Tehlikeli Karım Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar

Tehlikeli Karım dizisi için final kararı alında. Tehlikeli Karım  dizisi 6. bölümü ile 29 nisan pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir. 

Tehlikeli Karım dizisinin çekimleri tamamlandı. Dizi ekibi üzülerek ayrıldı.Tehlikeli Karım final

Show Tv’nin 25 mart pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen uyarlama dizisi Tehlikeli Karım ne yazık ki çok kötü bir başlangıç yaptı. Japon My Dangerous Wife isimli dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelen Tehlikeli Karım dizisinin senaryosu ne yazık ki Türkiye’de beklenen ilgiyi görmedi.

Tehlikeli Karım dizisinin başrol oyuncuları Gonca Vuslateri, Seçkin ÖZDEMİR ve Mustafa Üstündağ’ın performanslarına baktığımız da Mustafa Üstündağ rolü gereği çok durgun bir performans sergilese de Gonca Vuslateri ve Seçkin ÖZDEMİR’in oyunculuğu şapka çıkardı.

Tehlikeli Karım Reytingleri

Tehlikeli Karım 1. Bölümü ile 25 Mart 2018 Pazar 3.54 Reytingi  13. sırada yer aldı
Tehlikeli Karım 2. Bölümü ile 1 Nisan 2018 Pazar 2.82 Reytingi 11. sırada yer aldı
Tehlikeli Karım 3. Bölümü ile 8 Nisan 2018 Pazar günü 3.15 Reyting alarak 10. sırada yer aldı

Tehlikeli Karım dizisi daha önce yapılan görülmemiş reklam çalışmalarına rağmen ilk bölümü ile sadece 3.5 reyting alabildi ve haftanın neredeyse en kolay günlerinden birinde 13. sırada kendisine yer bulabildi. Tehlikeli Karım dizisi bu performansını 2. ve 3. bölümde koruyamadı. Tehlikeli Karım dizisinin aldığı reytingler düşse de sıralamada hafif hafif yükselişler varTehlikeli Karım final resimleri

Tehlikeli Karım dizisinin 4., 5.  bölüm reyting sonuçları dizinin geleceği için çok önemli zira Tehlikeli Karım dizisi zaten düşük olan reytingleri daha da düşürürse Show Tv Tehlikeli Karım dizisinden ümidi keser. Yok Tehlikeli Karım  dizisi 4, 5. bölüm de reytinglerini artırabilirse bu Tehlikeli Karım  dizisi için bir ümit olduğu anlamına gelir.

Tehlikeli Karım dizisinin ilk bölüm senaryosu aslında çok başarılıydı. Zaten bu senaryo Japon My Dangerous Wife isimli dizinin de orjinal senaryosunda aynen yer alıyordu. Dizinin ilk bölümünde senaryo çok hızlıydı. Derin ve Alper arasında bölümlerce anlatılacak bir plan bir bölümde bitirildi. Senaryonun çok hızlı akması Tehlikeli Karım dizisinin bir film tadında devam edeceğini gösterir. Bu nedenle ben Tehlikeli Karım dizisinin geleceğinden ümitliyim. Tehlikeli Karım  dizisi senaryosu ne zaman yavaşlarsa o zaman Tehlikeli Karım dizisi için her şey biter.

Tehlikeli Karım Ne Zaman Final Yapacak?

Tehlikeli Karım dizisi pazar akşamları dikkat çekmeyi başaramadı. Özellikle Survivor’un dokunulmazlık oyunu gibi en çok reyting alan bölümü ile aynı güne denge gelmesi Tehlikeli Karım’ı çok zorlayacaktır. Diğer taraftan Savaşçı dizisi de her hafta izlenme oranlarını arttırıyor. Romantik komedi tarzında Tehlikeli Karım ile aynı kulvarda yarışan Çocuklar Duymasın dizisi pazar akşamı sallansa da yıkılmadı ve kendine özel bir izleyici kitleri yaratmayı başardı.

Ben Tehlikeli Karım dizisinin pazar akşamları hatırı sayılır bir reyting alamayacağını ve en iyi ihtimalle haziran ayında 13. bölümü ile 10 haziranda final yaparak ekranlara veda edeceğini düşünüyorum

En kötü ihtimalle ise Tehlikeli Karım dizisi reytinglerini koruyamaz ve 3’ün de altına inerse 6. bölümü ile 29 nisan akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir.

Tehlikeli Karım Dizisi Fragmanı

Tehlikeli Karım Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar (2 Yorum)

  1. NEDEN YAAAA. HEM KOMİK HEM POLİSİYE. JİM CARREY FİLMLERİ TADINDAYDI BENİM İÇİN. DAHADA GÜZELİ OLACAKTI EMİNİM. ÜZGÜNÜM.