak. Emir de bu duruma çok kızacak ve Reyhan’ı para avcısı olmakla suçlayacak.

Cavidan ve Cemre Reyhan’ı kandırıp reddi-miras yapmak için belge falan imzalatmaya çalışabilirler. Ancak Reyhan tuzağa düşmeyecektir. Bence Emir Hikmet‘in hastalığını öğrenemeyecek. Hikmet hastalıktan ölecek ve Emir bunu sakladı diye Reyhan’ı suçlayacak. Melike gelecek ve Emir’e Hikmet‘in onları zorladığını anlatacak. Emir hatasını anlayacak ama miras mevzusundan dolayı Reyhan‘la arası düzelmeyecek. Cavidan da araya fitne sokmaya devam edecek.

Leyla bir türlü Talaz’ın gerçek yüzünü göremeyecek. Leyla Masal için işe dönmek isteyince Talaz ona kızacak ama elinden bir şey gelmeyecek. Leyla işe geri dönecek. Talaz ona bilenip yeni tuzaklar kuracak.

Yemin 31. Bölüm özeti resimleri

Yemin 30 bölüm Detaylı Özeti

Fatma ablanın sitemini duyan Emir Reyhanın ona yalan söylediğini düşünür. Fatma Cavidan‘ın onu davet ettiğini söyler. Filiz Talaz‘ı görünce korkar. Talaz uzaktan lazerli silahla onları tehdit eder. Kemal ve Leyla yoldadır. Cavidan Fatma ablayı misafir eder. Emir Reyhan‘a kızmaktadır. Reyhan ondan çekiniyor. Emir Melike‘yi sorunca Cavidan bir kaç gün izinli olduğunu söyler. Reyhan Melike‘yi özler. Fatma Emir ve Reyhan‘ı müsait bir zamanda evine davet eder. Masal saklanmaktadır.

Filiz Talaz‘a ortak olalım dese de Talaz onun adamını öldürür. Diğer adam bakmaya gider. Talaz Filizin yalvarışlarını dinlemez ve onu da vurur. Masal sesleri duyar ve o yerden çıkmaya çalışır. Talaz Masal‘ı arar. Reyhan mutfağa gidince Emir de gider. Reyhan paniktir. Emir kolunu tutar ve ısrarla açıklama bekler. Reyhan ben Fatma‘da kaldım demedim der. Emir Melike‘yi de kendine benzettin diye kızar. Reyhan Hikmet‘in sözlerini hatırlar ve Emir‘den kaçmaya çalışır. Emir izin vermeyince burun buruna gelirler.

Reyhan salona döner. Talaz Masal‘ı arar ama Masal saklanıyor. Talaz Taci‘yi arar ve Masal burada yok der. Ama yerdeki çamur izlerini görünce takip eder. Cemre ofise gelir. Yonca ona Reyhan‘ın dosyasını verir. Cemre okuyunca şok olur. Hemen Cavidan‘ı arar. Cavidan çok keyiflidir ve telefonu duyamaz. Cavidan onu geri arar ve onunla buluşmaya gider. Emir Reyhan‘dan bir açıklama talep eder. Reyhan söyleyemem der. Emir, benimle paylaşamadığın önemli şey ne der. Reyhan yine susar. Emir bitti artık boşanıyoruz der.

Reyhan ağlar. Emir arabaya binip gider. Sefer Nigar‘ın paltosunun parasını ödemek için tefeciden borç almaya karar verir. Talaz Masal‘ın yanına kadar gelir ama onu göremez. Sana yardım edeceğim diye çıkmasını söyler. Masal çıkmaz. Emir Zafer‘le konuşur ve bu evlilik bitti der. Avukata boşanma evrakı hazırlatır. Cavidan Süheyla ile konuşur ve derneğe yardım edeceğini söyler. Cemre gelir. Süheyla çıkınca Cemre Cavidan‘a Reyhan Emir‘e yapıştı der. Cavidan‘a dosyayı verir. Boşanırlarsa şirket hisselerinin yüzde 10-u Reyhan‘ın olacak ve dahası da vardır.

Cavidan engel olmalıyım diye hemen eve gider. Kemal ve Leyla Filiz ve adamının öldüğünü görürler. Leyla Masal için korkup ağlar. Taci onları izler. Talaz Masal‘ı ararken Masal‘ın üzerine karton torbası düşer ve bağırır. Talaz onu bulur. Zafer boşanma evrakını Emir‘e vermek istemese de Emir zorla alıp gider. Cavidan Emir‘e ulaşamayınca Zafer‘i arar ve durumu öğrenir. Emir eve gelir ve Reyhan‘a boşanma evrakını imzalamasını söyler. Artık bitti der. Reyhan imzalar ve Emir‘e şimdi sen dinle der. Hep beni suçladın ama ben her şeyi dayım için yaptım.

Baban çok hasta, o sizin mutlu olmanızı istediği için beni senle evlendirdi der. Ben ona ne olursa olsun bu evliliği sürdürmeye yemin ettim der. Kısaca Emir‘e her şeyi anlatır. Ama bunlar hepsi Reyhan‘ın rüyasıdır. Uyanınca bir çıkış yolu bulmak için dua eder. Melike Hikmet‘in başında bekler ve onunla ilgilenir. Doktor gelir ve şimdilik her şey yolunda der. Masal Talaz‘a beni babama götür der. Kemal de Masal‘ın ayak izlerini takip eder ve Leyla‘ya arabaya dön der. Leyla ağlarken Taci üzülür. Sefer Nigar‘a Uludağ’a tatil biletleri verir. Nigar sevinir.

Talaz Masal‘ı kurtarır ve giderken Kemal onu görüp alt eder. Taci yardıma gider. Leyla gelir ve Masal‘a sarılır. Polisler gelir ve Talaz‘ı kelepçeler. Leyla şok olur ve baba der. Kemal şok. Emir eve gelir ve Reyhan‘a boşanma evrakını imzalatmak ister. Reyhan reddeder. Reyhan ben yanlış bir şey yapmadım dese de Emir ona ya anlatırsın ya da imzalarsın der. Reyhan tam imzalayıp her şeyi anlatacakken Cavidan gelir ve Reyhan dün gece benimleydi der. Emir ve Reyhan şok.

Yemin 31. Bölüm Tanıtımı

Yemin 31. Bölüm Fragmanı

Yemin 31. Bölüm – 32. Bölüm – 33. Bölüm Özeti 1 Nisan – 2 Nisan – 3 Nisan Fragmanı (10 Yorum)

  1. Nazmiye hanim yine para pesinde amacina ulasmak icin herkesi aptal yerine koyuyor ama asil aptal kendisidir. Dini inanclari kulanarak halkin duygularıyla oynuyor lutfen izlemeyin bu dizinin sonu adini sen koy gibi olacak .

  2. Mence bu qeder olmaz ele maraqli olsun hamisi desin ne guzel dizi deye reyhan ve emir cox yakislar bir daha hecanli maraqli menali baxmaga deysini

  3. Bu dizinden nefet etim ya neyi guzel bunun bu dizinin enerji veren bis yok neyi guzel ya bunun bece butun diziler ayni hamam ayni tas ??????nede sevnmisdim ya reyhan okadar dirdir etmesine anasilan bi hayal bole dizilerden nefet ederim ya ?????????bu yapim cok kotu ya neden dizilerin hepsi ayni anlamiyorum ya reyhan hep susyir ya bu nasil rol vermissiniz butun kizlar ezyete maruz kaliyor final olucada mutlu son bitti bune ya hic beyenmedim ama eminim bizim azeri mileti bayildi buna??????cokda bayilmayin azeriler???ben kucuklumden bu tarz dizilere bakardim hic enerji veren biseyi yok malisef bosuna ekrana kendinizi kilitlemeyin????zarar size olur ???yutubdan bole kore dizileri izliyorum hepside oyle guzelerki tavsiyem bole bi yemin dizisini birakinda korelerin nasilda enerji veren dizilerin izleyin bayilacaksiniz??????